Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

QUOTE(ilamka @ 2011 11 11, 15:40)
Dar viena suknute mazai princesei

user posted image
user posted image

nepaprastai grazu thumbup.gif ...taip ir norisi dukrytes, kad galima butu toki grozi aprengti
Atsakyti
tikrai labai grazu
Atsakyti
Mamytė pradžiugino , atsiuntė nuotraukėlę.


Rodau ir jums wub.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(perle70 @ 2011 11 11, 15:57)
nepaprastai grazu thumbup.gif ...taip ir norisi dukrytes, kad galima butu toki grozi aprengti



aciu labai,man irgi norisi mergytes biggrin.gif namie neturiu ka aprenkti suknutem
Atsakyti
ilamka,Lusasita labai gražu wub.gif wub.gif wub.gif

pasirodysiu ir aš savo mažą darbelį blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2011 11 11, 19:39)
aciu labai,man irgi norisi mergytes biggrin.gif namie neturiu ka aprenkti suknutem

ir as neturiu....gal bent anukele kada bus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnesyte @ 2011 11 11, 21:02)
pasirodysiu ir aš savo mažą darbelį  blush2.gif

Pasakiška suknelė wub.gif Labai dailiai atrodo bigsmile.gif Tik būtų gražiau, jei ir kepurytėj būtų kiauraraščio. Bet čia tik mano skoniui. rolleyes.gif Kokiais siūlais megzta? Ir raštą gal būtų galima blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 12 lapkričio 2011 - 10:34
QUOTE(tute28 @ 2011 11 12, 10:33)
Pasakiška suknelė  wub.gif Labai dailiai atrodo bigsmile.gif  Tik būtų gražiau, jei ir kepurytėj būtų kiauraraščio. Bet čia tik mano skoniui. rolleyes.gif  Kokiais siūlais megzta? Ir raštą gal būtų galima  blush2.gif

na kaip čia pasakius dėl tos kepuraitės, mamytė norėjo storesnės, nes krikštynos bus per kalėdas ir mergaitė tik 6 mėn. bus ax.gif tai ir padaryta buvo lygi kaip ir suknelės viršus.
O schemos neturiu, nes mezgiau iš lapo ir plius dar ją pakoregavau pagal save smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnesyte @ 2011 11 13, 17:42)
na kaip čia pasakius dėl tos kepuraitės, mamytė norėjo storesnės, nes krikštynos bus per kalėdas ir mergaitė tik 6 mėn. bus  ax.gif tai ir padaryta buvo lygi kaip ir suknelės viršus.
O schemos neturiu, nes mezgiau iš lapo ir plius dar ją pakoregavau pagal save  smile.gif

Na tada aišku. Čia aš tik šiaip pasakiau, kaip man būtų gražiau.... rolleyes.gif
Labai puikus komplektukas. Mergytė bus pati gražiausia per savo šventę. wub.gif
O siūlai dar kokie nepasakei? blush2.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Villiute, kokia grazi burbulu feja wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2011 11 13, 20:21)
Na tada aišku. Čia aš tik šiaip pasakiau, kaip man būtų gražiau.... rolleyes.gif 
Labai puikus komplektukas. Mergytė bus pati gražiausia per savo šventę. wub.gif
O siūlai dar kokie nepasakei? blush2.gif

siūliukai tai pirkti iš babinų-konusai (nežinau kaip vadinti), ėmiau kuo mažesnio pūko ir pačius ploniausius, bet dėjau du siūliukus, taip gavosi blush2.gif
Atsakyti