Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

QUOTE(epika @ 2012 04 05, 15:06)
Apie spalvas, tai cia galima diskutuoti iki nukritimo, bet cia jau labai nuo seniai atejusi tradicija, kuria vis labiau modernejanciame gyvenime pamirstame, o baznycia, ,,artedama prie liaudies ", jau kaip ir toleruoja. Jeigu vyresnio amziaus zmoniu apie jas paklaustume, tai jiems net nekiltu kitaip atsakyti: mergaite - melyna (dangiska) spalva, berniukas - rozine. O kodel? Paaiskinimas buvo. Galiu pasikartoti: kiekviena spalva turi tam tikra simbolika (reiksme), nesa savyje tam tikra koda (tiek religijoje, tiek mene : daileje, literaturoje):
zalia - vilties, atgimimo sp.
raudona - meiles, aistros; kancios, kraujo sp.
juoda - gedulo, nevilties, pabaigos sp.
violetine - gedulo sp.
ir t.t.
Juk baznycia naudojasi spalvu kodais: kunigas kokia spalva renkasi laidotuviu metu? - violetine, juoda, svenciu apeigu metu?- daznai aukso sp. ir pan. Kodel mes gededami rengiames juodai? Vadinasi, jos mums kazka reiskia, duoda zenkla kitiems, bet krikstynoms jos jau nereikalingos??? Tada gal tikrai, geriau jau jokiu papuosimu, viskas tik balta...  4u.gif

reikalingos tos spalvos. viskas čia gerai. tik nėra privalomos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2012 04 05, 12:40)

Gal išduosit paslaptį, kokio numerio virbalais tą sijoną mezgėt? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrasa: 05 balandžio 2012 - 15:00
Man labiausiai patiko mano buvusios parapijos kunigo pasakymas,kad ir su treningais vaika pakrikstys ar kitais rubais,nes svarbiausiai yra krikstas o ne rubu rodymas.

user posted image

mano drauges kriksto dukrai komplektukas,tik niekaip neiseina nufotografuoti tas virsus toks sunkus atrodo o istiesu lengvutis visas g.gif .
Atsakyti
QUOTE(sandrasa @ 2012 04 05, 16:00)
Gal išduosit paslaptį, kokio numerio virbalais tą sijoną mezgėt?  4u.gif

3 ar 4 ,neprisimenu,bet as labai laisvai mezgu
Atsakyti
QUOTE(odeta123 @ 2012 01 16, 11:51)

QUOTE(Dagma @ 2012 01 18, 09:49)
Prisižiūrėjau jūsų grožių, panorau ir savo dukrytės, kurią krikštijom vasarą, krikštynų kompektuką parodyti. Su geltonom juostelėm, labai vasariškas thumbup.gif
user posted image


Sveikos merginos,gal galit siu sukneliu schemutes ideti,labai noreciau bent pabandyt kazka panasaus dukrytei nunert. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2012 04 05, 12:24)
nu as tikrai neprasiau kunigo pasiaiskinti kur taip parasyta  biggrin.gif  labai daug zmoniu laikosi butent siu reikalavimu nuo senoves. Vadinasi ne vienas kunigas bando ivesti savo taisykles o taip yra, kiti tiesiog nesilaiko to ir daro kaip kam graziau. Mano pacios kriksto rubas pries 30m buvo su melynu kaspinu. o krikstyti kitaip cia siu laiku ismislas. Vieni kunigai ta toleruoja, kiti ne.


Dirbau bažnyčioj virš 10metų. Mačiau visokiausių spalvų kaspinų mirksiukas.gif jie krikšto sakramente ne esmė 4u.gif
QUOTE(Ryto@Rasa @ 2012 04 05, 13:03)
studijavau teologiją. niekur nėra jokių spalvų nurodyta kaip būtinai reikalingų. čia yra liaudies pamaldumo išraiška ir savi išvedžiojimai (pagal Mariją ar pagal Jėzų)....būtinas tik baltas rūbas ir žvakė, kurie turi savo simboliką....
o kunigai irgi žmonės, kurie ne tik studijuoja, bet ir atsineša savo tikėjimo, papročių kraitį iš šeimos auklėjimo....

drinks_cheers.gif tik baltas rūbas.
Atsakyti
Krikštynų komplektėlis berniukui smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Rodausi:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo odeta123: 11 balandžio 2012 - 10:11
Kutveliukas, siltas ir mielas komplektukas thumbup.gif
Odeta, nuostabi suknyte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(odeta123 @ 2012 04 11, 11:08)

ta pirmoji tai tikrai kažkas naujo ir labai gražu o antroji už ideta darbeli 4u.gif nors tas rašutukas man labai gražus bet jis jau naujiena nebekvepia blush2.gif
Atsakyti
odeta123 thumbup.gif thumbup.gif labai dailu wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 04 11, 12:47)
ta pirmoji tai tikrai kažkas naujo ir labai gražu o antroji už ideta darbeli  4u.gif  nors tas rašutukas man labai gražus bet jis jau naujiena nebekvepia  blush2.gif

o tai čia galima dėti nuotraukas tik naujienų? rolleyes.gif
Atsakyti