Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai -3 d.

o kur perkate priedus? Bulvių tarką mačiau, o to azijietiško disko nerandu LT pirkti g.gif Gal kas pirkot? Kiek kainavo?
Atsakyti
QUOTE(Goniuke @ 2013 08 26, 13:03)
o kur perkate priedus? Bulvių tarką mačiau, o to azijietiško disko nerandu LT pirkti g.gif Gal kas pirkot? Kiek kainavo?

as susiradau lietuviska Boch atstovybes psl. Jame parodyti visi priedai ir kaina. Manau galima is ju tiesiogiai isigyti. Azijietiskas jei gerai pamenu 39lt
4u.gif
Atsakyti
kaip manot merginos, ar pavyktų bochiukui Napaleono tešlą įveikti? gal kuri bandėt, jeigu taip su kuriuo antgaliu? 4u.gif jau kaip gerai būtų jeigu išeina, knieti pabandyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(loka @ 2013 08 29, 14:31)
kaip manot merginos, ar pavyktų  bochiukui Napaleono tešlą įveikti? gal kuri bandėt, jeigu taip su kuriuo antgaliu? 4u.gif jau kaip gerai būtų jeigu išeina, knieti pabandyti ax.gif


matau ekperimentuoji biggrin.gif gal dar kokių pastebėjimų yra? Ypač neigiamų blush2.gif nes šiandien užsisakiau BOSCH MUM 54251 ir bijau staigmenos- kad tik nenuviltų blush2.gif
Bėje pagal paveiksliuką rodo kad yra 3 antgaliai, teškos minkymui, baltymų plakimui, o ta trečioji kam skirta?
ir dar.. patikinkit mane kad TIKRAI patogu blynus maišyt su juo tiek lietinius tiek paprastus biggrin.gif MB žada pusryčiams maišyt nebe rankomis o tik su kombainu biggrin.gif beje su kokiu antgaliu paprasti blynai (tirštesnė tešla) maišysis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Goniuke @ 2013 08 29, 13:58)
matau ekperimentuoji biggrin.gif gal dar kokių pastebėjimų yra? Ypač neigiamų blush2.gif nes šiandien užsisakiau BOSCH MUM 54251 ir bijau staigmenos- kad tik nenuviltų blush2.gif
Bėje pagal paveiksliuką rodo kad yra 3 antgaliai, teškos minkymui, baltymų plakimui, o ta trečioji kam skirta?
ir dar.. patikinkit mane kad TIKRAI patogu blynus maišyt su juo tiek lietinius tiek paprastus biggrin.gif MB žada pusryčiams maišyt nebe rankomis o tik su kombainu biggrin.gif beje su kokiu antgaliu paprasti blynai (tirštesnė tešla) maišysis? g.gif


na treciasis kablys skirtas kietai teslai, as dariau kibinu ir koldunų tešlas, tai viskas su jom gerai gavosi, ta sluotele, na ne baltymu plakimo, su mieline tešla susitvarkė puikiai, o baltymu sluotele su biskvito tešla , tai manau su blynais kokie jie bebutų tikrai viskas bus puikiai, as gal blynus su baltymu sluotele plakciau, pabandysit abi ir zinosit lotuliukas.gif vakar išbandžiau fri bulvių diska, nu ka galiu pasakyti,idealiai, kol kas nebandžiau mėsmalės, tiesa tarkavau kugeliui, nu gavosi, tai tiek , ir merginos patarkit del tos napaleono tešlos, ar kablys atseit sukapotų šia tešlą, ar geriau senoviniu būdų rankytem su peiliu vargti doh.gif
Atsakyti
ačiū už atsakymą 4u.gif
svarbiausia gi kad vyro nenuvilt hihihi.gif , nes čia jis gi dovanoja artėjančio jubiliejaus proga 000552.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Goniuke: 29 rugpjūčio 2013 - 14:06
QUOTE(kvartetas @ 2013 08 26, 14:17)
as susiradau lietuviska Boch atstovybes psl. Jame parodyti visi priedai ir kaina. Manau galima is ju tiesiogiai isigyti. Azijietiskas jei gerai pamenu 39lt
4u.gif



Labas,

planuoju pirkti Bosch MUM56340 virtuvinį kombainą, gal galėtum pasidalinti informacija kur galėčiau jam nusipirti papildomus priedus? Ačiū 4u.gif Ir vis dvejoju kuris geresnis Bosch MUM 54251 ar Bosch MUM56340 ? doh.gif
Atsakyti
Į google įveskite Bosch MUZ 45 ir išmes Jums priedus, iš pradžių reikėtų išsirinkti kurių reikia.
Bosch MUm 54251 turi kubelių pjaustyklę, o kitas neturi, pastarasis turi laido įtraukėją, bet jei kainos panašios nematau prasmės pirkti 56340.



O aš pati dabar norėčiau kažko paprastesnio, labiau universalaus. Dar prisidėjo ir tai, kad indaplovė tik 45 cm, tai netelpa Bosch dubuo su pjaustyklėmis (na telpa, bet vien juos plauti irgi kažko nesinori). Pastaruoju metu pradėjau dažniau blenderį su indeliu naudoti ir dabar labai svarstau galimybę įsigyti Braun 570
user posted image
kietos tešlos per dažnai negaminu, o jei kartais ir gaminu tai nebūtų taip sudėtinga pabaigti minkyti rankomis jei daug maž išminkytų wink.gif Dar labai dvejoju dėl šluotelės baltymams plakti, negi su ja susiplaka o jei ir susiplaka tai kiek ilgai tai trunka? g.gif Anksčiau turėjau Braun tokį blenderį su indeliu (be to didžiojo indo pjaustymui ir minkymui) tai su šluotele mėginau išplakti baltymą, man tai nepavyko, bet gal ir dar ką negerai padariau, dabar neprisimenu, žinau, kad tai dariau pirmą kartą rolleyes.gif
Man vėl pirkimo manija užėjo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2013 08 31, 23:00)
Į google įveskite Bosch MUZ 45 ir išmes Jums priedus, iš pradžių reikėtų išsirinkti kurių reikia.
Bosch MUm 54251 turi kubelių pjaustyklę, o kitas neturi, pastarasis turi laido įtraukėją, bet jei kainos panašios nematau prasmės pirkti 56340.
O aš pati dabar norėčiau kažko paprastesnio, labiau universalaus. Dar prisidėjo ir tai, kad indaplovė tik 45 cm, tai netelpa Bosch dubuo su pjaustyklėmis (na telpa, bet vien juos plauti irgi kažko nesinori). Pastaruoju metu pradėjau dažniau blenderį su indeliu naudoti ir dabar labai svarstau galimybę įsigyti Braun 570

Ar tikrai reikia tokio dalyko turint kombainą g.gif Turiu tokį blenderį
user posted image
Tai man jis gerai tuomet, kai reikia sriubą, uogienę sutrint, šluotelę sulaužiau tirštesnę tešlą plakant doh.gif , bet ji man nelabai patiko schmoll.gif Tuose dideliuose induose tik labai nedaug ką smulkinu, retkarčiais riešutus ir naminius ledus, o aukštas indas išvis pagal paskirtį nenaudojamas, nes kokteilio nesugebėjau išplakt unsure.gif Tai realiai man reikalingas tik pats blenderis. O apie kombainą vis svajoju ir svajoju biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irisas: 31 rugpjūčio 2013 - 23:18
Beda tame, kad mano bosch nebeisijungia g.gif pranesiau parduotuvei, reikia siusti i kita miesta, kad garantini taikytu doh.gif galvoju is vis atsisakyti kombaino ir imti braun blenderi su didziuoju indu - tarka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egllute: 01 rugsėjo 2013 - 11:14
QUOTE(egllute @ 2013 09 01, 12:13)
Beda tame, kad mano bosch nebeisijungia g.gif pranesiau parduotuvei, reikia siusti i kita miesta, kad garantini taikytu doh.gif galvoju is vis atsisakyti kombaino ir imti braun blenderi su didziuoju indu - tarka.

Oho kokie pasikeitimai!!!
O kodėl būtent šitą? Tiesą sakant, aš irgi jau kuris laikas apie jį svarstau. Mat mano blenderis paskutines dienas skaičiuoja, o kombainui nesukrapštau. Šitą nužvelgiau vienoj vietoj už beveik 300 Lt, galvoju, kad pusėtinai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju': 01 rugsėjo 2013 - 17:18
Man norėtūsi dabar kažko universalesnio ir užimančio mažiau vietos, bet kad tarkuotų griežinėliais, smulkia burokine ir pan. Šiaip man visai patinka, gal net labiau kapota mėsytė nei sumalta g.gif Jei dar ir su šluotele galima suplakti baltymą ir grietinėlę, tuomet aš tikrai jo noriu. Anksčiau man atrodė, kad tešlos gaminimas yra vienas sunkesnių darbų, bet kai pamačiau kaip kombainas tai daro, tikrai nebus labai sudėtinga pačiai užbaigti kietesnės tešlos minkymo procesą, nes tikrai įtariu, kad šis Braun blenderis to nepajėgs iki galo padaryti. Kokteilius plakame labai retai tai apsieisiu ir be to, nes su šiuo to tikrai nepavyks padaryti kaip kokteilinėje. Na ir aišku kaina man labiau patinka smile.gif Kas čia dar g.gif
Man patinka šis pristatymas, jie kaip visada neperreklamuoja o teisingai nurodo pliusus ir minusus http://www.youtube.c...h?v=sgGISSWrChU

Aišku jis gerokai nusileidžia tuo, kad gaminant su blenderiu nieko kito daryti jau nebegalesi, kai tuo taspu į kombainą sudėjai tešlos ar dar kažko sudedamasias dalis ir užsiimi kitais reikalais. Arba tai, kad daug daržovių tarkuojant blenderiui reikėtų trijų rankų (blenderiui, daržovių sudėjimui ir daržovių stumimui), dar ir tai, kad indelis labai mažas, daugiau daržovių pjaustant pastoviai reikės išpilti. Bet kai tokių didesnių darbų ne taip jau dažnai būna tai tiks ir taip, labiau noriu mažesniais kiekiais, bet dažniau gaminti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egllute: 01 rugsėjo 2013 - 17:52