Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai -3 d.

Atkreipiau dėmesį į tai, kad su Braun 550 ar 570 blenderiu galima naudotis 1 minutę ir po to leisti atvėsti 10 min., tai realiai neturėtų pavykti išplakti baltymo iki standžių putų.
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2013 09 01, 13:13)
Beda tame, kad mano bosch nebeisijungia g.gif pranesiau parduotuvei, reikia siusti i kita miesta, kad garantini taikytu doh.gif galvoju is vis atsisakyti kombaino ir imti braun blenderi su didziuoju indu - tarka.


oho blink.gif o kiek laiko naudojai?
Atsakyti
QUOTE(Goniuke @ 2013 09 02, 12:10)
oho blink.gif o kiek laiko naudojai?

10 mėnesių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2013 09 02, 15:32)
10 mėnesių doh.gif


kažkaip žiauriai trumpai? O kas nutiko, kodėl neveikia? Visiškai neaišku? Ar labai intensyviai naudojamas buvo g.gif
Atsakyti
Na ir pas mane kenwood suluzo po menesi, labai jo buvau nepatenkinta, o Boshas tai jau greit bus metus kaip pas mane yra. Labai esu patenkinta ir naudoju ji labai daznai, dirba kaip laikrodis. Bet as papildomai nupirkau Bosh mikseri-blenderi va toki http://www.senukai.l...80-bosch_4.html , nes buna kad man vien kombaino neuztenka. O su kokybe tai kai kam pasisiekia, mes tai atsisakem nuo remonto, kada mums grazino neveikiancia kenwooda, pinigus uz ji grazino labai greit
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inesska: 02 rugsėjo 2013 - 16:28
QUOTE(Goniuke @ 2013 09 02, 16:29)
kažkaip žiauriai trumpai? O kas nutiko, kodėl neveikia? Visiškai neaišku? Ar labai intensyviai naudojamas buvo g.gif

tikrai, kad trumpai, bet nepergyvenu, garantija dar galioja. Naudojau, bet ne kiekvieną dieną, nes kartais būdavo daugiau plovimo nei naudojimosi, tai tada pati pasidarydavau. Prieš kelias savaites naudojau paskutinį kartą, po to atostogos buvo ir pan., o dabar bandžiau įjungti ir nieko... visiškai nieko. Pamėginau kelis el.lizdus, visus dangtelius kelis kartus patikrinau, priedą kitą uždėjau ir nieko unsure.gif ir aišku kaip priklauso labai nelaiku. Kas nutiko pasakys meistrai, man irgi labai smalsu kas čia galėjo jam nutikti.
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2013 09 02, 19:22)
Kas nutiko pasakys meistrai

labai įdomu. Lauksim naujienų iš meistrų. unsure.gif

Na bet aš nenusiviliu, vistiek labai laukiu savo Boscho wub.gif Tik toks tingumas bet ką daryt užėjęs: beryšio morkas salotoms tarkuot su tarka-būtų kombainas nereikėtų, nesinori tešlos minkyt- gi tuoj kombainas galės už mane tai daryt doh.gif biggrin.gif
Dar džiaugiuosi kad ir blenderį atskirą turiu, nes jau buvau bepradedanti depresuot, kad per daug rakandų- gal parduot, bet iš jūsų supratau kad vistik dar pravers blenderiukas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Goniuke: 03 rugsėjo 2013 - 08:18
QUOTE(egllute @ 2013 09 01, 21:54)
Atkreipiau dėmesį į tai, kad su Braun 550 ar 570 blenderiu galima naudotis 1 minutę ir po to leisti atvėsti 10 min., tai realiai neturėtų pavykti išplakti baltymo iki standžių putų.


Vaje, kaip apsunkina reikalus.
Tiesa, jiems trūksta bulvinės tarkos verysad.gif Ir kapoklė iš 540 galėtų būt.
Atsakyti
QUOTE(Goniuke @ 2013 09 03, 09:16)
labai įdomu. Lauksim naujienų iš meistrų. unsure.gif

Na bet aš nenusiviliu, vistiek labai laukiu savo Boscho wub.gif Tik toks tingumas bet ką daryt užėjęs: beryšio morkas salotoms tarkuot su tarka-būtų kombainas nereikėtų, nesinori tešlos minkyt- gi tuoj kombainas galės už mane tai daryt doh.gif  biggrin.gif
Dar džiaugiuosi kad ir blenderį atskirą turiu, nes jau buvau bepradedanti depresuot, kad per daug rakandų- gal parduot, bet iš jūsų supratau kad vistik dar pravers blenderiukas.


kai laukiau savojo kombaino parvažiuojant irgi nekilo rankos kažko imtis biggrin.gif Aš turėjau Braun blenderiuką ir pardaviau, maniau nebereikės doh.gif
QUOTE(Ju' @ 2013 09 03, 09:56)
Vaje, kaip apsunkina reikalus.
Tiesa, jiems trūksta bulvinės tarkos verysad.gif Ir kapoklė iš 540 galėtų būt.


man atrodo tą kapoklę galima atskirai užsisakyti. Amazone.de tikrai mačiau, kad didijį indą galima už ~150 Lt nusipirkti, tai tas su ledo smulkinimo f-ja turėtų pigesnis būti. Nu jo, jei reikia bulvių tarkavimo tada irgi gal nelabai tiktų, as su lėtaeige sulčiaspaude tarkuoju, tai bent tai atkrenta.
Atsakyti
Vakar ir as sulaukiau savo kombaino,tikiuosiu pirkiniu nenusivilsiu,sm pasiskaiciau ir nusprendziau sita pirkti.
user posted image
Atsakyti
Sveikinu su nauju pirkiniu!!! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(VAITSA @ 2013 09 08, 12:47)
Vakar ir as sulaukiau savo kombaino,tikiuosiu pirkiniu nenusivilsiu,sm pasiskaiciau ir nusprendziau sita pirkti.
http://cdn.gollos.co...Logo/925709.jpg

Jeigu ne paslaptis iš kur ir už kiek pirkote? Aš vis nedrįstu užsisakyt, nes nerandu daržovių šiaudeliais ir bulvių tarkavimo peilių schmoll.gif
Atsakyti