Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

QUOTE(IngridaGal @ 2012 03 18, 13:41)



QUOTE(Lusasita @ 2012 03 18, 13:48)



QUOTE(Ristina @ 2012 03 18, 16:44)


ačiū labai už patarimus  4u.gif dabar beliek nusipirkt siūlus ir imtis darbo  ax.gif

QUOTE(Krista J. @ 2012 03 18, 22:39)
sveika. As irgi nesu labai patyrusi mezgeja/nereja, bet va katik baigiau truputi sudetingesne suknute, nei jusiske. Neriau is siu siuliuku, kuriuos rekomendavo kitos mamytes http://www.mezginiup...roduktai/3/2039 rezultatas labai dziuginantis  thumbup.gif nemaniau, kad taip greit iveiksiu sia suknute. Irgi buvau susiradus atsargini varianta, jeigu nepavyktu paciai nunarpliot  doh.gif bet vis delto man pavyko  biggrin.gif suknute minkstute, siulas smagus nert. Tikrai rekomenduociau siuos siuliukus mirksiukas.gif Ir sekmes darbuojantis. Jei bus noras, tikrai pavyks ir jums ja iveikt wink.gif


ačiū už padrąsinimą wub.gif tokie pasisakymai įkvepia thumbup.gif o gal galit parodyt savo darbo rezultatą bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Latifa: 19 kovo 2012 - 23:28
Priedai prie turimos krikštynų suknytės


user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Latifa @ 2012 03 20, 01:27)
ačiū už padrąsinimą  wub.gif tokie pasisakymai įkvepia  thumbup.gif o gal galit parodyt savo darbo rezultatą  bigsmile.gif

Labai noreciau, bet dar pilnai nesutvarkiau. Kai isskalbsiu ir isprosysiu butinai pasirodysim wink.gif
Atsakyti
user posted image
Pirmasis bandymas emgzti krikštynoms,drauges mažytei. kadangi nusprendem kad vietoj skraistes megztuka darom,nes šiom dienom orai ne per šilčiausi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina A-A @ 2012 03 20, 13:06)
user posted image
Pirmasis bandymas emgzti krikštynoms,drauges mažytei. kadangi nusprendem kad vietoj skraistes megztuka darom,nes šiom dienom orai ne per šilčiausi ax.gif


labai grazu wub.gif bet manau be skraistes neissiversit. megstukas del silumos, o skraistes vistiek reikes, jos uzdejimas apeigu dalis.
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2012 03 20, 15:03)
labai grazu  wub.gif  bet manau be skraistes neissiversit. megstukas del silumos, o skraistes vistiek reikes, jos uzdejimas apeigu dalis.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
viskas grazu, bet noretusi bent man trumpesnio megztuko, nes visa grozi jis pasleps manau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2012 03 20, 16:03)
labai grazu  wub.gif  bet manau be skraistes neissiversit. megstukas del silumos, o skraistes vistiek reikes, jos uzdejimas apeigu dalis.

Kunigas sake kad ir su trenigais vaika atnes pakrikstys,labai saunus kunigelis smile.gif Todel daugiau darem kaip mamyte norejo. Kai pati ne to tikejimo nebuvo aktualu man krikstynos, nelabai zinau visu reikalu,apeigu blush2.gif

QUOTE(ingauk @ 2012 03 20, 16:16)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
viskas grazu, bet noretusi bent man trumpesnio megztuko, nes visa grozi jis pasleps manau  mirksiukas.gif

Drauge tokio norejo,kad ir ateiciai butu. Tikiuos bus grazu, nes maziukes gyvai nemacius. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 03 20, 15:16)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
viskas grazu, bet noretusi bent man trumpesnio megztuko, nes visa grozi jis pasleps manau  mirksiukas.gif


pritariu drinks_cheers.gif megztukas labai gražus, ir suknytė super thumbup.gif bet komplekte jie vienas kitą užgoš unsure.gif jei dar ne vėlu - pasiūlykit mamytei apie kokį mocherinį boleriuką pagalvot rolleyes.gif turėtų būt ir šilta ir gražu mirksiukas.gif


o aš vis dar nerimstu su siūlais doh.gif kažin Kaune kur nors gyvai būtų galima pačiupinėt Lily, arba Catolin ar Amber?
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif
Gal kas turit tokios suknytes schema ar bent jau ka panasaus?

http://hotimg23.fotk...19/P7040599.jpg
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2012 03 16, 20:36)
raudausi ir as dvi suknutes sesutes smile.gif

user posted image


Labai labai wub.gif
Atsakyti
ilamka- grazu... 4u.gif wub.gif

seniai besirodziau-stai ir mano keletas nauju krikstynoms sukneliu... mirksiukas.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2012 03 20, 19:35)
ilamka- grazu... 4u.gif  wub.gif

seniai besirodziau-stai ir mano keletas nauju krikstynoms sukneliu... mirksiukas.gif

user posted image


Labai grazios suknutes wub.gif
gal butu galima gaut schemute kepurytes is sito komplektuko? beja kazi kokio dydzio reiktu nert naujagimiui kepuryte tokia? g.gif as suknute kaip ir nunerus, bereik kepurytes ir visokius pabaigiamus darbus padaryt... blush2.gif paskui pasirodysiu kai pabaigsiu
Atsakyti