Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

QUOTE(mazmona @ 2012 02 20, 18:38)
Sveikutės,
Mergaitės, o kai galvos raiščius mezgat, kaip dydį reguliuojat? - matuojat tiksliai pagal vaiką ir mezgat/neriat kokiu labiau besitempiančiu raštu, gumutę į vidų veriat, gumutę tik nugarinėj dalyje įsiuvat, raištelius, sagutes dedat? Aš vis nesugalvoju, kaip patogiau būtų, nes jei veriu gumutę kažkaip galvytę man rodos vaikui spaudžia...

aš į vidurį dėjau spalvota juostelę su kurią ir reguliuoji apimtį, suriši ir viskas thumbup.gif
Atsakyti
sveiki. labai reikalinga profesionali konsultacija smile.gif
gal galetumet man patarti is kokiu siuliuku geriausia nerti kriksto suknytes? noriu savo dviejoms grazuolems nunert, bet kadangi niekada nesu nerus didesnio darbelio nei kepuryte, nelabai issivaizduoju kokie siulai butu smagiausi prie kuno g.gif blaskausi tarp siu:
http://www.siulai.eu...;category_id=27
http://www.mezgyklel...-spalva-55.html
nesuprantu ar tie ale irisai yra tokie minkstuciai kaip ir tie senoviniai irisiniai ar cia tik pavadinimas toks g.gif o gal pasirinkti tuos Maxi? g.gif niekaip neapsisprendziu. noriu, kad suknyte butu minksta, lengva ir maloni prie kunelio. kazin kaip is tokiu bambukiniu gautusi?
labai prasau, padekit kas nors issirinkti. bijau, kad kuo ilgiau delsiu su tais siulais, tuo maziau laiko liks darbui smile.gif


is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krista J.: 21 vasario 2012 - 15:38
Ziurint ,koka bus modeliukas.Antrieji Jusu ideti siulai tinka daugiau mezgimui,nes yra storesni.Del Irisu negaliu nieko pasakyt,bet paciupinejus atrodo kietoki.

As nerimui rekomenduociau ONline Filleta-minksti svelnus,isbandyti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 02 21, 17:59)
Ziurint ,koka bus modeliukas.Antrieji Jusu ideti siulai tinka daugiau mezgimui,nes yra storesni.Del Irisu negaliu nieko pasakyt,bet paciupinejus atrodo kietoki.

As nerimui rekomenduociau ONline Filleta-minksti svelnus,isbandyti thumbup.gif

kaip tik nesenai ziurejau jusu nertas suknytes dukrytems smile.gif toki modeliuka ir as svarstau pasirinkti, kaip jusiskes jauneles biggrin.gif labai istrigo jusu darbeliai. nerealiai grazios suknytes wub.gif kaip suprantu is situ Filleta jos ir nertos? o sakykit, kiek vienai suknytei sunaudojot kamuoliuku?
tie Filleta ir Maxi labai skiriasi? ta prasme Filleta minkstesni ar tas pats?
Atsakyti
Ir aš rekomenduoju nerimui Filetta siūliukus,aš iš jų tik ir neriu,siūlas yra minkštas

http://ilona.sytes.n...dex.php/Filetta
Atsakyti
Labukas,
nelabai zinau ar i sita temute pataikiau, bet ieskau kriktynoms suknuciu schemos naujagimei... gal kas pagelbes? smile.gif butu idealiausiai nerta vaseliu
Atsakyti
Labas vakaras, gal kas gali pasiulyti koki grazu rubeli berniukui (1 m), nes vis randu kazkaip sukneles g.gif Bu biggrin.gif ciau labai dekinga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2012 02 21, 19:39)
Ir aš rekomenduoju nerimui Filetta siūliukus,aš iš jų tik ir neriu,siūlas yra minkštas

http://ilona.sytes.n...dex.php/Filetta

o gal kas zinot kur tokiu Kaune nusipirkt?
Atsakyti
nu va prisiruosiau bandyt skraiste numegzti,bet noreciau pasitikslint truputuka.skraiste mezgama kaip srevetele,taip suprantu ar klystu?pradzia darau ale man labai jau ji banguojasi...ir nebezinau ar toliau megzti ar ne.buciau labai dekinga uz bet koki patarima.
Atsakyti
QUOTE(Krista J. @ 2012 02 21, 22:42)
o gal kas zinot kur tokiu Kaune nusipirkt?



Casa Lanoj:)
Atsakyti
QUOTE(Krista J. @ 2012 02 21, 17:09)
kaip tik nesenai ziurejau jusu nertas suknytes dukrytems smile.gif toki modeliuka ir as svarstau pasirinkti, kaip jusiskes jauneles  biggrin.gif labai istrigo jusu darbeliai. nerealiai grazios suknytes  wub.gif  kaip suprantu is situ Filleta jos ir nertos? o sakykit, kiek vienai suknytei sunaudojot kamuoliuku?
tie Filleta ir Maxi labai skiriasi? ta prasme Filleta minkstesni ar tas pats?

Taip,Filleta nepalyginamai minkstesni.
Suknytei suejo gal kokie 300g g.gif jau nepamenu tiksliai,mergaite 3metuku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasa32: 23 vasario 2012 - 12:59
Senoje temoje villyte minėjo rusiškus siūliukus "Malva" (Мальва) , gal kas matė, kur Vilniuje jų būtų galima rasti? mirksiukas.gif
Atsakyti