Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai -3 d.

na jungiuosi prie BOSCH MUM5 turėtojų. mano 54240. nutariau kad man kubeliai nepatinka, o 3 bulves sriubai galiu ir rankom supjaustyt smile.gif
kombaino iėškojau dėl tešlos minkymo, kokteilinės, na ir daržovių pjaustymo. morėjau galingumo apie 1000w. iš esmės 900w puikiai užtenka.
maloniai nustebino mėsmalė, nežinau kaip dažnai naudosiu, bet naudosiu, nes rezultatas labai patiko.
kokteilinė tobula
tešlos minkymas SUPER, tiesa dar neišbandžiau su duonos kepimu. galęsiu parašyt, kai praeis tą bandymą.
daržovių peiliai, na yra savotiškų dalykų, bet tikriausiai reikia priprasti. man labai trūksta tos normalios burokinės tarkos. nes ta kur yra stambesnė tai nelabai sumetu kur naudoti. o ta smulkesnė apkepam super, bet jaučiu sriubom jau per smulku. nu bet gal čia pripratimo reikalas. ir dar nesumetu su kuo svogūnus pjaustyt?
visiškai nenaudojamas priedas tai citrusų spaudyklė. pusei citrinos išspaust turiu rankinę, patogią o daugiau man ir nereikia. na bet šitai buvo iškart aišku. pirkai ir žinojau kad keliaus tiesiai į nenaudojamų rakandų lentyną.
žodžiu stovi daiktas ant stalviršio ir virtuvę puošia beigi širdį džiugina thumbup.gif
Atsakyti
Sveikinu su nauju pirkiniu!!! smile.gif

Pas mane citrusinių sulčiaspaudė taip pat nenaudojama wink.gif
Atsakyti
as jau irgi turiu savaji. isbandziau kubeliu pjaustyma baltai misrainei , super!!!.

pokolkas tik maisyma tik greitpyragiui pabandziau. Nzn kaip kietesne tesla minkys.

kokteiline irgi vakar isbandziau, super. svogunus kokteilinei susmulkinu.
Atsakyti
Sveikinu! smile.gif



Svogūną geriau susmulkindavau blenderio indelyje, kuris kaip priedas būna, o su Bosch kokteiline man ne itin patinka pjaustyti svogūną, nors aišku žiūrint kam reikia. Nelygiais gabaliukais susmulkina, vieni jau labai maži, kiti vis dar galėtų būti smulkinami wink.gif jei troškinimui tai tikrai tinka ir taip.
Atsakyti
Pasiguosiu... verysad.gif
Jau išsirinkusi buvau svajonių padėjėją. Deja, teks atidėti vėl... Mažiausiai metams. Mašina sugedo ir pasisavino lėšas doh.gif
Bet vis tiek ačiū už pagalbą 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ju' @ 2013 08 11, 20:05)
Pasiguosiu... verysad.gif
Jau išsirinkusi buvau svajonių padėjėją. Deja, teks atidėti vėl... Mažiausiai metams. Mašina sugedo ir pasisavino lėšas doh.gif
Bet vis tiek ačiū už pagalbą 4u.gif .

niu va, bet kita vertus už metų gal dar kas gero atsiras, o gal ir reikalavimai keisis, ne vieniems metams toks pirkinys 4u.gif
Atsakyti
dalinuosi dar ispudziais. mesmale superine, ne negalvojau kad toks malonumas ir taip greit biggrin.gif . gatavo farso nebepirksiu, nes ir skonis visiskai kitoks naminio 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

gal patarsit 4u.gif

Reikia kombaino teslai maisyti... Pagrindine funkcija - maisyti, minkyti tesla ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dangus giedras @ 2013 08 13, 13:01)
Sveiki,

gal patarsit  4u.gif

Reikia kombaino teslai maisyti... Pagrindine funkcija - maisyti, minkyti tesla  ax.gif

ir daugiau nieko nereikia? Tai gal geriau ir pigiau pastatomas mikseris? g.gif Tuomet tiks toks, kuris turi maišymo dubenį.
Atsakyti
QUOTE(dangus giedras @ 2013 08 13, 12:01)
Sveiki,

gal patarsit  4u.gif

Reikia kombaino teslai maisyti... Pagrindine funkcija - maisyti, minkyti tesla  ax.gif

tokių kombainų yra nežas pasirinkimas ,iki kokios jums umos siulyti?Puodas su mikseriu tešlos nelabai išmaišys
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2013 08 13, 15:03)
tokių kombainų yra nežas pasirinkimas ,iki kokios jums umos siulyti?Puodas su mikseriu tešlos nelabai išmaišys

kodėl neišmaišys? Antgaliai juk keičiasi.
Atsakyti
Laba diena,
ieskau blenderio, gal patarsite, nes trintuvu temoje niekas nebendrauja smile.gif Noreciau geresnio, gal su daugiau funkciju, jeigu jos veiksmingos ir dar kad smulkinta leda butu galima gamintis... Aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti