Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

QUOTE(ilamka @ 2011 11 18, 12:03)
Kelios suknutes,nieko naujo,bet vistiek rodausi  blush2.gif

begalo grazios wub.gif

QUOTE(editamm @ 2012 01 23, 15:08)
Nezinau ar sutiksit, bet mane zavi ne tiek kriksto rubas, kiek fantastiska turbut mamos, suknele. Gal kuri turite aprasyma? Jau kuri karta vis prie jos grizu ir net pirstai kirba kibti i daba smile.gif,

drinks_cheers.gif mano aki taip pat patrauke mamos suknele wub.gif
Atsakyti
planuoju vasara krikstyti savo princese,cia tiek visokio grozio prisiziurejau,kad net sunku apsispresti kokia nerti smile.gif pirmiausia reikia issirinkti ar is moheros ar is medvilnes,ka patartumet?
Atsakyti
QUOTE(vixen @ 2012 02 07, 13:46)
planuoju vasara krikstyti savo princese,cia tiek visokio grozio prisiziurejau,kad net sunku apsispresti kokia nerti smile.gif  pirmiausia reikia issirinkti ar is moheros ar is medvilnes,ka patartumet?

as vasara tik uz medvilne, nors mezga ir is moheros smile.gif
Atsakyti
QUOTE(editamm @ 2012 01 23, 16:08)
Nezinau ar sutiksit, bet mane zavi ne tiek kriksto rubas, kiek fantastiska turbut mamos, suknele.



QUOTE(ernestute @ 2012 02 06, 19:33)
drinks_cheers.gif  mano aki taip pat patrauke mamos suknele  wub.gif


o man jei visai atvirai tai jau truputi bloga nuo tos sukneles... as ju jau nebesuskaiciuoju kiek tokiu numezgiau...
Atsakyti
QUOTE(vixen @ 2012 02 07, 13:46)
planuoju vasara krikstyti savo princese,cia tiek visokio grozio prisiziurejau,kad net sunku apsispresti kokia nerti smile.gif  pirmiausia reikia issirinkti ar is moheros ar is medvilnes,ka patartumet?



mes ir vasara bet numezgiau is moheros, tik apipavidalinti reikia ir tadu parodysiu kaip gavosi smile.gif



mamytes kaip jus ten mezgat galvos papuosaliuka???
Atsakyti
na va pasirodysiu ir as kas gavosi
user posted image
Atsakyti
na va ir pelerina padariau:

user posted image
Atsakyti
Kombinuota: nerinys su linine medziaga:
user posted image
user posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo odeta123: 11 vasario 2012 - 16:01
visu grazus darbeliai net akys raipsta nuo grazumo...draugauju ir su vaseliu ir su virbalais,bet dar nesu nerusi ar mezgusi tokiu groziu,ir labai bijau bandyti kad gali nesigauti biggrin.gif bet manau teks isbandyti,kadangi vasara ruosiames krikstyti trijule,tai dar laiko yra ir bandymams,ale bijau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduka81 @ 2012 02 11, 19:31)
visu grazus darbeliai net akys raipsta nuo grazumo...draugauju ir su vaseliu ir su virbalais,bet dar nesu nerusi ar mezgusi tokiu groziu,ir labai bijau bandyti kad gali nesigauti biggrin.gif bet manau teks isbandyti,kadangi vasara ruosiames krikstyti trijule,tai dar laiko yra ir bandymams,ale bijau biggrin.gif

manau jeigu mokat megzti ir nerti tai reikia tik noro ir aisku laiko viskam ir darbas jusu bus padarytas, o kad teks ardyt karta ar kelis tai manau nieko tokio is to ir mokomes biggrin.gif
Atsakyti
odeta123 doh.gif thumbup.gif griuk negyvas.. maciau nemazai tokio tipo suknuciu bet sitos thumbup.gif
Atsakyti
Sissta,labai aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti