Įkraunama...
Įkraunama...

Rankdarbių žurnalai Nr. 12

QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 10 27, 20:26)
Žinau kur jie parašyti smile.gif , bet įvedus žodžius vėl rodo chronometrus (ar kas ten tokie mastau.gif ), kai jie baigia tiksėti - vėl prašo įvesti žodžius ir t.t. doh.gif Nesuprantu kas su tuo depositfiles pasidarė - nieko siųstis neleidžia iki šiol ir jokių paaiškinimų, kad reikia ilgiau palaukti ar pan. unsure.gif
Papildyta:

O dabar veikia taip, kaip anksčiau, ar vis tiek reikia žaisti su žodžių įvedinėjimu, kol galų gale iš n-ojo karto pradeda siuntimą? g.gif

arsiisunčiau, iš naujo rodo tą laikrodį tada, kai neteisingai suvedat. reikia tiksliai su visom didžiosiom/mažosiom, ir suvedus spausti ne Enter, o tą mygtuką, kur po raidėmis.
jei išmeta nesąmioningą captcha (man buvo su kažkokiom neįmanomom matematinėm formulėm biggrin.gif ). tai geriau spausti tą mygtukėlį, kur dvi rodyklės ratu sukasi. sėkmės.
Atsakyti
Gal kas nors turite Rankdarbių kraitelės 2011 rugsėjo nr? Mainysiu į nuskenuotą naujausią (spalio mėn numerį)
Taip pat Mezginių pasaulio Nr. 33 (2010 žiema)?

Skenuoju nemažai senesnių žurnalų, bet jau taip atsibodo doh.gif Mainyčiau kitus numerius į nurodytus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tila: 28 spalio 2011 - 09:26
QUOTE(Tila @ 2011 10 28, 10:24)
Gal kas nors turite Rankdarbių kraitelės 2011 rugsėjo nr? Mainysiu į nuskenuotą naujausią (spalio mėn numerį)
Taip pat Mezginių pasaulio Nr. 33 (2010 žiema)?

Skenuoju nemažai senesnių žurnalų, bet jau taip atsibodo doh.gif Mainyčiau kitus numerius į nurodytus smile.gif

Ačiū, nebereikia 4u.gif
Atsakyti
Dekoratyviniai krašteliai-nauja, 25lt. Kaunas
user posted image
Papildyta:
oi, atsiprasau, cia ne knygu isparduotuve...susimaisiau.
Atsakyti
QUOTE(Tila @ 2011 10 28, 19:16)
Ačiū, nebereikia  4u.gif

o tai gal atskleisi paslaptį kur radai rugsėjo mėn. nes aš jau tiek ieškau ir neradau dar niekur g.gif
Atsakyti
QUOTE(bertulka @ 2011 10 28, 23:41)
o tai gal atskleisi paslaptį kur radai rugsėjo mėn. nes aš jau tiek ieškau ir neradau dar niekur g.gif

Nuskenavau pasiskolintus žurnalus. Prie progos pasidalinsiu 4u.gif

Beja, daug senesnių žurnalų parsisiunčiau iš linkomanijos (Rankdarbių kraitelės, Mezginių pasaulio ir Pačios)
Atsakyti
QUOTE(Tila @ 2011 10 29, 10:21)
Nuskenavau pasiskolintus žurnalus. Prie progos pasidalinsiu  4u.gif

Beja, daug senesnių žurnalų parsisiunčiau iš linkomanijos (Rankdarbių kraitelės, Mezginių pasaulio ir Pačios)

aš senesniu irgi esu iš ten parsisiuntus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tila @ 2011 10 29, 09:21)
Nuskenavau pasiskolintus žurnalus. Prie progos pasidalinsiu  4u.gif

Beja, daug senesnių žurnalų parsisiunčiau iš linkomanijos (Rankdarbių kraitelės, Mezginių pasaulio ir Pačios)

lauksim lauksim mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
user posted image

Deposit
Atsakyti
Labukas,

aš vis ieškau 2011 kovo mėnesio Rankdarbių kraitelės. Pati ją pirkausi, tik matyt kažkam paskolinau, nes niekaip nerandu. Iš ties tai man reik tik dviejų puslapių. Pamenu, ten buvo tokios su raštu megztos riešinės (jos be karoliukų), nes buvo ir su karoliukais, bet mane domina anų aprašymas... pati niekur nerandu, gal kas gali pasidalinti wink.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted image

Ar šitos?
Atsakyti
QUOTE(Daliute @ 2011 10 31, 09:36)
Ar šitos?


Taip, ačiū ačiū ačiū... labai labai labai... apsidžiaugiau nerealiai wub.gif
Atsakyti