Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

QUOTE(Ristina @ 2012 07 20, 13:36)
Rūbeliai berniukui  smile.gif

Koks idomus ir gražus komplektukas, čia su mezgimo mašina?
Atsakyti
QUOTE(murce @ 2012 07 20, 14:03)
Koks idomus ir gražus komplektukas, čia su mezgimo mašina?

Visaip smile.gif galima sakyti 50/50 rankomis ir mašina smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2012 07 16, 22:16)
nuostabi suknyte  wub.gif  wub.gif  wub.gif ir princese kokia  wub.gif  wub.gif


Aciu 4u.gif
Besisukinedama sioje temuteje susizavejau Lusasita ir Viliuteee suknutemis is moherio wub.gif wub.gif wub.gif . Mazoji mano gimtadieni svencia jau beveik ziema ir noreciau pabandyti numegzti balta silta suknyte (darzely dar ir snieguole per Kaledas atbutu tongue.gif ).
Lusasita, Viliuteee, ar tarp Jusu darbeliu pavyzdeliu yra koks modeliukas ant 100 cm damos ax.gif, ar daugiau mezgete tik visai maziukems? Pradejau rinktis megzta servetele sijono daliai ir pasimeciau tarp ju gausybes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(v.vileva @ 2012 07 20, 15:50)
Aciu 4u.gif
Besisukinedama sioje temuteje susizavejau Lusasita ir Viliuteee suknutemis is moherio wub.gif  wub.gif  wub.gif . Mazoji mano gimtadieni svencia jau beveik ziema ir noreciau pabandyti numegzti balta silta suknyte (darzely dar ir snieguole per Kaledas atbutu  tongue.gif ).
Lusasita, Viliuteee, ar tarp Jusu darbeliu pavyzdeliu yra koks modeliukas ant 100 cm damos ax.gif,  ar daugiau mezgete tik visai maziukems? Pradejau rinktis megzta servetele sijono daliai ir pasimeciau tarp ju gausybes doh.gif


yra pas mane viokio dydzio sukneliu.bet kuria servetele galima pritaikyti skirtingu dydziu sukneliu sijonams.orientuokites,kad rasto viena eile praktiskai atitinka 1 cm ,mezgant 4 nr virbalais.tad norint tureti sijona 50 cm,reiktu rinktis servetele apie 70 eiliu,pradeti mazdaug nuo 20
Atsakyti
na, pasidemonstruosiu ir aš suknyte draugės dukrytei, ne šedevras, bet jei patiks galės pasidabinti

user posted image
Atsakyti
pagaliau uzbaigiau skubius darbus ior liko siek tiek laiko sutvarkyti nuotraukas, taigi rodausi

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Nuostabus darbeliai,ypac ta suknyte su aguonom suzavejo thumbup.gif
Atsakyti
aciu
Atsakyti
Ligvita thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kiek darbeliu vienu metu thumbup.gif


QUOTE(v.vileva @ 2012 07 20, 15:50)
Aciu 4u.gif
Besisukinedama sioje temuteje susizavejau Lusasita ir Viliuteee suknutemis is moherio wub.gif  wub.gif  wub.gif . Mazoji mano gimtadieni svencia jau beveik ziema ir noreciau pabandyti numegzti balta silta suknyte (darzely dar ir snieguole per Kaledas atbutu  tongue.gif ).
Lusasita, Viliuteee, ar tarp Jusu darbeliu pavyzdeliu yra koks modeliukas ant 100 cm damos ax.gif,  ar daugiau mezgete tik visai maziukems? Pradejau rinktis megzta servetele sijono daliai ir pasimeciau tarp ju gausybes doh.gif



jei noriu sijonuko apie 35 cm ilgio, tai man mezgant kietai su 5 mm virbalais is 90 eiliu serveteles , pradedant nuo 20 .. ( 70 eiliu apie 35 cm) . Sijonukui tai mazoka,tada dar i virsu turiu pamegzti.

dabar mezgiau servetele, kuri is viso 77 eiliu, pradejau nuo 20 eiles, tai sijonukui gavosi 57 eiles, sijonukas tik 29 cm

Norint ilgesnio, reikia

rinktis servetele su daugiau eiluciu. Apie 55 cm ilgio visai suknytei klioso nuo pazasteliu imu servetele apie 105 - 115 eiliu


megzti laisviau ... bet tada jau gal nebegrazu g.gif bus tinklas


Pries mezgant siulyciau pamegzti kiaurarasciu pavyzdeli ir paskaiciuoti,kiek eiluciu gaunasi kiek cm
Atsakyti
user posted image
Atsakyti