Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

Viliuteee, nesižadėkite sau tokių dalykų, ir toliau džiuginkite mūsų akis mirksiukas.gif
Atsakyti
Tas pats komplektukas, prieš du metus krikštijo vyresnį berniuką, o šįmet mamytė paprašė kaip nors pakeisti tą patį jaunesniąjam. Štai kas gavosi smile.gif

user posted image

iš arčiau
user posted image
Atsakyti
koks mielas ir linksmas wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
atejau cia su prasymu blush2.gif Po 3sav dalyvausiu krikstynose,busiu kriksto mama.Todel esu atsakinga uz kriksto zvake ir jos papuosima,noreciau nunerti pati ta papuosima,bet esu gan sviezia nereja.Todel jei kas turite ar zinote kur surasti,prasau pasidalinkite nesudetinga nerimo schemute,busiu be galo dekinga 4u.gif

beje jusu darbeliai labai ispudingi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikte;) @ 2012 07 16, 13:01)
Sveikos  4u.gif 
atejau cia su prasymu  blush2.gif Po 3sav dalyvausiu krikstynose,busiu kriksto mama.Todel esu atsakinga uz kriksto zvake ir jos papuosima,noreciau nunerti pati ta papuosima,bet esu gan sviezia nereja.Todel jei kas turite ar zinote kur surasti,prasau pasidalinkite nesudetinga nerimo schemute,busiu be galo dekinga  4u.gif

beje jusu darbeliai labai ispudingi  wub.gif


as neriu papuostukus dazniausiai taip.

pirmiausia nuneriu stulpeliais ta vamzdeli zvakei. Tarkim is 24 stulpeliu su uzmetimu.

tada neriu 5 akuciu lankelius i kiekviena stulpeli. gaunasi 24 lankeliai .
tada pagal toki ar kitoki kriauklyciu rasteli
user posted image
user posted image
tik as neriu tuos 7 stulpelius ir darau ne tris lankelius, o du,
Kitoj eiluteje vienas lankelis, o trecioje eiluteje jau kriauklytes susiliecia.
Ir paskutine eilute apneliu lankeliukais is 3 akuciu i kiekviena tarpuka.

juostyte veriu i tu 24 lankeliu is 5 akuciu eilute

user posted image
Atsakyti
Rodau dar netiuninguota naujiena
user posted image
Atsakyti
o aš pasigirsiu pirmu krikštynų komplektėliu:
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2012 07 16, 15:13)
Rodau dar netiuninguota naujiena

labai graži ir tikra naujiena 4u.gif super
Atsakyti
Tikriausia dar žiema buvo, kai pradėjau lankytis šioje temutėje, grožėjausi villyte, Ligvita, Lusasita ir kitų auksarankių darbeliais wub.gif wub.gif wub.gif , sekiau patarimus ir rinkausi savo merginai modeliuką, kurį galėčiau pati įveikti smile.gif . Dabar jau galiu atsikvėpti - dukrytė pakrikštyta, užsukau pasirodyti, kas gavosi smile.gif . Toli iki profesionalių nėrėjėlių, bet vis tiek malonu dukrytę puošti savo pačios rankų darbu tongue.gif .
Ačiū, merginos, jums labai už gražias idėjas, pavyzdėlius ir patarimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
v.vileva labai graži suknutė ir puikiai tinka mažajai princesei wub.gif

Atsakyti
nuostabi suknyte wub.gif wub.gif wub.gif ir princese kokia wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(v.vileva @ 2012 07 16, 21:39)
užsukau pasirodyti, kas gavosi  smile.gif  . Toli iki profesionalių nėrėjėlių, bet vis tiek malonu dukrytę puošti savo pačios rankų darbu tongue.gif .

Gavosi tikrai puikiai. Labai grazi suknute ir mergytei labai tinka.
Atsakyti