Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

QUOTE(rasa32 @ 2012 05 02, 18:50)
Ligvita ,atrodo visai naujas modeliukas thumbup.gif labai grazu wub.gif  wub.gif Tos kvarbatkeles labai romantiskai atrodo thumbup.gif

Aciu, kadangi mamyte norejo ne lygiai tokios pat, bet panasios, tai man tos karbatkos pasirode labai vietoj tokios vaikiskos, sventiskos smile.gif
Atsakyti
[quote=Ristina,2012 04 29, 15:45]
Skraistė smile.gif
user posted image

Labai patiko jusu nerta skariaste thumbup.gif o kiek jus gramu sunaudojote siulu,siai skaristei? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pavasarine @ 2012 05 03, 10:22)
Merginos, o kokio ilgio suknytes neriat pvz. 9 mėn mergytei? Maniškės išmatavimai nuo petuko iki kulno - 53cm. Ar gražiau būtų jei ji dengtų kojytes, ar trumpesnė? Aišku, vaikas dar nevaikštantis  g.gif

Jei nevaikšto, tai ir ilga visai nieko smile.gif ir trumpa biggrin.gif
čia jau kaip kam mirksiukas.gif

QUOTE(kramtuke7 @ 2012 05 03, 14:20)
Labai patiko jusu nerta skariaste  thumbup.gif o kiek jus gramu sunaudojote siulu,siai skaristei?  smile.gif

Virš 100gr. panašiai 800 su virš metrų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ristina: 03 gegužės 2012 - 17:49
krikštynų komplektukas ant mažojo modeliuko wub.gif

user posted image


user posted image


Atsakyti
QUOTE(Latifa @ 2012 03 17, 13:13)
Beje, auksarankės, gal galit parašyt a.ž. kiek maždaug toks grožis kainuotų 9 mėn. mergytei ir kiek užtruktumėt jį padaryt (noriu apsidraust ir žinot, kad jei pačiai nepavyktų ar būtų kas numeta gelbėjimosi ratą  lotuliukas.gif  )


Mane taip pat domina kiek kainuotų užsisakyti ir kiek užtruktų šios nuostabios suknytės gamyba 10 mėn. mergaitei smile.gif
Atsakyti
labai gražus nertas komplektukas, o per kiek laiko padarytumėte?
Atsakyti
meraites, kai9p jau ne karta sakyta, cia ne uzsakymu tema. Prasom i skelbimu skyreli ten kruva auksarankiu, siulanciu jums savo paslaugas ir darbus
Atsakyti
Štai mano vienos iš megztu suknelių krikštynoms pavyzdys blush2.gif http://www_fotoz_lt/...jpg?=1336245119
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miimii: 05 gegužės 2012 - 21:12
Kiek supratau, dažniausiai ieškote naujų modeliukų. Turiu nuotraukytę, pagal kurią prieš porą metų nėriau suknytę savo dukrai, tik nemoku įkelti paveikslėlio (gal galėčiau kuriai mamytei į el. paštą atsiųsti, kad čia įkeltų?). Nėriau pagal nuotrauką, be schemos ir man nesigavo nė per pusę taip gražiai, koks grožis yra originali suknelė ax.gif
Atsakyti
Pasirodom ir mes savo krikštynų apdaru ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Urtytė_mergytė @ 2012 05 07, 21:30)
Pasirodom ir mes savo krikštynų apdaru  ax.gif

Gražu bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Urtytė_mergytė @ 2012 05 07, 20:30)
Pasirodom ir mes savo krikštynų apdaru  ax.gif 

wub.gif
Atsakyti