Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

na o as sakyciau kad ne nuo to ar naujoke esi ar ne - priklauso ax.gif pvz as visada stengiuosi padeti, nors dauguma mano suknuciu kurtos ir be schemu, tiesiog aprasai tada, bet.... ne visada lankaisi temose, pvz visai neseniai kazkurioje temoje radau paklausima del apnertu buteliu skirta man ir jau seniai kazkas atsake, tai gal irgi mergina galvoja kad nenoriu atsakyti, o as tiesiog nemaciau... Tiesiog idealiausias variantas butu schemu prasyti temoje "ieskome mezgimo schemu, aprasymu" arba tiesiog AZ smile.gif

ir dar: nereikia pykti jei negavote atsakymo ar pagalbos, juk ne viena is cia esanciu mezgeju NEISIPAREIGOJUSI dalintis schemomis. Tad jei nores padeti ir tures tam laiko - pades, na o jei del kazkokiu priezasciu nepades - mes tikrai neturime teises smerkti.

Trecias variantas: jei jau suknute nerta megzta tukstancius kartu - tikrai ivede i google paveiksliuka rasite ir jos schema smile.gif

isvada: gyvenkime draugiskai smile.gif

Black kitty, imeskite foto kuri suknute jums reikalinga ir parodysiu kaip susirasti schema smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 27 birželio 2012 - 08:25
QUOTE(Basha @ 2012 06 26, 21:15)
O aš visai palaikau Black kitty, ji tikrai labai maloniai ir gražiai paprašė schemutės. Vien dėl elementaraus mandagumo buvo galima parašyti porą žodžių. Vien žo, reklamuotis laiko turim, o būti mandagioms, dėja, dėja...

as taip pat palaikau-nieko blogo juk paklaust, negi gaila tu schemu, ar trumpucio atsakymo, kad neturiu.. kam gailet schemu, jei kazkas ja turi??? juk tegu mezga mamytes, tegu stengiasi, darbuojas. Malonu, kai zmones kuria grazius dalykus. 4u.gif o dar maloniau, kai sulaukia nuosirdzios pagalbos. thumbup.gif Kam pavydet tokio niekucio kaip kazkokia schemute..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gelmante: 27 birželio 2012 - 08:48
nu bet atsiprasau jei paklausi nuo kurios eilutes panasiai megzti krikstynu skraiste,ir po mano prasymo pagalbos n pasisakymu,bet ne viena ne zodeliu neuzsimine kad taip ar anaip,ar galbut atsiversk kazkuria temuke ir t.t nu tai ka zinau :ohnors as pirma isnarsau visas temas o jei nerandu tada klausiu,as netaikau vienai kazkuriai,as aplamai sakau kad labai mazai SM merginu yra draugisku.kitos ateina pradziamoksles ir tiesiog paklausia subtilaus klausimo,tai manau negi sunku kelis zodeliu parasyti...ai nu psio as baigiau sia tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduka81: 27 birželio 2012 - 08:59
QUOTE(Evelinute:) @ 2012 06 27, 07:48)
drinks_cheers.gif  nenori, kad pamatytų, nukopintų, neskelbk, nerodyk... aš manau, kad tam ir skirtas tas mūsų skyrelis, kad kaip sakoma užkabintume viena kitą, padėtume, kad būtų kur paklaust ir tau būtų atsakyta  mirksiukas.gif  užteko parašyt schemutės jau nebeturiu, nerandu ar nesidalinsiu, o siūlų paslaptis labai svarbi  lotuliukas.gif tik niekam nesakykit

taip pritariu-pavydi dalintis, nerodyk niekam nieko
yra daug mamyciu, kurios man labai pagelbejo, yra, kas irgi apsimete, kad nepastebi az
bet tikrai labai aciu toms, kurios daznai padeda, dalijas, nes yra tikrai labai draugisku mamyciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gelmante: 27 birželio 2012 - 08:58
Bet žinot nuo tų jūsų diskusijų lapų nemažėja tikrai!!!! Po to yra siūloma peržvelgt keletą puslapių ar temų atgal. O jas verti verti ir kiekvienam puslapyje ne schemos, modeliukai, o nepasitenkinimas kažkuom, dejavimas, kad naujokėms sunku gyventi ir t.t. Tai kaip tada kažką rast. Aš vietoj Black kitty rašyčiau moderatorei ir prašyčiau kad ištrintų komentarus ne vietoje, nes ji užvirė šią diskusiją. O kažkokiai naujokei dabar vėl teks skaityt begalę nesusijusių su tema puslapių, tada ji vėl prašys schemos ir vėl bus nesąmonės doh.gif doh.gif

Taip SM nelabai yra tvarkos, bet jei komentuosiu moderatorių darbą, gausiu baną lotuliukas.gif Kažkodėl rusaičių puslapiuose, blevyzgos ne į temą yra iįtrinamos, postai su cituojamom nuotraukom pašalinami ir t.t.O pas mus tik perspėjama mėlynai arba raudonai ir visas blevyzgas tenka skaityt per daugelį temų doh.gif doh.gif
Atsakyti
As skraiste neriu nuo virsaus. Nuneriu juostele,neriu rasteli ir platinu 4u.gif O cia rodau kompletuka krikstynoms:http://s018.radikal.ru/i524/1206/53/51e70849b9cf.jpg
Atsakyti
Mielos merginos aciu toms, kurios palaike mane, 4u.gif 4u.gif 4u.gif aciu La Perlai uz pasiulyta pagalba, 4u.gif 4u.gif 4u.gif bet as kreipiausi i kita foruma ir nelikau be pagalbos, ten beje, visada padeda ir mes nusipiesem ta rasciuka.

Darkart atsiprasau uz sutersta temute, butinai parasysiu moderatorei, kad istrintu, nors ieskant schemuciu as neskaitau zinuciu, tai gal nlb kam ir kenks, o bus naudinga info, kad i sita nari geriau nesikreipt ax.gif

Sekmes visoms darant grziausius darbelius!
Atsakyti
Gavau labai graziu nuotrauku, bet kadangi apneriau visa seimyna, tai dedu bendra nuotrauka, kur visi matosi smile.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
odeta123,kaip visada gražu ir be galo kruopštu 4u.gif
Atsakyti
Pritariu,man sis modeliukas siuo metu pats graziausias bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(odeta123 @ 2012 06 27, 18:36)



kaip iš katalogo thumbup.gif
Atsakyti