Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai -3 d.

QUOTE(kvartetas @ 2013 08 23, 09:57)
man ta burokine tarka irgi stamboka, ziurint ka tarkuoji. Jei kopusta tai tas stambumas liuks. Morkai imu visai kita ta smulkesni burokeliu, pasiziurekite turetu buti antras diskas. O kazkuris naudojamas is abieju pusiu 4u.gif



na va ideja pakisot del tos stambios burokines, su kopustu reiks pabandyti,
su sumulkesne vakar tarkavau ir suri ir morkas, viskas ciki
del kvadrateliu nepakuomentuosiu dydzio, nes vakar as su ja tik pomidorus pjausciau, na man reikejo misrainei ziemai virimui, tai viskas gerai, pavyko,
tik vistiek mane erzina, tas pakeitimas disku, nes as arba neatkaliau rankos, bet nu griozdiskas tas priedas vistiek, plius niekaip neiseina nuimti ji dalimis, visa turiu atsukti ir isardyt, ne taip kaip uzdedant palaipsniui, mano pries tai buves philipsas siuo atveju buvo zymiai patogesnis, bet su siuo patogiau visokias teslas daryti, vakar biskvitine darydama, tai megavausi, nieko nuimti, sustabdyt,i atkelti, viskas susideda is virsaus
plakiua nors ir liecia ta sluotele, gal taip ir turi buti nezinau, bent suplake tai be priekaistu,
tiesa, dar fintas, kiek pas jus buvo siam komplekte mesmales ziedeliu du ar vienas, nes pas mane tik vienas smulkus, paskambinau i parduotuve, tai tikslina priedu komplektacija,
Atsakyti
QUOTE(loka @ 2013 08 23, 12:12)
na va ideja pakisot del tos stambios burokines, su kopustu reiks pabandyti,
su sumulkesne vakar tarkavau ir suri ir morkas, viskas ciki
del kvadrateliu nepakuomentuosiu dydzio, nes vakar as su ja tik pomidorus pjausciau, na man reikejo misrainei ziemai virimui, tai viskas gerai, pavyko,
tik vistiek mane erzina, tas pakeitimas disku, nes as arba neatkaliau rankos, bet nu griozdiskas tas priedas vistiek, plius niekaip neiseina nuimti ji dalimis, visa turiu atsukti ir isardyt, ne taip kaip uzdedant palaipsniui, mano pries tai buves philipsas siuo atveju buvo zymiai patogesnis, bet su siuo patogiau visokias teslas daryti, vakar biskvitine darydama, tai megavausi, nieko nuimti, sustabdyt,i atkelti, viskas susideda is virsaus
plakiua nors ir liecia ta sluotele, gal taip ir turi buti nezinau, bent suplake tai be priekaistu,
tiesa, dar fintas, kiek pas jus buvo siam komplekte mesmales ziedeliu du ar vienas, nes pas mane tik vienas smulkus, paskambinau i parduotuve, tai tikslina priedu komplektacija,


labai ačiū už išsamumą 4u.gif
jau kaip norisi kubeliais kad pjaustytų, atrodo tai pati būtiniausia funkcija blush2.gif
gal mergaitės patarsit kažką kito g.gif
Man svarbu kubeliai, morkų šiaudeliai, bei kitos tarkos, gerai tešlą kad minkytų, geras mikseris, kokteilinė, mažas indelis česnakų, prieskonių smilkinimui. Sulčiaspaudė gali būti nes neturiu, bet didelio poreikio nėra.
Nereikalingos f-jos mėsmalė (nes perkam skerdieną tai po 10-15kg faršo malu iš karto su savo turimu "žvėriuku"), bulviatarkė (turiu tą senoviško tipo, kuri mane visiškai tenkina)
Atsakyti
Būčiau LABAI dėkinga,jei galėtumėt išvardinti kokios tarkos įeina į komplektą?
man būtinai reikia morkų šiaudeliais (kaip korėjietiškos būna)
žiedais (agurkams, svogūnams)
burokinės
smulkios sūriui

ar visos šitos įeina?
Kaip suprantu Fri nėra, o kiek kainuoja įsigyti papildomai? g.gif
Atsakyti
Reikia atskirai pirkti azijietišką peilį ir bulvytėms fri. Kainuoja įvairiai 35-50 Lt g.gif

Burokinė tarka normali gal yra Kenwood aparatuose g.gif , bet ten jau kubeliai per dideli, man jau geriau Bosch nes galima tarkuoti smulkia burokine arba pamainyti tą tarkavimą į azijietišką (papildomai nusipirkus).

Prie mėsmalės buvo vienas diskelis. Galima kitus atskirai pirkti, į googlę įveskite MUZ 45 (tinka MUM4 ir MUM5 serijoms) arba MUZ 5 (tinka tik MUM5 serijai) ir išmes visus priedus (galūnės kodų skiriasi). Priedai netinka MUZ8 kodu, čia galingesniam kombainui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egllute: 23 rugpjūčio 2013 - 13:25
QUOTE(Goniuke @ 2013 08 23, 11:30)
labai ačiū už išsamumą 4u.gif
jau kaip norisi kubeliais kad pjaustytų, atrodo tai pati būtiniausia funkcija blush2.gif
gal mergaitės patarsit kažką kito g.gif
Man svarbu kubeliai, morkų šiaudeliai, bei kitos tarkos, gerai tešlą kad minkytų, geras mikseris, kokteilinė, mažas indelis česnakų, prieskonių smilkinimui. Sulčiaspaudė gali būti nes neturiu, bet didelio poreikio nėra.
Nereikalingos f-jos mėsmalė (nes perkam skerdieną tai po 10-15kg faršo malu iš karto su savo turimu "žvėriuku"), bulviatarkė (turiu tą senoviško tipo, kuri mane visiškai tenkina)


na as ir sakau, duotu perkant bochiuka, dar dovanu, va toki ar panasu komplektuka ir butu viskas ko reikia lotuliukas.gif
http://www.bigbox.lt.....aign=5 Dienos

fri peili as pirkau uz 37 Lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loka: 23 rugpjūčio 2013 - 14:03
QUOTE(loka @ 2013 08 23, 16:02)
na as ir sakau, duotu perkant bochiuka, dar dovanu, va toki ar panasu komplektuka ir butu viskas ko reikia  lotuliukas.gif
http://www.bigbox.lt.....aign=5 Dienos

fri peili as pirkau uz 37 Lt.

turiu tokį tik be Bulvių trinimo priedo
user posted image
dar turiu gerą mėsmalę ir bulvių tarkavimo mašiną, tai jau praktiškai viską ir turėčiau šitą įsigijus wub.gif :
user posted image
blyn kaip užsiciklinau ant tų kubelių doh.gif gal bereikalo unsure.gif

azijietiškas peilis čia korėjietiškoms morkytėms kaip suprantu rolleyes.gif ?
Atsakyti
Taip, būtent korėjietiškoms morkytėms smile.gif

Aš irgi visai norėčiau blenderiuko su indeliu, kadangi vietos dabar jau daugiau gal ir reikės papildomai nusipirkti.
Atsakyti
Sveikos merginos.
Vakar tik gavau tai tik siryt isbandem mikseri plaka gerai, bet sluotele taip pat liecias. Tai ar domejos kas ar turi cia taip buti?
Prie mesmales sietelis ir pas mane tik vienas smulkus, bet manau uzteks.
O dar prie mikseriu sluoteliu toks ziedas plasmasinis karpytais krasteliais tai kur jis dedas? Niekaip neissiaiskinam, o instrukcijos nera schmoll.gif
Atsakyti
Gal apie kažką panašaus kaip čia ant kablio yra uždėtas kalbate?

user posted image

Jei ne tai tada gal mėsmalės detalė, kuri įsistato į pagrindinę mėsmalės detalę ir įsistato į kombainą g.gif Čia http://www.youtube.c...h?v=Iok8ny7WfDY reikėtų žiūrėti nuo 6 min. 16 s., ten matosi tas priedas ant sraigto jau uždėtas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egllute: 24 rugpjūčio 2013 - 22:16
As instrukcijoje radau ta detale. Turbut tokia apvali dantyta? Ji kaip atsargine nuo kazkurio priedo. Vel reikia versti ziureti nuo kurio. Aiiii jei gerai pamenu tai----kai darzoves norite tarkuoti dedasi toks baltas kaip kapoklis apvalus, kuris nustumia darzoves i talpa. Apverskite ji ir paziurekite, ten lyg ant dugno jis dedasi, jei nusibaigs. 4u.gif .

Nzn man niekas niekur nesiliecia, gal ne iki galo ikisate sluoteles. Pas mane niekas niekur nesibruzina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kvartetas @ 2013 08 25, 14:18)
As instrukcijoje radau ta detale. Turbut tokia apvali dantyta? Ji kaip atsargine nuo kazkurio priedo. Vel reikia versti ziureti nuo kurio. Aiiii jei gerai pamenu tai----kai darzoves norite tarkuoti dedasi toks baltas kaip kapoklis apvalus, kuris nustumia darzoves i talpa. Apverskite ji ir paziurekite, ten lyg ant dugno jis dedasi, jei nusibaigs. 4u.gif .

Nzn man niekas niekur nesiliecia, gal ne iki galo ikisate sluoteles. Pas mane niekas niekur nesibruzina ax.gif


Aciu. Tai del tos sluoteles reikes skambinti. O gal kas skambino.
Ir dar klausimas. Filmuke rodo, kad kazkaip tas laidas susitrauke i vidu. Bet nerandu jokio nei mygtuko nei... Ar cia prie sito modelio nera?
Atsakyti
QUOTE(Vanesa3 @ 2013 08 25, 17:23)
Aciu. Tai del tos sluoteles reikes skambinti. O gal kas skambino.
Ir dar klausimas. Filmuke rodo, kad kazkaip tas laidas susitrauke i vidu. Bet nerandu jokio nei mygtuko nei... Ar cia prie sito modelio nera?

Jei neklystu Bosch MUM56... yra sulendantis laidas o MUM52... nėra wink.gif
Atsakyti