Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

odeta-labai grazu 4u.gif labai idomiai sugalvojai pasidaryti manekena fotografavimui... thumbup.gif
Lusasita-mocerinuke grazi thumbup.gif
pasirodau,kaip atrode mano megzta suknyte mocherine ant grazios mergytes... wub.gif

user posted image
Atsakyti
odeta,dar ir cia pagirsiu.Kad ir kiek daug tokiu atsirastu,greitai jos tikrai neatsibos:)
mano nauja
user posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Aciu merginos uz grazius zodzius 4u.gif Villyte,kokia grazi naujienele,labai man patiko wub.gif O cia kita foto:user posted image Padekit apsipresti: kuri graziau ant "manekeno" ar "gulinti"? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo odeta123: 05 birželio 2012 - 14:54
grazios suknutes, wub.gif bet vistiek nesuprantu kaip ten pradet nert pagal duota schemute doh.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 06 05, 13:32)
odeta123 niu sakes ir as sita neriu dabar  doh.gif  tik tinkleli kitoki darau, manau reikia ir apacia interpretuoti, nes dabar sios suknutes dygs kaip grybai po lietaus  lotuliukas.gif

As irgi panasia tokia nuneriau jau pries pora savaiciu, pasuknele dabar siuveja siuva, interpretavau apacia, tinklelis tankesnis ir siaip, siek tiek kitokia gavosi, pasirodysiu kai bus su pasuknele...
odeta123 , dekui... man grazu ir ant manekeno ir siaip patiesta thumbup.gif
Viliuteee, idomus modeliukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2012 05 25, 10:50)
atkeliu klausimą i šią temutę, gal pagelbės nėrusios tokio tipo suknutę


SVEIKOS, TURIU PRAŠYMĖLĮ, GAL GALIT SCHEMUTĘ SIJONĖLIO APAČIOS I AŽ. BE GALO DĖKINGA.
Papildyta:
QUOTE(laimike @ 2011 10 30, 10:46)
sveiki ateinu ir aš pasirodyti štai tokį užsakymą turėjau
user posted image
Ir ant modeliuko
user posted image
user posted image

LABAI MIELA, APIE ŠĮ SIJONĖLĮ KALBĖJAU. GAL GALITE ĮMESTI AŽ. AČIŪ
Atsakyti
user posted image
kostiumėlis krikštui berniukui. mano pirmasis darbelis berniukui.
Atsakyti
LUSASITA,JOLLYK, mocherinukes fantastiskos thumbup.gif
VILIUTEEE,labai labai grazus komplektukas wub.gif wub.gif wub.gif
Rodau grazuole mergyte smile.gif Neriniuota suknele su linu.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo odeta123: 07 birželio 2012 - 09:04
suknelės viena gražesnė už kitą smile.gif Kiekviena tokia savotiškai graži bigsmile.gif , akys tiesiog džiaugiasi smile.gif
Atsakyti
Viliuteee ir Odeta - jūs auksarankės!
Atsakyti
Rodau nauja suknelyte, kuri dar neturi seimininkes. Cia tos populiariosios suknytes kitokia interpretacija. Nedejau jokiu gelyciu, jei mamyte nores, galesiu prinerti kokios nori spalvos, nors man be gelyciu gal ir labiau patinka ax.gif

user posted image
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo villyte: 07 birželio 2012 - 20:04
VILLYTE,labai grazu wub.gif
Atsakyti