Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai -3 d.

QUOTE(egllute @ 2013 06 30, 19:44)
jei Jūs ketinat naudoti visas dalis tai manau, kad pasirinkimas tikrai geras, o tokia kaina man irgi visai gerai atrodo, nes jei tarkim be kubelių pjaustyklės kainuoja apie 800 Lt tai su ja tik 70 Lt daugiau (o šiaip tas priedas Lietuvoje kainuoja kelis kartus daugiau), manau tikrai gera kaina. O jei Jums nereikia to priedo ar pasirodys nereikalingas galite parašyti man (aš jį mielai perpirkčiau  ax.gif ). O gal Jums nereikia tokio, gal labiau praverstų be didelio dubens, kad ir toks pvz. http://www.amarket.l...H-MCM-5529.html Nors jei tešlas gaminate, mėsą malate, tuomet aišku ne variantas.
Bandysiu atsakyti į kai kuriuos klausimus.
Azijietiškas peilis prie šio kombaino tinka šis Bosch MUZ 45AG1 http://www.amarket.l.....ram=bosch muz , o dėl kainos labai sunku pasakyti, įvairiai būna, nuo 30 Lt iki daug daugiau... Bet dėl tų papildomų peilių nėra ko skubėti, spėsit ir vėliau nusipirkti. Dėl bulvių peilio Jūs teisi.

Dabar nepasakysiu tiksliai svorio, bet amazon matau rašo apie 10 kg visa pakuotė svertų (pati dėžė labai didelė, kaip tokiam nedideliam kombainui).
Tie pirmi diskai kaip tik tam ir skirti, galiu pridurti, kad stambi burokinė tarka yra stambesniems tarkiams nei mes įpratę. Trečiasis peilis smulkiau sutarkuoja, bet ne taip smulkiai, kaip bulviatarkė cepelinams, tas atskiras perkamas bulvių tarkavimo peilis jau skirtas gerokai smulkesniems tarkiams.
Skaidrus indas yra peiliams kai kažką tarkuosite arba kubelių pjaustyklei (kituose modeliuose, kur nėra kubelių pjaustyklės šis priedas nepermatomas).
Riešutų neturiu tai neišmėginsiu ar sumala į miltus, bet čia turbūt ir nuo riešutų priklauso, kurie daugiau riebalų turi gali nesusikapoti o pradėti vietoje peiliukas suktis nes nešokinės (bet tikrai nežinau, tik svarstau), bet manau, kad tokiam darbui labiau tiktų kito principo kombainas (kaip jau rodžiau anksčiau) g.gif Instukcijoje nenurodyta, kad su kokteiline galima traiškyti ledą jei neklystu. Cukraus pudrą padaro.
Aš irgi kažkada klausiau sulčiaspaudžių temoje dėl to priedo uogoms spausti, tai taip niekas ir neatsakė, o iš bosch atstovybės irgi neatrašė, tai spėju, kad niekas nebandė morkų spausti. Šiaip ar taip sulčiaspaudėje turėtų būti mažiau metalo, o ši metalinė, tai gal neverta su tokia spausti sulčių.

Turbūt nelabai aiškiai parašiau, todėl klauskite jei kas neaišku wink.gif  4u.gif
Koks pas jus blenderis? Gal galima būtų tik variklio dalį pasikeisti jei garantinis pasibaigęs


Ačiū. Šį modelį kaip tik dėl kubelių renkuosi mirksiukas.gif O tų papildomų dviejų diskų taip pat noriu, nors cepelinų negaminu, bet man patinka, kai tarkiai ne makaroniniai (turėjau kažkada rankinę bulvių tarkavimo mašinėlę, tai tokiais makaronais tarkuodavo, kad jausdavau aš juos blynuose).
Tešlomis aš irgi mėgstu užsiimt. Tai dabar svarstau, kad čia trūksta tešlos kapojimo peilio, kaip kažkuriuose kituose esu mačiusi g.gif . Tai kaip su šitu tešlą kapot? Kokteilinėj? doh.gif Kuo rimčiau svarstau apie pirkimą, tuo daugiau man jame trūksta (gal ne - tik nesuprantu, gi nesu turėjusi tokio stebuklo blush2.gif ).
Dar mėgstu "Nutellą", moku pasidaryt labai skaniai, bet reikia gero kombaino, kad sumaltų iki ne tik miltų, bet ir košės riešutus - tai kažin, ar įveiks tokią užduotį. Dariau tai su savo tokiu:
user posted image
Nabagas kaukdamas ir smirdėdamas dirbo doh.gif Tai jei šitas neįveiks, tai gal man jo visai nereikia? Tik nusipirkt naują blenderį? Ar dar riešutų malimo priedas atskiras turi būti, nes aprašyme visur rašo, kad tokio daikto nėra verysad.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Ju' @ 2013 06 30, 21:47)
Ačiū. Šį modelį kaip tik dėl kubelių renkuosi mirksiukas.gif O tų papildomų dviejų diskų taip pat noriu, nors cepelinų negaminu, bet man patinka, kai tarkiai ne makaroniniai (turėjau kažkada rankinę bulvių tarkavimo mašinėlę, tai tokiais makaronais tarkuodavo, kad jausdavau aš juos blynuose).
Tešlomis aš irgi mėgstu užsiimt. Tai dabar svarstau, kad čia trūksta tešlos kapojimo peilio, kaip kažkuriuose kituose esu mačiusi g.gif .  Tai kaip su šitu tešlą kapot? Kokteilinėj? doh.gif  Kuo rimčiau svarstau apie pirkimą, tuo daugiau man jame trūksta (gal ne - tik nesuprantu, gi nesu turėjusi tokio stebuklo blush2.gif ).
Dar mėgstu "Nutellą", moku pasidaryt labai skaniai, bet reikia gero kombaino, kad sumaltų iki ne tik miltų, bet ir košės riešutus - tai kažin, ar įveiks tokią užduotį. Dariau tai su savo tokiu:

Nabagas kaukdamas ir smirdėdamas dirbo doh.gif  Tai jei šitas neįveiks, tai gal man jo visai nereikia? Tik nusipirkt naują blenderį? Ar dar riešutų malimo priedas atskiras turi būti, nes aprašyme visur rašo, kad tokio daikto nėra verysad.gif ?

smile.gif svarstot, suprantu kaip sunku išsirinkti. O gal Jums reikėtų lėtaeigės sulčiaspaudės, kuri dar ir riešutus sutrina į košelę http://www.youtube.c...h?v=HHfm_RhbSqw g.gif Nėra už ką, žinau, kad svarstymuose dar labiau maišau biggrin.gif 4u.gif

Būtumėte Šiauliuose pasiūlyčiau pasinaudoti mano kombainu, bet jei nutelos receptą parašysite išmėginsiu ir pati (gal net rytoj jei greit parašytumėte) manau mažylis nesupyktų tokį skanumyną gavęs.

O blenderio variklio dalį tikrai galit pasikeisti, aišku kainuos, o kiek patikslins atstovaujanti įmonė arba buitinės technikos parduotuvėje. Tai su smulkinim indeliu išeidavo pasigaminti košelę? Turbūt kažko reikėdavo įpilti bemalant g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egllute: 30 birželio 2013 - 22:17
QUOTE(anilkaa @ 2013 06 30, 13:03)
Sveiki,norejau paklausti kas galt rekomenduoti gera bulviu tarkavimo masinele,man reikia tik tos funkcijos,bulvinai blynai-cepelinai.Kad nebutu labai brangi,o gal pas baltarusus kas pirko ,kaip kokybe.Aciu

Tai gerai noreciau iki 400 lt,tik pasiulykit kokia gera
Atsakyti
Sveikos merginos. Gal kas įsigijot šitą Daewoo ir galėtumėt pasidalint įspūdžiais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erendis: 01 liepos 2013 - 08:33
QUOTE(Erendis @ 2013 07 01, 09:33)
Sveikos merginos. Gal kas įsigijot šitą Daewoo ir galėtumėt pasidalint įspūdžiais?

man irgi įdomu ar kas turit šį prietaisą, kaina nebloga, tik gaila, kad nėra smulkinimo galimybės.
Papildyta:
QUOTE(anilkaa @ 2013 06 30, 23:28)
Tai gerai noreciau iki 400 lt,tik pasiulykit kokia gera

atsiprašau, bet ar Jūs buulviatarkės už 400 Lt ieškot? nelabai supratau g.gif
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2013 06 30, 22:57)
smile.gif svarstot, suprantu kaip sunku išsirinkti. O gal Jums reikėtų lėtaeigės sulčiaspaudės, kuri dar ir riešutus sutrina į košelę http://www.youtube.c...h?v=HHfm_RhbSqw g.gif Nėra už ką, žinau, kad svarstymuose dar labiau maišau  biggrin.gif  4u.gif

Būtumėte Šiauliuose pasiūlyčiau pasinaudoti mano kombainu, bet jei nutelos receptą parašysite išmėginsiu ir pati (gal net rytoj jei greit parašytumėte) manau mažylis nesupyktų tokį skanumyną gavęs.

O blenderio variklio dalį tikrai galit pasikeisti, aišku kainuos, o kiek patikslins atstovaujanti įmonė arba buitinės technikos parduotuvėje. Tai su smulkinim indeliu išeidavo pasigaminti košelę? Turbūt kažko reikėdavo įpilti bemalant  g.gif

Tikrai ačiū biggrin.gif , bet lėtaeigė sulčiaspaudė juk neturi pjaustymo kubeliais ir burokinės tarkos, ir plakimo..., ar ne?
Receptai kaip ir ne į temą, bet tamstos prašymu 4u.gif . "Nutelą" gaminau be pieno (reikalas toks). Tik aliejaus pyliau kiek daugiau, mano smulkintuvėlis tirštesnio neįveikė. Gavosi gerai, o pertepus plonus vafliukus toooookie vafliniai saldainėliai gavosi, kad šeimyna iš skanumo ko pirštelių nenusigraužė biggrin.gif . O paguglinus receptų ir tikresnių, su pienu, nemažai.
Ta pati tirštos tyrės gaminimo problema iškilo su naminiais vaisiniais ledais. Nuoširdžiai rekomenduoju išbandyti su savo nuostabiaisiais padėjėjais 4u.gif . Ir indelis mažas, ir sunkus sukimasis.
Taigi, jei išbandysite kurį iš šių receptų, būtinai parašykite kaip sekėsi, lauksiu ir spręsiu.
Tiesa, o kaip ten su tešlos kapojimu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju': 01 liepos 2013 - 09:36
QUOTE(egllute @ 2013 07 01, 08:38)
man irgi įdomu ar kas turit šį prietaisą, kaina nebloga, tik gaila, kad nėra smulkinimo galimybės.
Papildyta:

atsiprašau, bet ar Jūs buulviatarkės už 400 Lt ieškot? nelabai supratau g.gif

Taip,iki 400 lt
Atsakyti
QUOTE(anilkaa @ 2013 07 01, 14:21)
Taip,iki 400 lt

lietuviška bulvių tarkavimo mašina kainuoja apie 220 Lt, su nuolaida įmanoma rasti už 175 Lt. Tai gal Jūs ieškote kombaino su bulvių tarkavimo f-ja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju' @ 2013 07 01, 10:33)
Tikrai ačiū biggrin.gif , bet lėtaeigė sulčiaspaudė juk neturi pjaustymo kubeliais ir burokinės tarkos, ir plakimo..., ar ne?
Receptai kaip ir ne į temą, bet tamstos prašymu  4u.gif"Nutelą" gaminau be pieno (reikalas toks). Tik aliejaus pyliau kiek daugiau, mano smulkintuvėlis tirštesnio neįveikė. Gavosi gerai, o pertepus plonus vafliukus toooookie vafliniai saldainėliai gavosi, kad šeimyna iš skanumo ko pirštelių nenusigraužė biggrin.gif . O paguglinus receptų ir tikresnių, su pienu, nemažai.
Ta pati tirštos tyrės gaminimo problema iškilo su naminiais vaisiniais ledais. Nuoširdžiai rekomenduoju išbandyti su savo nuostabiaisiais padėjėjais 4u.gif . Ir indelis mažas, ir sunkus sukimasis.
Taigi, jei išbandysite kurį iš šių receptų, būtinai parašykite kaip sekėsi, lauksiu ir spręsiu.
Tiesa, o kaip ten su tešlos kapojimu?

Na ne, kaip kombainas nelabai tiks sulčiaspaudė biggrin.gif tik kai vaikučių yra visai neblogas daiktas, aišku jei vaikai vartoja ir taip vaisius ir daržoves tada kam jos reikia.
Išmėginau Nutella receptą. Kadangi kremas tamsus nemačiau prasmės nuiminėti odelės nuo riešutų, taigi supyliau į kokteilinę. Kol jie buvo nesusmulkinti labai gražiai šokinėjo, tik garsas buvo didelis, smulkūs pradėjo kibti prie sieneles taigi kol pradejo tarpusavyje lipti teko kelis kartus pamaišyti. Po to viską subėriau vienu metu ir plakiau toliau. Gal dar šiek tiek reikėjo paplakti nes vos vos jaučiasi cukraus smulkios dalys, arba tiesiog kitą kartą dėti cukraus pudrą, gal dar riešutų kitą kartą dėsiu daugiau. Iš viso išėjo apie 200 g., kadangi kokteilinė gili ne taip paprasta gražiai viską išimti, o ir masė limpa prie sienelių, su silikonine mentele net nebandžiau nes gaila sugadinti į peiliukus pataikius.
Atsakyti
skaiciau skaiciau ir nusprendziau apsistoti ties bosch 54251. turi kubeliais pjaustyma.

turejau kombaina ir juo naudojausi ne vienerius metus, turejau 700w galingumo. retsykiais reikejo iki maximumo.

sis galingesnis 900w plius tures mesmale. nors ir nedaznai bet tikiuosi naudosiu. man tik labai idomu ar tikrai jie ismaiso gerai tesla tarkim duonai, koldunam ir t.t. arba ar nepalieka labai daug nesupjaustytu darzoviu likuciu. su senuoju likdavo nedatarkuotu darzoviu. 4u.gif na i citrusine sulciaspaude ziuriu kreivai, as jos kaip ir nenaudosiu turiu letaeige. labiausiai mane trauke trys pagrindines junkcijos darzoviu pjaustymas, mesmale ir teslu issukimas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kvartetas @ 2013 07 07, 21:11)
skaiciau skaiciau ir nusprendziau apsistoti ties bosch 54251. turi kubeliais pjaustyma.

turejau kombaina ir juo naudojausi ne vienerius metus, turejau 700w galingumo. retsykiais reikejo iki maximumo.

sis galingesnis 900w plius tures mesmale. nors ir nedaznai bet tikiuosi naudosiu. man tik labai idomu ar tikrai jie ismaiso gerai tesla tarkim duonai, koldunam ir t.t. arba ar nepalieka labai daug nesupjaustytu darzoviu likuciu. su senuoju likdavo nedatarkuotu darzoviu. 4u.gif na i citrusine sulciaspaude ziuriu kreivai, as jos kaip ir nenaudosiu turiu letaeige. labiausiai mane trauke trys pagrindines junkcijos darzoviu pjaustymas, mesmale ir teslu issukimas. 4u.gif

dėl tešlų minkymo/maišymo neturiu ko prikibti. Koldūnų, ežiukų, picos tešlas išminko puikiai, o jos vienos sunkesnių. Daržovių pjaustyklė palieka kelių milimetrų storio galiuką, tarkuojant griežinėliais to nesijaučia. Mėsmalė gerai dirba. Citrusinės sulčiaspaudės aš nenaudoju, tik kelis kartus prasukau ir padėjau į šalį nes nelabai patogu tokiu principu spausti, bet iš bėdos tinka kai kitos nėra.
Atsakyti
QUOTE(anilkaa @ 2013 06 30, 23:28)
Tai gerai noreciau iki 400 lt,tik pasiulykit kokia gera

yra jų ir senukuose , ir kitose prekybos vietose bulvių tarkavimo mašina
Atsakyti