Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

dar vienas nertas komplektukas krikštynoms

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Atsakyti
labai gražūs visų darbeliai thumbup.gif
o aš su klausimuku blush2.gif : ar jūs standinant sukneles, reikalaujančias pūstumo? nėriau pagal šį modeliuką iš Maxi, mąstau ar pakaks vien tik išlygint g.gif
QUOTE(enigma3 @ 2012 05 24, 14:44)

foto skolinta blush2.gif
Atsakyti
Standint tikrai nereikia.Jei norit didesnio pustumo,reikia siuti pasijoni mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kodencija @ 2012 07 03, 16:49)
Sveikos supermezgėjos, ateinu su klausimu,

siulyciau daryti saules klioso o pasijoni siuti tokiu principu: saules klioso is medziagytes bet ne iki apacios o kokius 8- 10 cm prisiuti atskira dali siuta tokiu principu (3 sluoksniu): is apacios medziaga (neraukta) vidurinis sluoksnis tiulio stipriai prirauktas, virsutine dalis vel medziaga neraukta (kad graziai matytusi per suknute). apatinis medziagos sluoksnis reikalingas kad tiulis jei standesnis - nedraskytu kojyciu, vidurinis tiulio sluoksnis reikalingas kad papustu o virsutinis nerauktas sluoksnis medziagos reikalingas kad pasijonis atrodytu tvarkingai smile.gif jei nesupratote mano aiskinimu rasykite AZ pabandysiu dar paaiskinti smile.gif
suknute kris graziai o apacia bus papusta ir tuo paciu pakels visa suknute smile.gif

pasipucia mazdaug taip, tik cia dar nebaigtos suknutes foto buvo, juostele neiverta, skyles matosi... ir gal jusu suknute bus lengvesne tai pusis daugiau, sios rozes sunkokos..
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 05 liepos 2012 - 08:40
QUOTE(La Perla @ 2012 07 05, 09:32)
siulyciau daryti saules klioso o pasijoni siuti tokiu principu: saules klioso is medziagytes bet ne iki apacios o kokius 8- 10 cm prisiuti atskira dali siuta tokiu

Ačiū. reikia tartis su mamyte, jei jai tiks imsimes darbo
Atsakyti
Nerta suknytė krikštynoms ...


user posted image

user posted image

user posted image


Atsakyti
prisiziuriu cia visokiu groziu ir dukros uzsimanau blink.gif
Atsakyti
Lusasita na jau labai labai super wub.gif
Atsakyti
"user posted image"


Atrodo, tokia paprasta ir tokia fantastiška. Super thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
sumazinta keturlape:)
'
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
na va ir mano naujausia visu pamegta paskutiniu metu tik su modifikacijomis. Taip kad, pristatau savo "drugelių plazdėjimą" :

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 07 09, 11:30)
na va ir mano naujausia visu pamegta paskutiniu metu tik su modifikacijomis. Taip kad, pristatau savo "drugelių plazdėjimą" :

ma si graziausia is visu "ju" matytu wub.gif
pabaigos rastelis labai fanuoliskas smile.gif
Atsakyti