Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

QUOTE(odeta123 @ 2012 06 28, 16:24)
Ka tik baigtas komplektukas krikstynoms:




labai grazu wub.gif suknytes man tos kokios grazios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(odeta123 @ 2012 06 28, 16:24)
Ka tik baigtas komplektukas krikstynoms:


labai gražu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
odeta 123 - super wub.gif o as savo tos "graziosios" kur dabar visoms patinka tik su kai kuriomis modifikacijomis niekaip nepabaigiu doh.gif


beje apie Ligvita - man ji padejo ir kaip blondinei netgi per du kartus paaiskino ir fotografavo gamini, kad suprasciau. Taip kad esu labai dekinga, o is patirties labai puikiai suprantu laiko trukuma smile.gif

ir dar ne i tema: mergaites, skelbimai su vogtomis nuotraukomis isimti thumbup.gif
bet tos, kurios dedate foto su vaiku veidukais, uzsimeskite parasa, pasimokykit is svetimu klaidu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 29 birželio 2012 - 07:24
QUOTE(La Perla @ 2012 06 29, 08:22)

ir dar ne i tema: mergaites, skelbimai su vogtomis nuotraukomis isimti  thumbup.gif
bet tos, kurios dedate foto su vaiku veidukais, uzsimeskite parasa, pasimokykit is svetimu klaidu  ax.gif

tada ir as ne i tema paklausiu, o kaip uzsirasyt ant foto, tik fotoshopu galima g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 06 29, 08:41)
tada ir as ne i tema paklausiu, o kaip uzsirasyt ant foto, tik fotoshopu galima  g.gif  blush2.gif

tai kad ir su paprastu Paint galima smile.gif svarbu kazkas butu smile.gif
Atsakyti
Na ir turgų užvedėt čia. Nebeįdomu darosi skaityti Jūsų tuos komentarus.
Atsakyti
QUOTE(barbe6 @ 2012 06 29, 09:54)
Na ir turgų užvedėt čia. Nebeįdomu darosi skaityti Jūsų tuos komentarus.


Nesuprantu pykčio priežasties schmoll.gif .
Ko gi čia pykti,juk mes čia tam ir renkamės ,kad pasimokytume kaip nerti ,megsti ,o ir dėl parašo pamokymo Didelis AČIŪ 4u.gif ,
Atsakyti
butent, cia ir dalinames patirtimi, juk tai ne tema "be komentaru" o pykstanti persona pati kelia turgu kitoje temoje kiek maciau smile.gif


beje, del kvarbatkeliu: maciau keleta sijonu siutu kur kvarbatkeles eina ne horizontaliai o vertikaliai, ir labai graziai atrodo, kazin nunerus tokias ant tinkliuko kaip vaizdelis butu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(odeta123 @ 2012 06 28, 16:24)
Ka tik baigtas komplektukas krikstynoms:


wub.gif mano žandikaulis vis dar atvėpęs, bėgu dar kartą Jūsu šedevru pasigrožėti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evelinute:): 29 birželio 2012 - 23:39
naujas komplektukas,nors is tiesu nieko naujo biggrin.gif
user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Viliuteee, labai mielas komplektukas


Moherinis komplektukas prie moherines suknytes (ja mezge mergytes mociute)

user posted image
Atsakyti
Nu, tikrai nepaprastai gražu wub.gif
Bet man visada įdomu, kaip tie vaikučiai nesušunta su šitiek moherų aprengti unsure.gif Aišku, jei diena vėsi, gal ir visai gerai, bet kai šilta unsure.gif
Atsakyti