Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai -3 d.

Vakar Elektromarkte apžiūrėjau Braun Multiquick 5 MR550. Jau konsultantas sakė, kad čia pats "mandriausias iš jų turimų. Bet man jis toks plastmasinis pasirodė... g.gif
O didžiausias minusas - nėra bulvinės tarkos verysad.gif Pasiskaitinėjau atsiliepimų po rusiškus forumus, labai teigiami atsiliepimai. Linkstu link jo unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(VAITSA @ 2013 09 08, 13:47)
Vakar ir as sulaukiau savo kombaino,tikiuosiu pirkiniu nenusivilsiu,sm pasiskaiciau ir nusprendziau sita pirkti.
user posted image

bigsmile.gif aš irgi šito laukiu jau dviejų savaičių terminas į pabaigą eina, tai tikiuosi šią savaitę gauti wub.gif

QUOTE(irisas @ 2013 09 09, 00:17)
Jeigu ne paslaptis iš kur ir už kiek pirkote? Aš vis nedrįstu užsisakyt, nes nerandu daržovių šiaudeliais ir bulvių tarkavimo peilių  schmoll.gif


va čia geriausia ką galėjau rasti, priedai su kainomis
o kombainą užsisakiau iš čia unsure.gif

gal kas rado pigiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2013 09 08, 23:17)
Jeigu ne paslaptis iš kur ir už kiek pirkote? Aš vis nedrįstu užsisakyt, nes nerandu daržovių šiaudeliais ir bulvių tarkavimo peilių  schmoll.gif

Pirkau uz 839lt. is ozis.lt
http://www.ozis.lt/s...ml#.Ui19fH_qocI
Atsakyti
QUOTE(Ju' @ 2013 09 09, 08:07)
Vakar Elektromarkte apžiūrėjau Braun Multiquick 5 MR550. Jau konsultantas sakė, kad čia pats "mandriausias iš jų turimų. Bet man jis toks plastmasinis pasirodė... g.gif
O didžiausias minusas - nėra bulvinės tarkos verysad.gif  Pasiskaitinėjau atsiliepimų po rusiškus forumus, labai teigiami atsiliepimai. Linkstu link jo unsure.gif .

550 man atrodo turi vienu peiliu daugiau (čia per savaitgalį bandžiau aiškintis) o pas 570 yra tešlos minkymo (jei galima taip pavadinti) dalis, bet ją nebrangiai galima užsisakyti papildomai todėl man atrodo 550 geresnis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egllute: 09 rugsėjo 2013 - 11:51
tai aš tada keliais litukais pigiau radau blush2.gif o azijietiškas peilis pas juos 35
QUOTE(Goniuke @ 2013 09 09, 11:21)
bigsmile.gif aš irgi šito laukiu jau dviejų savaičių terminas į pabaigą eina, tai tikiuosi šią savaitę gauti wub.gif

jau laiminga- galiu atsiimti kombainą thumbup.gif rytoj per pietus jau turėsiu cool.gif dabar reikia sukt galvą ką gamint kad maximaliai išnaudot doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju' @ 2013 09 09, 08:07)
Vakar Elektromarkte apžiūrėjau Braun Multiquick 5 MR550. Jau konsultantas sakė, kad čia pats "mandriausias iš jų turimų. Bet man jis toks plastmasinis pasirodė... g.gif
O didžiausias minusas - nėra bulvinės tarkos verysad.gif  Pasiskaitinėjau atsiliepimų po rusiškus forumus, labai teigiami atsiliepimai. Linkstu link jo unsure.gif .

...550 man atrodo turi vienu peiliu daugiau (čia per savaitgalį bandžiau aiškintis) o pas 570 yra tešlos minkymo (jei galima taip pavadinti) dalis, bet ją nebrangiai galima užsisakyti papildomai todėl man atrodo 550 geresnis.
Tikrai nėra bulvių tarkavimo peilio? g.gif http://www.amarket.l...6550-MFPHC.html
Jis ir man skystokas atrodo.
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2013 09 08, 23:17)
Jeigu ne paslaptis iš kur ir už kiek pirkote? Aš vis nedrįstu užsisakyt, nes nerandu daržovių šiaudeliais ir bulvių tarkavimo peilių  schmoll.gif


As pirkau is ozos.lt, su pristatymu i namus beords 850Lt kainavo. O bulviu tarkavimo diska is pigu.lt 44 lt pasiemiau punkta klp.

Esu labai patenkinta siuo pirkiniu isbandziau dar ne viska. Bet jau kubeliu pjaustymo priedu likau suzaveta. Gaminau balta misraine, tobuli kuneliai dejau viska is eiles tai ir agurka ir svoguna puikiausiai supjauste. thumbup.gif
Atsakyti
O kuo skiriasi du bulvių tarkavimo peiliai? Vienas su daug skylučių, o kitas su trim eilėm skylučių g.gif
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2013 09 09, 13:47)
...550 man atrodo turi vienu peiliu daugiau (čia per savaitgalį bandžiau aiškintis) o pas 570 yra tešlos minkymo (jei galima taip pavadinti) dalis, bet ją nebrangiai galima užsisakyti papildomai todėl man atrodo 550 geresnis.
Tikrai nėra bulvių tarkavimo peilio?  g.gif http://www.amarket.l...6550-MFPHC.html
Jis ir man skystokas atrodo.


Tikrai nėra. 5 peiliai: griežinėliai, burokinės tarkos stambi ir smulki, šiaudeliai didesni ir mažesni. Tešlos peilį mačiau čia. Gal yra kitur, dar neieškojau. Tik nesuprantu kuriam jis indui, mažesniam ar didesniam?
O kainą gerą radot smile.gif - 277,29 Lt, kai "Elektromarkte" 479, "pirktipigu.lt" 390. Kas dar mažiau biggrin.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Ju' @ 2013 09 09, 15:56)
Tikrai nėra. 5 peiliai: griežinėliai, burokinės tarkos stambi ir smulki, šiaudeliai didesni ir mažesni. Tešlos peilį mačiau čia. Gal yra kitur, dar neieškojau. Tik nesuprantu kuriam jis indui, mažesniam ar didesniam?
O kainą gerą radot smile.gif  - 277,29 Lt, kai "Elektromarkte" 479, "pirktipigu.lt" 390. Kas dar mažiau biggrin.gif ?

detalė tešlai skirta didesniam indui. Man irgi kaina patiko smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti