Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

labai gražus kostiumėlis, aišku, kaip ir vyrukas biggrin.gif
gal galėtumėt pasidalint megztuko apačios rašteliu, labai dailus blush2.gif o neįžiūriu doh.gif
Atsakyti
Sveiki.Ieškau kas numegstų dvi suknytes mergaitėms 3 ir 6 metukų krikštynoms iš mocheros. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dagma @ 2012 01 18, 11:49)
Prisižiūrėjau jūsų grožių, panorau ir savo dukrytės, kurią krikštijom vasarą, krikštynų kompektuką parodyti. Su geltonom juostelėm, labai vasariškas thumbup.gif

gal galima butu antros suknytes rasteli blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2011 11 28, 01:46)


Na Jūsų darbeliai tiesiog fantastiški.Man labai grazi sita suknelė.gal pasidalintumėte rašto shemute. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 11 08, 22:10)


Nezinau ar sutiksit, bet mane zavi ne tiek kriksto rubas, kiek fantastiska turbut mamos, suknele. Gal kuri turite aprasyma? Jau kuri karta vis prie jos grizu ir net pirstai kirba kibti i daba smile.gif,
Atsakyti
QUOTE(editamm @ 2012 01 23, 16:08)
Nezinau ar sutiksit, bet mane zavi ne tiek kriksto rubas, kiek fantastiska turbut mamos, suknele. Gal kuri turite aprasyma? Jau kuri karta vis prie jos grizu ir net pirstai kirba kibti i daba smile.gif,



user posted image
Atsakyti
Šiais metais pirmasis kid moherinis komplektukas krikštynoms

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
mielos mamytes, viena diena perziurejau visas krikstynu temas ir buvau radusi MATU LENTELE. Dabar skersai ir isilgai ieskau - niekur nerandu..... Gal pas kuria tai yra "po ranka", gal galetumet dar imesti, arba i mano az. Is anksto dekoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aagnyte @ 2012 01 28, 13:37)
mielos mamytes, viena diena perziurejau visas krikstynu temas ir buvau radusi MATU LENTELE. Dabar skersai ir isilgai ieskau - niekur nerandu..... Gal pas kuria tai yra "po ranka", gal galetumet dar imesti, arba i mano az. Is anksto dekoju smile.gif

user posted image
Atsakyti
Dekui, Lusasita 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dagma @ 2012 01 18, 11:49)
Prisižiūrėjau jūsų grožių, panorau ir savo dukrytės, kurią krikštijom vasarą, krikštynų kompektuką parodyti. Su geltonom juostelėm, labai vasariškas thumbup.gif
user posted image

Labai nuostabi suknelė wub.gif Sakykit, kokiais siūliukais nėrėt ir kiek jų prireikė?
Atsakyti
QUOTE(norwa @ 2012 01 23, 16:22)


as sau ir mazgei numegsiu tokias pat krikstynom manau bus super.

o gali parasyti ka zenklai reiskia nes man issididinus issilieja raides. aciu
Atsakyti