Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

QUOTE(Blue Rose @ 2012 07 01, 10:26)
Nu, tikrai nepaprastai gražu  wub.gif
Bet man visada įdomu, kaip tie vaikučiai nesušunta su šitiek moherų aprengti  unsure.gif Aišku, jei diena vėsi, gal ir visai gerai, bet kai šilta  unsure.gif

Na, man irgi keista, kad per karscius mamytes vaikus taip siltai aprengia, bet manes praso, as ir neriu ax.gif , nors medvilne arba linas man atrodo vasarai zymiai tinkamesnis siulas butu.....
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
nezinau,ar cia pataikiau,bet ieskau,kas galetu nunerti mano maziukams kriksto rubelius blush2.gif gal turit kokiu pasiulymu.aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2012 07 01, 11:02)
Na, man irgi keista, kad per karscius mamytes vaikus taip siltai aprengia, bet manes praso, as ir neriu  ax.gif , nors medvilne arba linas man atrodo vasarai zymiai tinkamesnis siulas butu.....

netg i ne sauletai diena vistiek manau per "karstas" siulas yra toks kaip mohera cool.gif

QUOTE(frige1 @ 2012 07 01, 11:07)
sveikutes 4u.gif
nezinau,ar cia pataikiau,bet ieskau,kas galetu nunerti mano maziukams kriksto rubelius blush2.gif gal turit kokiu pasiulymu.aciu 4u.gif

pilna skelbimu lenta SM kas tai daro mirksiukas.gif
Atsakyti
kiek moherinukiu esu mezgusi, tai tik viena mamyte sake kad buvo karsta ir jai ir mazytei .... kai pernai krikstynos pasitaike per 35+ doh.gif Kitos nesiskunde, kad vaikuciai butu perkaite g.gif Ir tai ... ar nuo tu keliasdesimt gramu moherinio voratinklio g.gif ar nuo tu sintetiniu pasukneliu karsta g.gif jei po medvilnine suknyte velka atlasines pasukneles, tai siluma kazi ar mazesne... Jei nerta medvilninuke be jokiu pasukneliu, tada taip drinks_cheers.gif vesiau zymiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2012 07 01, 20:12)
kiek moherinukiu esu mezgusi, tai tik viena mamyte sake kad buvo karsta  ir jai ir mazytei .... kai pernai krikstynos pasitaike per 35+  doh.gif  Kitos  nesiskunde, kad vaikuciai butu perkaite g.gif  Ir tai ... ar nuo tu keliasdesimt gramu moherinio voratinklio g.gif  ar nuo tu sintetiniu pasukneliu karsta  g.gif  jei po medvilnine suknyte velka  atlasines pasukneles, tai siluma kazi ar mazesne...  Jei nerta medvilninuke be jokiu pasukneliu, tada taip  drinks_cheers.gif  vesiau zymiai  thumbup.gif



drinks_cheers.gif
Atsakyti
O stai dar viena naujiena. Mamyte turejo tokia idomia ideja - nunerti riesines mazytei... man irgi visai si ideja patiko smile.gif

user posted image

Is arciau

user posted image
Atsakyti
villyte - labai grazu wub.gif o riesines atrodys nerealiai bigsmile.gif
Atsakyti
villyte,tikrai puiki ideja riesiniu:)
o as turiu galimybe parodyt dar viena maza grazia mergyte
user posted image
Atsakyti
villyte, Viliuteee, labai grazu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos supermezgėjos, ateinu su klausimu, ale kaip čia kuo aiškiau nupasakoti, draugė nori , kad numegsčiau suknyte 3 su trupučiu mergytei, mergaite smulki, nori tokios nuo krutinytės daug rauktos(pustos), tai va tame ir klausimas, kuo daugiau ja isputi, t.y pridedi daugiau motyvu, tuo ji i padalka labiau platėja ir sunkėja ir tas pustumas vistiek sukrinta svoris ja istempia, o gal geria daryti paprastuti tik saulės klioša ir pačia suknyte pusti pasijoniu g.gif labai reikia jusų patarimo, nes dar ir laikas spaudžia.
p.s o dar va tokia mintis kirba, jei tas saulės kliošas lystu iš kokios dar vienos, virsutinės kokiu 10 cm kvarbakės laaaabai daug išgarbanotos g.gif doh.gif g.gif o gal pusti tik pacia padalka g.gif , suknytes nori neilgos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kodencija: 03 liepos 2012 - 16:54
QUOTE(Viliuteee @ 2012 07 03, 10:34)
o as turiu galimybe parodyt dar viena maza grazia mergyte

Nu kaip gražu ta didelė gėlė ant kepurytės wub.gif
Atsakyti
Aciu, merginos mirksiukas.gif
Atsakyti