Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai -3 d.

QUOTE(DaivaVe @ 2011 10 28, 21:33)
As irgi toki isigijau  bigsmile.gif  bet jokiu priedu kol kas neturiu, nes turiu dar ir Kenwood FP 972, tai irgi liuks daiktas  thumbup.gif tai galvoju nebent apie prieda makaronams, bet brangokas jis  g.gif o kur Jus priedus pirkot? Siuntetes ar LT?  4u.gif


As patenkinta situo daiktu, svarbiausiai kad labai lengva isplauti mazai detaliu ir nedaug vietos uzima. Pas mane dar citrusiniam vaisiam sulciaspaude.

http://www.imk.lt/pa...X-ME41513E.html
Atsakyti
Elektromarkte visiems philips kombainams su Rimi kortele -20 proc nuolaida. galioja gal iki 11 15 jei gerai pamenu g.gif

o aš dvejojus tarp kenwood km266 ir fp 972, visgi pirksiu 972. kad ir kaip žavi tešlos minkymas, bet pjaustymo diskai 3 - smulkūs šiaudeliai, stambūs ir kaip burokinė....indo talpa tik 1,4 l tai 5 asmenų šeimai labai nepasiteisinantis daiktas. Gal kada tešlai atskirai nusipirksiu kažką ir mėsmalę. Teko rinktis tarp pjaustymo ir tešlos minkymo...aišku chef perkant gali turėt viską, bet jau čia 3000-4000 lt
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2011 10 28, 23:33)
As irgi toki isigijau  bigsmile.gif  bet jokiu priedu kol kas neturiu, nes turiu dar ir Kenwood FP 972, tai irgi liuks daiktas  thumbup.gif tai galvoju nebent apie prieda makaronams, bet brangokas jis  g.gif o kur Jus priedus pirkot? Siuntetes ar LT?  4u.gif

o tas kitchen aid tai jo kaina 2000 mačiau ir jis tik tešlai turi 3 maišytuvus. g.gif ar ne per brangu, kenwoodo km262 ti apie 600 kainuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2011 10 31, 11:08)
Elektromarkte visiems philips kombainams su Rimi kortele -20 proc nuolaida. galioja gal iki 11 15 jei gerai pamenu g.gif

o aš dvejojus tarp kenwood km266 ir fp 972, visgi pirksiu 972. kad ir kaip žavi tešlos minkymas, bet pjaustymo diskai 3 - smulkūs šiaudeliai, stambūs ir kaip burokinė....indo talpa tik 1,4 l tai 5 asmenų šeimai labai nepasiteisinantis daiktas. Gal kada tešlai atskirai nusipirksiu kažką ir mėsmalę. Teko rinktis tarp pjaustymo ir tešlos minkymo...aišku chef perkant gali turėt viską, bet jau čia 3000-4000 lt

Tai ir su FP972 galėsit bet kokias tešlas minkyti.
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2011 10 31, 11:32)
o tas kitchen aid tai jo kaina 2000 mačiau ir jis tik tešlai turi 3 maišytuvus.  g.gif  ar ne per brangu, kenwoodo km262 ti apie 600 kainuoja g.gif

Na taip LT kaip visada kainos uzkeltos doh.gif as siunciausi is JAV per tarpininke, tai man su viskuo gavosi beveik 1000 Lt (i sia kaina ieina ir itampos keitiklis, nes JAV itampa kita) biggrin.gif bet uztat daiktas superinis, rimtas, o apie Kenwood km262 buvo berods ne itin teigiamu atsiliepimu praeitoj temoj doh.gif jau tada geriau Kenwood FP972, labai geras, viska daro, ir tas teslas minko, puikiai isplaka ir grietinele ir kiausiniu baltymus thumbup.gif pati turiu sita, tik man nelabai patinka ta skyle indo viduryje ir tai, kad plakimo metu neidesi ten papildomu ingridientu, reikia stabdyt, atidarinet dangti ir tik tada blush2.gif o Kitchenaid buvo sena svajone, tai ir leidau sau isigyti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2011 11 01, 10:13)
plakimo metu neidesi ten papildomu ingridientu, reikia stabdyt, atidarinet dangti ir tik tada 

O per padavimo angą negalima pilti?
Atsakyti
QUOTE(Deiva1212 @ 2011 11 01, 14:06)
O per padavimo angą negalima pilti?

Na jei tesla daryti su peiliu ar teslos antgaliu, tai aisku galima, bandziau majoneza taip daryti ir gavosi thumbup.gif bet jei pvz plaki su plakimo sluotelemis, tai jos isistato i tokia plastmasine detale, kuri maunasi ant to pagrindinio strypo, ir ta detale irgi vaziuoja ratu kartu su tom sluotelem ir jei ka nors dedi per padavimo anga, tai viskas ir lieka ant tos detales doh.gif tai vis reikia dangti atidarinet norint kazka dadeti 4u.gif na nzn ar cia aiskiai paaiskinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2011 11 01, 11:13)
o apie Kenwood km262 buvo berods ne itin teigiamu atsiliepimu praeitoj temoj  doh.gif jau tada geriau Kenwood FP972, labai geras, viska daro, ir tas teslas minko, puikiai isplaka ir grietinele ir kiausiniu baltymus  thumbup.gif  pati turiu sita,

įsigijau šį thumbup.gif tik atsiliepimai bus vėliau nes tik išpakavau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2011 11 04, 16:50)
įsigijau šį  thumbup.gif  tik atsiliepimai bus vėliau nes tik išpakavau  ax.gif

Kokie atsiliepimai, ar esat patenkinta savo pirkiniu? rolleyes.gif
Atsakyti
Man tai gaila 1000 lt ant kombaino. Ir visai gera nusipirkau už 380,00 Lt. Arnica Vokiečių firma. Ten ir mėsmalė ir sulčiaspaudė. Nu tikrai geras. Aš tai pirkau parodoje, bet mačiau dabar jau ir čia yra tos firmos produkcijos.
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2011 11 24, 10:54)
Kokie atsiliepimai, ar esat patenkinta savo pirkiniu?  rolleyes.gif

Is tikruju laukiam ispudziu, jau daug laiko praejo, turejote isbandyti bigsmile.gif
Atsakyti
Gal kuri naudojates tokiu kombainu philips 7775/00

as niekad neturejau tokia daikto, bet cia nematau, kad butu minkymo kablys koks nors, nors aprasyme raso, kad gali ir ir kieta tesla padaryti (man reiktu koldunams)
kaina pamazinta, nes kitur brangiau, gal verta g.gif
Atsakyti