Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

QUOTE(bembis @ 2012 06 25, 22:53)
Daug panašių modeliukų su schemutėmis galite surasti puslapyje http://madam.mylivepage.com
Pavyzdžiui, koks grožis:
user posted image

Labai graži suknytė
Atsakyti
QUOTE(*Black kitty* @ 2012 06 25, 23:36)

manau nereikia susireiksminti taip. Visos schemos SM ne karta ir ne du yra idetos, tai pavartyti temas tereikia. As pati savo suknutes neriu jau be schemu, todel man lygiai taip pat kaip ir jums reikia ju ieskoti. O kiek dar nerta tiesiai is nuotraukos be jokiu schemu, TIKRAI neturiu laiko sudarineti schemas ar 103 karta ju ieskoti, kad 104 karta ideciau, nes kazkas tingi tai padaryti pats. Visos mes neriancios turim darbus, seimas, ir visos mes pacios ieskojom schemu, jas kazkaip radom.
Todel niekaip negaliu as ju pavydeti ar sau saugoti, kai jos viesai internete net ne mano patalpintos, bet jei norite kad jums surastu ir i rankas paduotu, cia jau kitas reikalas.

P.S. diskusija ir is mano puses baigta, tiesiog nesusilaikiau neatsakius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 26 birželio 2012 - 09:25

kiek pykčio dėl nieko. kas antram puslapį vis prašoma tų pačių schemų, raštų, pavartyt, pasėdėt tik reikia, be to yra temukės, kur merginos schemas sudeda. kiek prašau, tiek tikrai atsiunčia net asmeniškai, yra mergaičių, kurios net pamoko asmeniškai per skypę ar až, todėl to nesimato viešai. tik manau nereikai čia savo pykčio skleisti ir tokios gražios temos teršti vien dėl to, kad kažkas nepatenkino poreikio toliau tingėti.
o Ligvitos darbai yra gražūs, mieli, akiai malonūs 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2012 06 26, 10:24)

Visos schemos SM ne karta ir ne du yra idetos, tai pavartyti temas tereikia.



tai kodel gi nebuvo galima to atsakyt, tik kai uzkabinau. Kad zinociau, jog buvo ideta ne neklausciau. Matai, kai nezinai, negali zinot, kad neklaust... Ar jau tas atsakymas tiek be galo laiko uzima? Butumet sugaisus mazesni atsakyma rasydama takart biggrin.gif

Ir nereikia brukt megt to savo puslapio FB, nes megt uz ka? Nei as pazystu jusu, nei patinkat man dabar. Nedraugiska ir susireiksminusi pati esate.

O darbai ne tokie jau mieli ir dailus - suknutes sujungimai ypac negrazus ir krenta i akis.

QUOTE(mazge1979 @ 2012 06 26, 11:03)
yra mergaičių, kurios net pamoko asmeniškai per skypę ar až, todėl to nesimato viešai.

o Ligvitos darbai yra gražūs, mieli, akiai malonūs  4u.gif


ax smalsumas atvede...
pati sakote, kad yra mergaiciu, bet tai ne Rasa-Ligvita. Taip, yra mergaiciu, nekart nelikau be atsakymo ar pagalbos, o jei jau Ligvita kalba apie susireiksminima, tai pradet reikia nuo saves. Kodel nebuvo galima atsakyt to paties, ka parase, kai ja uzkabinau? Buvo galima parasyt, juk az parasiau irgi, o per ta laika buvo prisijungusi maziausiai 6k. Bet kai gauna negraziu kalbu, tada jau prabyla. O tas pats ir FB. Juk komentara istryne visgi. O buvo tik kl. kokie siuliukai naudoti. Ar sunku ta viena zodi parasyt? Ar ignoruoti, istrinti, tai ne slapukavimas ir nenoras, kad kazkas pasidarytu panasiai? O kvailiausia, kad as klausiau su ketinimu uzsakyt... na istryne ir istryne ta klausima, tokia uzimta, seima ir tt., bet kazkaip pakilo ta ranka kl. istrint ne atsakyt. Ir ginsit jus cia viena kita iki pamelynavimo, bet toks poziuris i potencialu klienta tik jai paciai ir kenkia, siuo atveju rinkciaus Lusasita. Marketingas.


Atsakyti
Prašom diskusijas per až vesti. Tema ne tam skirta!!! smile.gif
Atsakyti
Bandau temute grazinti i tinkamas vezes mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Black kitty* @ 2012 06 23, 14:12)
Miela Ligvita, labai grazi si jusu suknute  wub.gif
ar as galeciau Jusu paprasyti pasidalinti suknutes apacios rasteliu?

Buciau labai dekinga

(Atsiprasau, kad parasiau ir Az)


O aš visai palaikau Black kitty, ji tikrai labai maloniai ir gražiai paprašė schemutės. Vien dėl elementaraus mandagumo buvo galima parašyti porą žodžių. Vien žo, reklamuotis laiko turim, o būti mandagioms, dėja, dėja...
Atsakyti
Ruosiusi atostogomos.... Jau baigia akys isvarvet nuo neriniu ir kada miegojau ilgiau kaip 3val nebepamenu, na bet jau matosi finiso tiesioji iki savaitgalio liko sutvarkyt tik 2 komplektukus ir atostogos, jura ir jokiu mezginiu smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Basha @ 2012 06 26, 22:15)
O aš visai palaikau Black kitty, ji tikrai labai maloniai ir gražiai paprašė schemutės. Vien dėl elementaraus mandagumo buvo galima parašyti porą žodžių. Vien žo, reklamuotis laiko turim, o būti mandagioms, dėja, dėja...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif atsimenu ir aš prieš 3 metus prašiau schemos tik vienos dalies, prieš tai, beje, perverčiau kelias temas. negavus jokio atsakymo, nunėriau dukrytei kur kas gražesnę biggrin.gif
Atsakyti
dar vienas krikšto komplektukas



user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(*Black kitty* @ 2012 06 26, 14:56)
pati sakote, kad yra mergaiciu, bet tai ne Rasa-Ligvita. Taip, yra mergaiciu, nekart nelikau be atsakymo ar pagalbos, o jei jau Ligvita kalba apie susireiksminima, tai pradet reikia nuo saves. Kodel nebuvo galima atsakyt to paties, ka parase, kai ja uzkabinau? Buvo galima parasyt, juk az parasiau irgi, o per ta laika buvo prisijungusi maziausiai 6k. Bet kai gauna negraziu kalbu, tada jau prabyla. O tas pats ir FB. Juk komentara istryne visgi. O buvo tik kl. kokie siuliukai naudoti. Ar sunku ta viena zodi parasyt? Ar ignoruoti, istrinti, tai ne slapukavimas ir nenoras, kad kazkas pasidarytu panasiai? O kvailiausia, kad as klausiau su ketinimu uzsakyt... na istryne ir istryne ta klausima, tokia uzimta, seima ir tt., bet kazkaip pakilo ta ranka kl. istrint ne atsakyt. Ir ginsit jus cia viena kita iki pamelynavimo, bet toks poziuris i potencialu klienta tik jai paciai ir kenkia, siuo atveju rinkciaus Lusasita. Marketingas.

drinks_cheers.gif nenori, kad pamatytų, nukopintų, neskelbk, nerodyk... aš manau, kad tam ir skirtas tas mūsų skyrelis, kad kaip sakoma užkabintume viena kitą, padėtume, kad būtų kur paklaust ir tau būtų atsakyta mirksiukas.gif užteko parašyt schemutės jau nebeturiu, nerandu ar nesidalinsiu, o siūlų paslaptis labai svarbi lotuliukas.gif tik niekam nesakykit
Atsakyti
sveikos,diskusijos verda verda....deja as ir esu prasiusi cia ir patarimo kaip skraiste nuo kurios vietos nerti,rastelio jau neprasiau,tik kad paaiskintu prasiau,bet kaip butu gaila ats negavau....nu zodziu senbuves cia jau yra susibendravusios(ir ne tik sitoj temoj) tad naujokem pagalbos ar ats nulis.esu nusivylusi SM...
Atsakyti