Įkraunama...
Įkraunama...

Rankdarbių žurnalai Nr. 12

QUOTE(pati22 @ 2011 10 12, 10:20)
Daugybė žurnalų ir knygų anglų kalba  thumbup.gif
https://picasaweb.go...58?showall=true

clap.gif clap.gif clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(juoksana @ 2011 10 13, 15:01)



mano reakcija pamacius sita lobyna buvo panasi kaip tavo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Patikėkit, mano reakcija juos atradus buvo ne ką menkesnė. Radau darbelių juose turbūt trims metams į priekį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pati22 @ 2011 10 13, 15:47)
Patikėkit, mano reakcija juos atradus buvo ne ką menkesnė. Radau darbelių juose turbūt trims metams į priekį  biggrin.gif



bet tu tikrai saunuole- kad nepatingejai pasidalinti su mumis savo atrastu lobynu. Aciu friends.gif
Atsakyti
Sveikos gal kas turite mezginiu pasaulio Nr33 it Nr35
išanksto AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
o gal kas paskutine Rankdarbiu kraite turit?
ar zinau buvo kazkokia nuoroda, kur visos sukeltos, tai gal primintumete ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Juracka @ 2011 10 13, 14:15)
oj kokie geri pasiulymai, o as vis kuklinuosi daug siustis del vietos stokos  thumbup.gif

nesikuklinkit juk lobynai verti buti kazkur saugomi, o kompas tai bac ir nusprogo..... nebent kaip as i picasa keliau keliau ir neber... nes pasta uzsiblokavau doh.gif tai ir gmailo neber ir picasos neber ir blogspot paskyru neber..... susinervyjau nu bet is klaidu mokausi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Freke @ 2011 10 14, 17:42)
nebent kaip as i picasa keliau keliau ir neber... nes pasta uzsiblokavau doh.gif tai ir gmailo neber ir picasos neber ir blogspot paskyru neber..... susinervyjau nu bet is klaidu mokausi lotuliukas.gif

Kaip Tu jį pati užsiblokavai? unsure.gif
Atsakyti
Вязание 1995
user posted image
depozit jpg
Atsakyti
ONline № 23 winter 2010/2011
user posted image
depozit
Atsakyti
Sublime №613
user posted image

depozit
Atsakyti
Debbie Bliss Fall 2011 Winter
user posted image

depozit
Atsakyti