Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

QUOTE(Carollina @ 2011 11 21, 19:14)
Nuostabus darbeliai!  wub.gif  net seile tysta beziurint. Ilamka o gal pasakysit koks ten rasciukas virsutines dalies suknutes tos su melynomis gelytemis. Labai graziai tas virsus man ziurisi



aciu labai, rastelis labai paprastas 1 stulpelis su uzmetimu,kilpute,1stulpelis su uzmetimu .cia V

VVVVVVVV
VVVVVVVV
VVVVVVVV

ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2011 11 21, 20:15)


Labai aciu Ilamka -bandysiu kurnors pritaikyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2011 11 18, 13:03)
Kelios suknutes,nieko naujo,bet vistiek rodausi  blush2.gif
user posted image



As vis dar prie ilamkos prilipusi pabusiu.. blush2.gif Ilamka, mezgu dabar suknele lelytei mazai( aisku nekrikstynu o siaip noriu sau kaip toki issuky pasidaryti ir nunerti suknyte). Tai klausimas...koks cia rastas tos apatines dalies suknutes ir kaip tu taip graziai tas pustas rankoves padarai? As darysiu ilgomis rankovemis, bet iskarto noreciau issiaiskinti kaip cia taip graziai papusta tau gaunasi..
Cia gal sitas rastas?
user posted image
4u.gif

o jei sitas rastas tai kas ten iki jo nunerta? na sijonines dalies.. g.gif Aciu iskarto uz atsakyma laaabai friends.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carollina: 22 lapkričio 2011 - 18:47
QUOTE(Carollina @ 2011 11 22, 19:45)
As vis dar prie ilamkos prilipusi pabusiu.. blush2.gif  Ilamka, mezgu dabar suknele lelytei mazai( aisku nekrikstynu o siaip noriu sau kaip toki issuky pasidaryti ir nunerti suknyte). Tai klausimas...koks cia rastas tos apatines dalies suknutes ir kaip tu taip graziai tas pustas rankoves padarai? As darysiu ilgomis rankovemis, bet iskarto noreciau issiaiskinti kaip cia taip graziai papusta tau gaunasi..
Cia gal sitas rastas?
user posted image
4u.gif

o jei sitas rastas tai kas ten iki jo nunerta? na sijonines dalies..  g.gif  Aciu iskarto uz atsakyma laaabai  friends.gif


Carollina tu gal man tiesiogiai i az ,as pasistengsiu atsakyti i visus tavo klausimus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2011 11 22, 19:52)
Carollina tu gal man tiesiogiai i az ,as pasistengsiu atsakyti i visus tavo klausimus  mirksiukas.gif


oki doki - dekui labai labai friends.gif rytoj bandysiu tave atakuoti zinutemis doh.gif stengsiuosi neikyriai biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Paltukas is vilnosuser posted imageuser posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Ir dar viena suknytė krikštynoms ax.gif

mamytė pati papuoš gelytėmis


user posted image

user posted image
Atsakyti
arteja ir musu krikstynos tad ir as noreciau nunerti ar numegsti savo mazylei suknyte aisku vyresneliai ir sau taip pat bet kitokias.
QUOTE(Ligvita @ 2011 11 08, 22:10)


grazi mamkos suknele ir as sau tokios noreciau ar schema gali imesti? aciu.

QUOTE(ilamka @ 2011 11 22, 19:52)
Carollina tu gal man tiesiogiai i az ,as pasistengsiu atsakyti i visus tavo klausimus  mirksiukas.gif

nu man ir uz akiu uzkliuvo sita suknyte gal gali man nuosekliai parasyti kaip megzti ir schemutes imesti. aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pjurgitukas: 05 gruodžio 2011 - 14:39
QUOTE(pjurgitukas @ 2011 12 05, 15:39)
grazi mamkos suknele ir as sau tokios noreciau ar schema gali imesti? aciu.

sukneliu schemu temoje yra sios suknutes aprasymas
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 12 27, 11:27)
sukneliu schemu temoje yra sios suknutes aprasymas


o galetum parasyti nuoroda. kazkur as jauciu ne ten ieskau
Atsakyti