Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

QUOTE(La Perla @ 2012 06 18, 14:16)
DEMESIO: kažkas naglai vagia nuotraukas ir siūlo mano darbus kaip savo... gal dar kas rasit savo nuotraukų tarp siūlomu darbu... puslapis: http://www.skelbikas...nte-978448.html

user posted image

aš irgi bandyčiau skambinti ir susitikti. 4u.gif gaila, kad yra nedorų žmonių....
Papildyta:
žiūrėkit, čia viešai sakoma, kad tai jos mezginiai....
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 06 18, 16:06)
tai va butent, nunertu kopija ir idetu savo foto butu ne taip skaudu, bet dabar.... va merginos parode dar viena puslapi tai cia jau trys darbeliai mano  doh.gif  doh.gif
http://www.jau.lt/sk...liu-svente.html

bet tai kaip baisu, visai žmogus nieko nesupranta, perskaičiau ten komentarus jos, tai išvis pasibaisėjau doh.gif
Atsakyti
liudna, kad taip negraziai zmogus vagia svetimus darbeliu foto, bent jau atsiprasytu ir isimtu,o cia dar akis drasko sad.gif izuli ponia, ka ir sakyt..
Atsakyti
skelbikas.lt sureagavo thumbup.gif parasiau jiems laiska su prasymu pasalinti skelbima ir jo nera lotuliukas.gif beliko is kitu puslapiu pasalinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 06 18, 16:06)
tai va butent, nunertu kopija ir idetu savo foto butu ne taip skaudu, bet dabar.... va merginos parode dar viena puslapi tai cia jau trys darbeliai mano  doh.gif  doh.gif
http://www.jau.lt/sk...liu-svente.html

blink.gif siaubas, ir dar drasko akis vietoj to, kad atsiprašytų doh.gif tik jai ir sugryš viskas bumerangu
Atsakyti
Ir dar vienas komplektukas ... smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2012 06 13, 21:53)
Viliuteee, tikrai labai grazus ir nepabodes modeliukas  thumbup.gif
O cia mano jau seniau rodyta suknute, tik ant manekenes

user posted image
user posted image


Labai graži suknutė, Villyte thumbup.gif thumbup.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diinna: 19 birželio 2012 - 12:43
Seniena biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Odeta 123jau toks grožys suknytės ant raudono pakloto kad apakau ,sapnuosis nakty.Jei negaila gal galėtumėt atsiūsti schemutę,bučiau labai dėkinga.Labai noriu papuošti mažylę močiutės jubiliejui. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vlasta2: 20 birželio 2012 - 18:59
geras, čia dėl FOTO vogimo. kažkada mano facebook visą albumą buvo išvogę su mano pačios vaikais doh.gif MERGINOS KOOPERKUOTITĖS KOVOKIT IR NEPASIDUOKIT PRIEŠ VAGILKAS gun_bandana.gif žinau kaip tai baisu, kaip matai savo vaikus ar darbus kažkieno galerijoje
Atsakyti
Mergaitės, labai skaudu, matyt savo nuotraukas svetimoj galerijoj nusavintas, bet internetas vieša vieta ir tokių dalykų dėja bet pasitaiko, jei jau nenorit, kad taip nutiktų ant nuotraukų reikėtų dėt savo logotipiukus (kaip kai kurios ir daro) prieš viešinant tada jau nepavogsi arba bent jau iškart bus matyt iš kur nuotrauka paimta. sėkmės visoms kuriančioms tokius grožius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Dorotėja* @ 2012 06 21, 09:18)
Mergaitės, labai skaudu, matyt savo nuotraukas svetimoj galerijoj nusavintas, bet internetas vieša vieta ir tokių dalykų dėja bet pasitaiko, jei jau nenorit, kad taip nutiktų ant nuotraukų reikėtų dėt savo logotipiukus (kaip kai kurios ir daro) prieš viešinant tada jau nepavogsi arba bent jau iškart bus matyt iš kur nuotrauka paimta. sėkmės visoms kuriančioms tokius grožius 4u.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti