Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

QUOTE(Ristina @ 2012 04 17, 12:50)
Mano manymu, jog visi stipriai suvyti siūliukai skersuoja  g.gif mezgant lygiuoju raštu  smile.gif
Jei yra raštas, tuomet neskersuoja  smile.gif


ačiū, tada drąsiai megsiu sijonuką virbalais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Morkiux @ 2012 03 02, 22:24)
Labukas, gal turite sios sukneles schema? Buciau dekinga smile.gif

Gal kas galetu pasakyti is kokio storumo siulu nerta sita suknute? Lyg atrodo, kad turetu but nestoresni, nei maxi.
http://www.liveinter.../post189378317/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasarine: 17 balandžio 2012 - 21:57
QUOTE(Pavasarine @ 2012 04 17, 21:55)
Gal kas galetu pasakyti is kokio storumo siulu nerta sita suknute? Lyg atrodo, kad turetu but nestoresni, nei maxi.
http://www.liveinter.../post189378317/

manau kad storio kaip maxi tik mano nuomone ji siek tiek pastandinta. Tam reikalui labai tinka purskiamas standiklis/krakmolas
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 04 18, 10:50)
manau kad storio kaip maxi tik mano nuomone ji siek tiek pastandinta. Tam reikalui labai tinka purskiamas standiklis/krakmolas



Ačiū už nuomonę smile.gif Reiks ir nert tokio plonumo siūlais, o dar ir mergaitė bus tik 9 mėn.
Atsakyti
[quote=La Perla,2012 04 18, 10:50]
Tam reikalui labai tinka purskiamas standiklis/krakmolas

Labas,
labai įdomu, kokį standiklį naudojat, nes aš nusipirkau "Blux strach krochmal" Senukuose, tai man jis tik plėmais spjaudo. Gal tik man toks pasitaikė? Jei naudojat kitos kokios nors firmos, gal galit parašyt standiklio etiketės pavadinimą ir kokiuose prekybos centruose ieškot. Būčiau dėkinga biggrin.gif
Atsakyti
O gal kas galėtumėt parašyti apie siūlus ONline filetta? Ar jie minkšti lyginant su Maxi? Metražas beveik tas pats kaip maxi. Nersiu kriksto suknytę. Svarstau apie pirkimą internetu, todėl neturėsiu galimybės pačiupinėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pavasarine @ 2012 04 21, 20:54)
O gal kas galėtumėt parašyti apie siūlus ONline filetta? Ar jie minkšti lyginant su Maxi? Metražas beveik tas pats kaip maxi. Nersiu kriksto suknytę. Svarstau apie pirkimą internetu, todėl neturėsiu galimybės pačiupinėti smile.gif

Minkštesni mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2011 11 18, 12:03)
Kelios suknutes,nieko naujo,bet vistiek rodausi  blush2.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


Gal galetumet ikelti to megstinuko (rankoviu) schema? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darbeja @ 2012 04 21, 19:35)


Labas,
labai įdomu, kokį standiklį naudojat, nes aš nusipirkau "Blux strach krochmal" Senukuose, tai man jis tik plėmais spjaudo. Gal tik man toks pasitaikė? Jei naudojat kitos kokios nors firmos, gal galit parašyt standiklio etiketės pavadinimą ir kokiuose prekybos centruose ieškot. Būčiau dėkinga  biggrin.gif

tik dabar pamaciau, as perku maximoj yplon firmos tai ne plemais... bet.. esant galimybei naudoju paprasta bulviu krakmola, kai pvz lauke galiu patiesus isdziovinti. Dar vienas variantas: siulu pardaveja man pasiule standinti nerini plauku laku, bet nusipirkau kazkoki paprasta tai tik sulipde, o ji sake standina amway firmos plauku laku tai viskas super.
Papildyta:
QUOTE(saulute85 @ 2012 04 24, 11:42)
Gal galetumet ikelti to megstinuko (rankoviu) schema? 4u.gif

as ne ilamka, bet galiu pasakyti, mano manymu nerta kaip salikas i ilgi kiek reikia o po tro susiutos rankovytes ir apnerti krasciukai. nebent jums rastelio reikia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 24 balandžio 2012 - 11:51
[quote=La Perla,2012 04 24, 12:52]
tik dabar pamaciau, as perku maximoj yplon firmos tai ne plemais... bet.. esant galimybei naudoju paprasta bulviu krakmola, kai pvz lauke galiu patiesus isdziovinti. Dar vienas variantas: siulu pardaveja man pasiule standinti nerini plauku laku, bet nusipirkau kazkoki paprasta tai tik sulipde, o ji sake standina amway firmos plauku laku tai viskas super.
Papildyta:

Ačiū už atsakymą. Bulvių krakmolą aš irgi naudoju, bet kartais reikia ir purškiamo. Ieškosiu to Yplon.
Atsakyti
As taip pa Yplon naudoju ir esu juo patenkinta
Atsakyti
user posted image

Kas per grožis čia ! thumbup.gif
Atsakyti