Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

Sena tema
Atsakyti
pasirodau savo nertos sukneles fotosesija su nuostabia mergyte,tema buvo balta su melyna... wub.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Krikštynų komplektukas mažai mergytei iš kid moherio smile.gif


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Atsakyti
Lusasita tavo darbai įspūdingi wub.gif
tavo darbų įkvėpta pati mezgiau zuknelę krikštadykrai... kiek darbo... bet rezultatas viską atperka wub.gif
Atsakyti
Na ką, šventė ejo ir praėjo, dabar galiu parodyt ir padėkot smile.gif .

Pirmiausia ačiū La Perlai už Amelijos suknytę, ir tikiuosi nesupyks, kad pasiskolinau idėją 4u.gif , nes ji man pati pačiausia wub.gif .
Mano mergytės suknytė turėjo būt kiek kitokia, kampinės gėlytės turėjo kitoj pusėj būt, bet jau kelias pagrindines gėlytes buvau sujungus, kai pamačiau, kad ne taip darau doh.gif . Beje trikampėlis ne ∆ formos, o kaip L, tad kopija tikrai netiksli schmoll.gif . Ir raštas jų kitoks. O su viršutine dalim irgi suvargau, nes jau atrodo radau tinkantį ir patinkantį raštą, kaip kažkas atsitiko, tai negražiai išmezgus atrodė, tai šioj temoj, kuri mergaitė tokiu nėrė biggrin.gif . Nenorėjau, kad būtų daug panašumų su kitom suknytėm, tad tikrai stengiausi nekopijuot ax.gif .

Taip pat Tutei ačiū ir tetutei Virgai už visas konsultacijas 4u.gif .

user posted image

Boleriukas ir žvakutės įmautė irgi mano smile.gif .

user posted image

Beje, La Perla, dar pasinaudosiu idėja įrėmint suknytę ir padovanot dukrytei, kai ateis laikas rolleyes.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aGucci: 12 spalio 2011 - 12:19
Vasaos prisiminimas 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Januse..koks grazus tas vasaros prisiminimas .. wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
visu suknutes nuostabios,atejau ir as parodyti savo nuostabiu modeliuku

user posted image
user posted image
Atsakyti
Aptikau as idėją internetinėse platybėse. Lyg tais nemaciau, kad kuri mezgejėlė pas mus tokia buvo mezgusi. Tai kas neriat suknytes, stai prasau mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Zieminis vilnonis kriksto drabuzelis berniukui

user posted image
user posted image
Atsakyti
Krikstynu komplektukas krikstaduktei wub.gif (tai bendras darbas su mama,nes as nelabai draugauju su virbalais) user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
mano autoriniai darbeliai saltesniems orams
user posted imageuser posted image
Atsakyti