Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

Dar vienas krikštynų komplektukas smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Lusasita,mielas komplektukas
ir as rodausi smile.gif
user posted image
Atsakyti
Nuostabus komplektukai thumbup.gif ,gal galit ikelti paskutines suknytes apacios rasteli 4u.gif ,labai grazus ir nenusibodes.
Atsakyti
dar vienas komplektukas iš kid moherio

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Viliuteee, tikrai labai grazus ir nepabodes modeliukas thumbup.gif


O cia mano jau seniau rodyta suknute, tik ant manekenes

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo villyte: 13 birželio 2012 - 21:55
Krikštynų komplektas mažai damutei. Nieko naujo, bet rodau... ax.gif
user posted image

user posted image

user posted image

Tik vakare fotografuoti visiška tragedija... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2012 06 01, 21:59)
mano ka tik baigtas komplektukas maziukui berniukui smile.gif.... Toks jau pazistamas visiems modeliukas, tik kelnytes kitokios ir rasteli kitoki paemiau, nei tame standartiniame kostiumuke smile.gif

user posted image

is arciau

user posted image

IngridaGal - labai panasi suknute i manaja, bet siek tiek kitaip atrodo, vistiek atlikimas kiekvienos mezgejos siek tiek kitoks....
ernestute, dekui  4u.gif
Ligvita, man sis suknutes modelis nerealus, labai grazu  wub.gif


Gal galėtumėt papasakoti kaip nerti svarkeli? Kaip suprantu nuo virsaus, tik kaip akis pasiskaiciuoti?
Atsakyti
QUOTE(DarkMind @ 2012 06 14, 19:20)
Gal galėtumėt papasakoti kaip nerti svarkeli? Kaip suprantu nuo virsaus, tik kaip akis pasiskaiciuoti?

Siaip pagal schema parasyta, kad reikia 143 akiu kilpute nunerti, o paskui pagal rasta.
user posted image
user posted image
user posted image
as apatini rasteli kitoki dariau, ne toki koks cia nurodytas, tik svarkelio principas tas pats... ax.gif
Atsakyti
DEMESIO: kažkas naglai vagia nuotraukas ir siūlo mano darbus kaip savo... gal dar kas rasit savo nuotraukų tarp siūlomu darbu... puslapis: http://www.skelbikas...nte-978448.html

user posted image
Atsakyti
Kažkieno skolinta fotkė, bet gal turit schemutę blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 06 18, 12:16)
DEMESIO: kažkas naglai vagia nuotraukas ir siūlo mano darbus kaip savo... gal dar kas rasit savo nuotraukų tarp siūlomu darbu... puslapis:
Sorry už off topic, bet aš iš principo paskambinčiau tam žmogui ir susitikčiau, neva klientė esu ir noriu pamatyt daugiau darbų ar kažkas panašaus. nu jau naglumas žmonių doh.gif . Kopijuot darbus yra viena (pati savo mažiukei krikštynoms pagal Jūsų Amelijos suknelę nėriau), bet va ir nuotraukas vogt ir pristatyt kaip savo darbą, tai jau visai kas kita blink.gif .
Atsakyti
QUOTE(aGucci @ 2012 06 18, 14:35)
Sorry už off topic, bet aš iš principo paskambinčiau tam žmogui ir susitikčiau, neva klientė esu ir noriu pamatyt daugiau darbų ar kažkas panašaus. nu jau naglumas žmonių doh.gif . Kopijuot darbus yra viena (pati savo mažiukei krikštynoms pagal Jūsų Amelijos suknelę nėriau), bet va ir nuotraukas vogt ir pristatyt kaip savo darbą, tai jau visai kas kita blink.gif .

tai va butent, nunertu kopija ir idetu savo foto butu ne taip skaudu, bet dabar.... va merginos parode dar viena puslapi tai cia jau trys darbeliai mano doh.gif doh.gif
http://www.jau.lt/sk...liu-svente.html
Atsakyti