Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai -3 d.

na kapokles ir man truksta. bulviu tarkavimo diskiuka isigijau iskart. negaliu kitaip, seimyna megsta bulvinius patiekalus. bulviu fri man kazkaip neprireikdavo, buvo senajame.

va man tik toks klausimas kazin ar prie sito kombaino kur su kubeliais galima papildomai nusipirkti prieda teslos kociojimo. na tarkim issiminkai , o paskui idedi ir islenda jau plonutele tesla lazanijai tarkim, ar makaronams. turbut supratote apie ka as. ziurejau instrukcija tai nesupratau ar prie sio modelio aplamai tas priedas imanomas g.gif .
Atsakyti
Jei neklystu kočiojimui skirtas priedas yra skirtas ne šiam modeliui, o su didesne galia Bosch MUM8...

Jo, man irgi kapoklės kartais pritrūksta, kaip ir rankinis blenderis, bet galima ir apsieiti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(svieske @ 2013 08 14, 19:29)
Ar niekas negalite patarti? Nusiziurejau situos, ar cia vienas ir tas pats ar kuo nors skiriasi? Ar apsimoka tie visi peiliukai g.gif
http://pigu.lt/buiti...ie_fp?id=481109
http://avitela.lt/pr...r570-patisserie

Turiu toki. Siaip man jis labai patinka - kompaktiskas, nemazai funkciju. Del teslos minkymo - tai tik skystesnems tesloms. Rimtesnems jis per silpnas. Meginau as koldunams tesla pasidaryti, tai vos nesugadinau kombaino doh.gif Sunkiai jam sekesi ir visas ikaito doh.gif
Atsakyti
Mano bosch mum puikiai susitvarke su tesla kibinams. Super ismaise, o ji is kietesniu teslu. seimyna pirstukus laize, tai teko minkyt ir penktad , ir sestad. nes suvalge viska per viena vakara biggrin.gif 4u.gif .
issibandykit ir greit ir skanu ir paprasta: http://www.youtube.c...h?v=907A1RJMdu4
Atsakyti
merginos, kurios turit bochiukus su priedu pjaustyti kvadratėliais, ar bandėt su juo svogūnus pjaustyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(loka @ 2013 08 20, 14:30)
merginos, kurios turit bochiukus su priedu pjaustyti kvadratėliais, ar bandėt su juo svogūnus pjaustyti?  g.gif

Esame ne vieną pardave modeliukas BOSCH MCM5529 tai labai jau visi patenkinti buvo,net darugus siuntė pirkti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2013 08 20, 15:47)
Esame ne vieną pardave modeliukas BOSCH MCM5529 tai labai jau visi patenkinti buvo,net darugus siuntė pirkti. 4u.gif



tai kad patenkinti tai tikiu, bet kaip su tais svogunais? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(loka @ 2013 08 20, 16:05)
tai kad patenkinti tai tikiu, bet kaip su tais svogunais? mirksiukas.gif

na pasiemiau saviski, tai pasidalinsiu ispudziais:
kokteiline bandziau gera,
su mieline tesla susidorojo,
suri smulkiai sutarkavo,
na bet jau burokines stambesnes tarkos gabalai, tai net balsu uzsikvatojau, nu nezinau ka as cia su ta tarka tarkuosiu g.gif
dabar mano manymu didziausias minusas, del kurio dabar jau gerai pagalvociau perkant, bent as nepagalvojau, kad tie kombainai, kurie neturi kubeliu funkcijos, turi zymiai paprastesni mechanizma pjaustymo diskams, kas mano manymu zymiai patogiau, nesideda papaukstinimas (todel maziau plovimo)diskams ir ne toks gremozdiskas pats priedas, na bet aisku pliusas kubelius turi.
dar man nepasiseke, ta sluotele, kur plakti turi, besisukdama, bliudo viena sona smarkiai liecia, nu puse bliudo prasisuka be garso kita puse liecia, toks vaizdelis valanda pasisuktu tai puse bliudo isgremztu,manau, cia tai juk neturi buti? tai reiks skambinti, ar cia kam taip yra buve?
Atsakyti
Man irgi šluotelė labiau liečia vieną šoną, bet nesmarkiai, šiek tiek girdisi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(loka @ 2013 08 21, 21:53)
na bet jau burokines stambesnes tarkos gabalai, tai net balsu uzsikvatojau, nu nezinau ka as cia su ta tarka tarkuosiu  g.gif 
dabar mano manymu didziausias minusas, del kurio dabar jau gerai pagalvociau perkant, bent as nepagalvojau, kad tie kombainai, kurie neturi kubeliu funkcijos, turi zymiai paprastesni mechanizma pjaustymo diskams, kas mano manymu zymiai patogiau, nesideda papaukstinimas (todel maziau plovimo)diskams ir ne toks gremozdiskas pats priedas, na bet aisku pliusas kubelius turi.

sveika
o kas su ta burokine tarka? tikrai ŽIAURIAI stambiai tarkuoja?
o kubeliai ar gerai gaunasi ir kokio jie didumo ~0,5x0,5cm unsure.gif kokias žalias bulves kubeliai sutarkuotų? g.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Goniuke @ 2013 08 22, 16:00)
sveika
o kas su ta burokine tarka? tikrai ŽIAURIAI stambiai tarkuoja?
o kubeliai ar gerai gaunasi ir kokio jie didumo ~0,5x0,5cm unsure.gif kokias žalias bulves kubeliai sutarkuotų? g.gif
4u.gif

kiek žinau kubelių dydis kaip tik (Kenwood kažkuris modelis, kuris turi kubelių pjaustyklę, juos pjausto per didelius).
O burokinė tai tikrai labai stambiai tarkuoja, panašiai kaip batviniu tarka, tokio dydžio kaip gyvuliukams tarkuodavo anksčiau biggrin.gif
Atsakyti
man ta burokine tarka irgi stamboka, ziurint ka tarkuoji. Jei kopusta tai tas stambumas liuks. Morkai imu visai kita ta smulkesni burokeliu, pasiziurekite turetu buti antras diskas. O kazkuris naudojamas is abieju pusiu 4u.gif
Atsakyti