Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai -3 d.

Gal yra skaitanciu sia tema ir turinciu Kenwood FP972? smile.gif
Tik isigijome ir niekaip nesuprantame kaip nuimti nuo pagrindo ta strypa, noriu uzdeti kokteiline doh.gif
Vyro klausiu kaip jis vakar ispakaves uzdejo ji.. Sako-uzdejo, pasuko ir viskas.
O nuimti niekaip neina...
Atsakyti
QUOTE(-chile- @ 2012 02 15, 17:59)
Gal yra skaitanciu sia tema ir turinciu Kenwood FP972? smile.gif
Tik isigijome ir niekaip nesuprantame kaip nuimti nuo pagrindo ta strypa, noriu uzdeti kokteiline  doh.gif
Vyro klausiu kaip jis vakar ispakaves uzdejo ji..  Sako-uzdejo, pasuko ir viskas.
O nuimti niekaip neina...

Jei klausiat apie ta pagrindini strypa, ant kurio visi bliudai maunasi, tai nieko ten sukioti nereikia, tiesiog klibindama i sonus traukite i virsu ir turi nusiimti mirksiukas.gif man tai tikrai lengvai nusiima 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DaivaVe: 15 vasario 2012 - 18:03
QUOTE(Renata123 @ 2011 11 24, 11:54)
Kokie atsiliepimai, ar esat patenkinta savo pirkiniu?  rolleyes.gif

Kenwood 972
Kadangi jau manęs užklausė tai parašysiu ką manau apie jį smile.gif

Visgi palyginus su Philipsu (naudojau 6 metus) palieka didesnius bulvių gabaliukus, gal dėl to kad grūdant reikia tą mažąjį spaudiklį nutaikyt, jei neįspaudi galas "pabėga".
Sulčiaspaudė super, tik tas tinklelis plastmasinis vieną kart nebuvo gerai įsistatęs tai pabraižė dangtį. (keista, kad leidžia dirbt su ne iki galo įstatytu).
Pjaustymai super.
Tešlas dariau skystesnes tai super, baltymus gerai išplaka, mielinės nebandžiau ir koldūnų. Galėtų leist bert produktus, kiek pamenu leidžia tą ploną išėmus stūmoklį, o kai storą išimi sustoja.
Peilis irgi gerai mėsą smulkina.
Plaunu indaplovėje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emmy: 15 vasario 2012 - 18:17
QUOTE(JusRuMa @ 2012 02 15, 16:39)
Pirmiausiai sudėjau miltus ir cukrų, tada įjungus kūliau po kiaušinį ir įdrėbiau šiek tiek grietinės. Kai viską išėmiau, rankomis suformavau gražiausią tešlą, papildomai nieko nebedėdama. Kaip ir kiekiai buvo tinkami...

Trapią tešlą gaminant, pirma reikia sudėti visus sausus ingredientus (miltus, šaltą sviestą, cukrų, druską), įjungti ir palaukti, kol gausis labai maži trupinukai. Sustabdyti, sudėti kiaušinius ar įpilti vandenį, įjungti ir laukti kol pradės rinktis į kamuoliuką. Išjungti, kol kamuoliukas dar nesusidarė. Galima skysčius pilti į įjungtą, bet tada pilti visus iš karto. Pasižiūrėkit filmuką
http://www.youtube.c...h?v=VdIs_ncpa9w
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2012 02 15, 18:02)
Jei klausiat apie ta pagrindini strypa, ant kurio visi bliudai maunasi, tai nieko ten sukioti nereikia, tiesiog klibindama i sonus traukite i virsu ir turi nusiimti  mirksiukas.gif man tai tikrai lengvai nusiima  4u.gif

Aciu labai! 4u.gif Pavyko nuimt, viskas paprasciau nei atrode hihihi.gif
Atsakyti
Sveiki, o gal kas turi atsiliepimu apie PHILIPS HR 7766/13, tokia atrodo gera kaina ir tiek daug visko daro, bet ar nera panasi situacija kaip tas 7755
Atsakyti
QUOTE(nessta @ 2012 02 16, 09:24)
Sveiki, o gal kas turi atsiliepimu apie PHILIPS HR 7766/13, tokia atrodo gera kaina ir tiek daug visko daro, bet ar nera panasi situacija kaip tas 7755

O kas su tuo 7775 negerai? Keli komentarai buvo apie gamyklini broka, bet kiti naudoja ir vargo nemato. Tai gal buvo pataisytas? mastau.gif
7776 labai daugkur isparduodamas dabar, idomu kodel.
O ir gyvai nepaliko didelio ispudzio unsure.gif
Issirinkau daaaug brangesni kenwood'a o ne philips 7775 del akivaizdaus kokybes skirtumo.
Atsakyti
QUOTE(Deiva1212 @ 2012 02 15, 20:49)
Trapią tešlą gaminant, pirma reikia sudėti visus sausus ingredientus (miltus, šaltą sviestą, cukrų, druską), įjungti ir palaukti, kol gausis labai maži trupinukai. Sustabdyti, sudėti kiaušinius ar įpilti vandenį, įjungti ir laukti kol pradės rinktis į kamuoliuką. Išjungti, kol kamuoliukas dar nesusidarė. Galima skysčius pilti į įjungtą, bet tada pilti visus iš karto. Pasižiūrėkit filmuką
http://www.youtube.c...h?v=VdIs_ncpa9w

Ačiū! Aš kantri, pabandysiu dar kartą mirksiukas.gif Panašu, kad per ilgai įjungtą laikiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2011 10 04, 23:26)
Sveikos!  4u.gif
Ikisiu ir as savo trigrasi  ax.gif
Jau nuo 2007 metu turiu Philips HR 7768. Tfu, tfu, tfu, kad nenuziuret...... bet juo esu laaabai, labai, labai patenkinta. Nesu turejus jokiu problemu su juo (tfu, tfu, tfu). Viska, viska turi ko man reikia: 4 pjaustymo - tarkavimo diskus, kapojimo peili, teslos minkimo peli, desru daryma, kokteiline, mesmale, sulciaspaude itt. itt.
Ir tikrai nekainuoja 1500 Lt  doh.gif  thumbup.gif
Kai dar rinkausi kombaina, tai turbut truko apie gera pusmeti  doh.gif Vis rinkausi, rinkau informacija, lyginau kainas, duomenis ... ir tikrai nesigailiu  schmoll.gif
Nzn kur ji galima butu rasti ir uz kokia kaina dabar. Bet zinau, kad jo kaina per tiek metu ne stipriai pakito. Nors man tuomet labai pasiseke. Jau buvau apsisprendusi butent del sio modelio, tai ieskojau kur pigiau ji isigyt. Kaip tik viena pazistama dirbo Ermitaze ir padare nemaza nuolaida  thumbup.gif
Jei kils kokiu klausimu del sio modeliuko, mielai atsakysiu ir patarsiu, ka zinosiu.  mirksiukas.gif

Ar ledo gabaliukus (saldytus vaisius) skaldo? g.gif
Atsakyti

 i 
Skelbimam skirtas skyrelis "Skelbimų lenta".

Radus skelbimą už Skelbimų lentos ribų, nariui skiriamas įspėjimas.
Atsakyti
atejo laikas keisti savaji kombaina.
niekaip neapsisprendziu tarp Kenwood KM010 ir kenwood KMM760 blush2.gif gal kas turit, man reiktu ismatavimu, kiek suprantu antrojo puodas didesnis 6.7 l, bet galingumas mazesnis. prie pirmojo dar papildomai mesmale, darzoviu pjaustykle eina.
dar visa tema perskaiciau apie thermomix, laukiu gyvos prezentacijos, bet kaina labai kandziojasi schmoll.gif
visai galva susisuko doh.gif

Atsakyti
labas merginos, gal kas turi kenwood 266
Atsakyti