Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

bolero iš kid moherio prie siūtos suknytės


user posted image


Atsakyti
jej koks mini bolero wub.gif
Atsakyti
Sveikos

Parodau ir as savo dukrai megzta suknyte... rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
raudausi ir as dvi suknutes sesutes smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2012 03 02, 13:37)
kokia grazi man si suknyte  wub.gif

user posted image


nu va, mano svajonių krikšto suknelė wub.gif seniau jau ją susiradus, vis žiūriu žiūriu ir planuoju aš ją savo merginai nunert, pagal schemą neatrodo kad būtų sudėtinga g.gif (nes gyvenime gal ir esu nunėrus max 10 servetėlių blush2.gif ) nu bet tikiuosi įveiksiu aš ją.
Tik va man dabar iškilo kalusimas dėl to tiulinio ar kaipjis ten vadinasi pasijonio. Kaip jis turėtų būti pasiūtas kad gražiai kristų (kliošas, pusė kliošo ar dar kažkaip kitaip unsure.gif ). Ir ko gero paprasčiausia būtų jei jis būtų prisiūtas ant plačios gumos, ar ne? ar daryt liemenį kaip paprasto sijono?
Nu gal kas pasidalinsit idėjom ir mintim. Nors spėju kad kol aš ją nunersiu, tai kas nors jau ir iš praktikos galės pasakyt kaip ką geriau daryt lotuliukas.gif Nes mūsų krikštynos rugpjūčio pab., tai tikiuosi, kad kaip nors iki to laiko aš tą suknelę nunarpliosiu. Beje, auksarankės, gal galit parašyt a.ž. kiek maždaug toks grožis kainuotų 9 mėn. mergytei ir kiek užtruktumėt jį padaryt (noriu apsidraust ir žinot, kad jei pačiai nepavyktų ar būtų kas numeta gelbėjimosi ratą lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(kumpiene @ 2012 03 16, 20:33)
Sveikos

Parodau ir as savo dukrai megzta suknyte... rolleyes.gif
user posted image


gražutė wub.gif o kokie čia siūliukai? blush2.gif

mamytės, kurios jau daugiau mezgusios, gal pakonsultuotumėt - mano grandprojektas vidurvasariui - dvi trumparankovės mocherinukės dvimetinukėms. klausimas toks - ką manot apie silkmocherį? neiškepsim mes su tokiais rūbeliais vasarą? ar geriau kokius kitokius siūlus rinktis? siūlus turbūt bandyčiau pirkt internetu, kur būtų koks pigesnis variantas? nes jau parduotuvėse kainos doh.gif
gal kuri mamytė nuoširdžiai pakonsultuotų? blush2.gif nes labai jau noriu savo rankų darbo šilumos mažytėms wub.gif be to, tai turbūt ir pigiausias variantas gautųsi...
nu tieeeeeeek visokių grožių prisižiūrėjau, kad net pasimečiau, nebežinau, kokios būtų tobulos mūsų krikštynų suknelės doh.gif dėl to mocherio vasaros viduriui irgi daug abejonių turiu... bet pačios mocherinukės atima žadą savo grožiu doh.gif
oi, kaip sunku apsispręsti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viduku: 18 kovo 2012 - 00:52
ačiū visoms, parašiusioms a.ž. dėl šios suknytės.

QUOTE(Lusasita @ 2012 03 02, 13:37)
kokia grazi man si suknyte  wub.gif

user posted image


o kokiais siūlais būtų geriausia nerti? Padėkit apsispręst - blaškausi tarp Maxi, Summer, Lily ir Begonia? g.gif kažkaip galvoju, kad labai minkšti šiuo atveju turbūt netiktų unsure.gif Ir kažin kaip tas Summer blizgesys ant šitos suknytės žiūrėtųsi?
Papildyta:
ir dar klausimėlis dėl užsegimo. kadangi nėra nugaros fotkės, tai nelabai suprantu ar šita suknelė tiesiog užsimauna per galvą ar yra dar koks užsegimas? ir jei yra, tai gal kas nors žinot koks jis turėtų būti ir kaip jį daryti? nes improvizuoti tai man tikrai nepavyks doh.gif bet jei būtų kokia konkreti schema tai gal dar kaip nors ir padaryčiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Latifa @ 2012 03 18, 10:27)
ačiū visoms, parašiusioms a.ž. dėl šios suknytės.
o kokiais siūlais būtų geriausia nerti? Padėkit apsispręst - blaškausi tarp Maxi, Summer, Lily ir Begonia? g.gif kažkaip galvoju, kad labai minkšti šiuo atveju turbūt netiktų  unsure.gif Ir kažin kaip tas Summer blizgesys ant šitos suknytės žiūrėtųsi?
Papildyta:
ir dar klausimėlis dėl užsegimo. kadangi nėra nugaros fotkės, tai nelabai suprantu ar šita suknelė tiesiog užsimauna per galvą ar yra dar koks užsegimas? ir jei yra, tai gal kas nors žinot koks jis turėtų būti ir kaip jį daryti? nes improvizuoti tai man tikrai nepavyks  doh.gif bet jei būtų kokia konkreti schema tai gal dar kaip nors ir padaryčiau  g.gif


Lilly siūlo nežinau, Summer mano nuomone per storas šiai suknutei, tad aš imčiau arba begonia arba maxi.. mirksiukas.gif
Atsakyti
begonia storumo kaip sumer, labai stori tokiais suknytei. Imciau lily arba maxi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2012 03 18, 12:48)
Imciau lily arba maxi  wub.gif

Pritariu drinks_cheers.gif

galima iš balto lino, iš šių http://www.auksarank...atolin-010.html ar šių http://www.auksarank...-010-balta.html
Atsakyti
QUOTE(Latifa @ 2012 03 18, 11:27)
o kokiais siūlais būtų geriausia nerti?

sveika. As irgi nesu labai patyrusi mezgeja/nereja, bet va katik baigiau truputi sudetingesne suknute, nei jusiske. Neriau is siu siuliuku, kuriuos rekomendavo kitos mamytes http://www.mezginiup...roduktai/3/2039 rezultatas labai dziuginantis thumbup.gif nemaniau, kad taip greit iveiksiu sia suknute. Irgi buvau susiradus atsargini varianta, jeigu nepavyktu paciai nunarpliot doh.gif bet vis delto man pavyko biggrin.gif suknute minkstute, siulas smagus nert. Tikrai rekomenduociau siuos siuliukus mirksiukas.gif Ir sekmes darbuojantis. Jei bus noras, tikrai pavyks ir jums ja iveikt wink.gif
Atsakyti
Laba diena mergaitės, gal yra bitutė mezganti ar nerianti Kretingoje? Labai reikia. Ačiū
Atsakyti