Įkraunama...
Įkraunama...

Rankdarbių žurnalai Nr. 12

Sveikos panos, truputį ne į temą-

labai ieškau šios knygos popieriniame originaliame variante. Gal kuriai jau nebereikia arba metėte kur vis dar ją pardavinėja? Dėkui labai 4u.gif

http://www.manoknyga...iu-apdaila.html

Natalija Brancevičienė
Mezginių apdaila

Dėkui Smalsutei, kad mane pataisė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axioma: 16 sausio 2012 - 12:08
QUOTE(axioma @ 2012 01 16, 12:58)
labai ieškau šios knygos (?)  popieriniame originaliame variante. Gal kuriai jau nebereikia arba metėte kur vis dar ją pardavinėja?  Dėkui labai   4u.gif

Čia ne knyga, o žurnalas. Knyga atrodo taip 4u.gif Gali pamėginti kreiptis į autorę mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 16 sausio 2012 - 12:05
QUOTE(Garmina @ 2012 01 16, 10:38)



labai dekui thumbup.gif
Atsakyti
Rowan Dalesmen
user posted image
deposit
turbobit
Papildyta:
NR.63 Collection 2011-2012
user posted image
deposit
turbobit
Atsakyti
Labas vakaras,

Iskau rakndarbiu kraiteles ,kur buvo parodyta, kaip megzti mezgimo masina ax.gif tikrai nezinau kuris numeris, tik kad 2011m pabaiga. kaip tycia, paziurejau, pagalvojau, kad neturiu masinos, man sito neriekia, o po poros savaiciu gavau masina tokia paprasta, tai visai idomu paskaitineti.

O gal zinote kur gauti senesnius numeirus nusipirkti?
Atsakyti
Sveikos, aš čia neseniai ieškojau knygos "Mezginių apdaila". Pabendravau su autore ( labai šauni moteris) na ir parašiau į redakciją ( Septyni menai) tai jie dar turi pas save kelias knygas, taigi vyras šiandien nuvažiuos ir pajams man vieną. Tai dėl kitų leidinių po Rankdarbių kraitelės pavadinimu manau irgi galima jiems rašyti, visai realu kad pas save turės ir senesnius leidimus.
Atsakyti
sveikos,
gal kas turi sita zurnaliuka: Pacios specialus numeris 2011 skaros saliai skraistes 3? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(evax @ 2012 01 19, 22:28)
Labas vakaras,

Iskau rakndarbiu kraiteles ,kur buvo parodyta, kaip megzti mezgimo masina  ax.gif  tikrai nezinau kuris numeris, tik kad 2011m pabaiga. kaip tycia, paziurejau, pagalvojau, kad neturiu masinos, man sito neriekia, o po poros savaiciu gavau masina tokia paprasta, tai visai idomu paskaitineti.

O gal zinote kur gauti senesnius numeirus nusipirkti?


Šiandien mačiau maximoje. Irgi pavarčiau, žiūriu, kad beveik viskas apie mezgimo mašinas tai ir padėjau
Atsakyti
Дуплет №131 2012. Умелым мороз не воевода 5
user posted image

deposit
Atsakyti
Hakel Deckchen №25 2012
user posted image

deposit
Atsakyti
Weekend Hats
user posted image

deposit
Atsakyti
gal kas turit RANKDARBIU KRAITELE 2008m. spec nr kiaurarasciai??? 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti