Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai -3 d.

QUOTE
man jis jau minko tryliktus metus. nemanu, kad taip jau trumpai

Čia su kuo g.gif Ir kokią tešlą blink.gif
Namie "Major premier" kenwooda'as net šokinėja, kai gauna duonos tešlą minkyti doh.gif bet jis monstras!!! O Jums taip sekasi - 13 metų thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 10 vasario 2012 - 08:50
QUOTE(Deiva1212 @ 2012 02 09, 17:49)
O kokia jo paskirtis?
Jei instrukcijoje rašoma, kad galima minkyti tešlą, reiškia galima.

Čia kokiu peiliu? Gal ko nors nesupratau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 02 10, 09:53)
Čia kokiu peiliu? Gal ko nors nesupratau  blush2.gif

Su tokiu
http://www.amazon.co...T...870&sr=8-14
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 02 10, 08:37)
Čia su kuo  g.gif  Ir kokią tešlą  blink.gif
Namie "Major premier" kenwooda'as net šokinėja, kai gauna duonos tešlą minkyti  doh.gif bet jis monstras!!! O Jums taip sekasi - 13 metų  thumbup.gif

ivairiausia tesla suminko
user posted image
Atsakyti
QUOTE(VAE @ 2012 02 10, 12:26)

Na taip - Jums labai sekasi 4u.gif
Toks man namie numirė per pusmetį, kai tik pradėjome rimčiau tešlą minkyti doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Deiva1212 @ 2012 02 10, 12:19)

QUOTE(Deiva1212 @ 2011 10 05, 14:57)
Dėl ko galvojat, kad 600 W mažai? Pati turiu Bosch mum 47. Tešlą minko, mėsą mala. Kitchen Aid tik 300 W, bet irgi atlieka tas pačias funkcijas.

O kaip Jums pavyko Braun peilį Bosch kombainui pritaikyti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 02 10, 12:01)
Na taip - Jums labai sekasi  4u.gif
Toks man namie numirė per pusmetį, kai tik pradėjome rimčiau tešlą minkyti  doh.gif
Papildyta:
O kaip Jums pavyko Braun peilį Bosch kombainui pritaikyti  blink.gif

Aš turiu du kombainus mikserį Bosch mum47 ir procesorių Magimix 4200XL. Kadangi tešlas minkau iš 500 g miltų, tai man procesoriaus užtenka ir su juo žymiai greičiau.
O Braun peilį kaip pavyzdį parodžiau.
Atsakyti
Koki kombaina galetumet rekomenduoti, jeigu svarbiausia yra sulciu gaminimas? Sulciaspaude atkrito, nes ten juk tirscius atskirai ismeta, o man reikalingas aparatas, kuris gamintu sultis su tirsciais
Dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Feline @ 2012 02 10, 14:31)
Koki kombaina galetumet rekomenduoti, jeigu svarbiausia yra sulciu gaminimas? Sulciaspaude atkrito, nes ten juk tirscius atskirai ismeta, o man reikalingas aparatas, kuris gamintu sultis su tirsciais
Dekoju 4u.gif

Sis turi pakankamai galinga siulciaspaude Philips
Pati issirinkau, berods (siandien vaziuosim, jeigu dar nepersigalvosiu biggrin.gif ) , si :
Kenwood
Atsakyti
Sveikos visos,

Esu nuziurejusi virtuvini kombaina Bosch MUM6N22,su mesmale.Bet komplekte nera tarkavimo peiliu.Gal kas turite toki kombaina ir kur galima nusipirkti priedus?Ar verta toki pirkti?
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2012 02 09, 16:18)
Va sita mentele man labai gerai padaro bulviu kose  thumbup.gif  as sumetu bulves i inda,idedu sviesto, viska gerai mikseris susmulkina, tada dapilu pieno iki norimo tirstumo ir vel ijungiu mikseri  thumbup.gif
Papildyta:

Paprastai komplektacijoje buna ir kitas antgalis, panasus i peili, tik jis is plastiko ir yra skirtas  butent tesloms maisyti  4u.gif  jis tikrai suminko i kamuoliuka  smile.gif

Pas mane plastikinio nėra, tik metalinis. Bandžiau su juo tešlą trupininiam pyragui - išmaušė, apvėlė aplink peilio kotą ir tuo baigėsi minkymas. Ne tam jis vis tik skirtas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(JusRuMa @ 2012 02 14, 14:33)
Pas mane plastikinio nėra, tik metalinis. Bandžiau su juo tešlą trupininiam pyragui - išmaušė, apvėlė aplink peilio kotą ir tuo baigėsi minkymas. Ne tam jis vis tik skirtas schmoll.gif

Kažkas čia netaip. Pagal jūsų aprašymą, atrodo kad per daug skysčių. Papasakokit kaip gaminot?
Atsakyti
QUOTE(Deiva1212 @ 2012 02 14, 20:25)
Kažkas čia netaip. Pagal jūsų aprašymą, atrodo kad per daug skysčių. Papasakokit kaip gaminot?

Pirmiausiai sudėjau miltus ir cukrų, tada įjungus kūliau po kiaušinį ir įdrėbiau šiek tiek grietinės. Kai viską išėmiau, rankomis suformavau gražiausią tešlą, papildomai nieko nebedėdama. Kaip ir kiekiai buvo tinkami...
Atsakyti