Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai -3 d.

Sveiki, domina rankiniai mikseriai. Į ką reikia žiūrėti renkantis, kad būtų kokybė? Kokie turir būti parametrai. Net nežinau į kuriuos kritierijus pradėt žiūrėt, nes atrodo vienodi parametrai, o kainos skiriasi dvigubai. Plaku kremus, kiaušinius gan dažnai tai tam norėčiau šio daikto, kiek suprantu reiktų ne visai slabno smile.gif
Atsakyti
pamenu kažkurioj temoj lyg ir buvo minėta, einu skaityt, bet gal kad greičiau žinantis atsakys. kuom skiriasi BOSCH mum 56340 ir 54240?
tam brangesniam laidas susitraukia kaip siurbly? čia vienintelis skirtumas? spalvą matau tik nemanau kad ji lemia tokį kainos skirtumą.
ačiū
Atsakyti
QUOTE(miig @ 2013 06 28, 22:15)
pamenu kažkurioj temoj lyg ir buvo minėta, einu skaityt, bet gal kad greičiau žinantis atsakys. kuom skiriasi BOSCH mum 56340 ir 54240?
tam brangesniam laidas susitraukia kaip siurbly? čia vienintelis skirtumas? spalvą matau tik nemanau kad ji lemia tokį kainos skirtumą.
ačiū

taip, tik dėl laido smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Linele* @ 2013 06 26, 14:06)
Sveiki, domina rankiniai mikseriai. Į ką reikia žiūrėti renkantis, kad būtų kokybė? Kokie turir būti parametrai. Net nežinau į kuriuos kritierijus pradėt žiūrėt, nes atrodo vienodi parametrai, o kainos skiriasi dvigubai. Plaku kremus, kiaušinius gan dažnai tai tam norėčiau šio daikto, kiek suprantu reiktų ne visai slabno  smile.gif


kol daug negaminau turėjau nusipirkusi Clatronic mikserį, jei neklystu jis buvo maždaug 200 W galios, užtrukdavo tikrai ilgiau nei dabar stacionarus 900 W galios, nes šluotelė besisukdama inde dar ir pati sukasi. Aišku ir pačiai reikia laikyti, kai per tą laiką galima kažką kitą daryti kol stacionarus suplaka/sumaišo. Net nežinau ar būna rankinių mikserių, pavyzdžiui 700 W galios g.gif Nors yra tokių gaminių, kurių nepadarysi su stacionariu mikseriu, kadangi nepašildo ir pan., na ir aišku kaina gerokai skiriasi, o ir vietos užima. Tuo Clatronic miksesiu iš esmes nesiskundžiau, reguliavosi greitis, nebuvo pašalinio plastmasės kvapo (kaip už tokią kainą), kaina su nuolaida buvo tik apie 40 Lt, veikė, pardaviau naudotą. Dar būna rankinių mikserių su papildomu priedu - blenderiu. Nežinau ar kiek padėjau, bet čia daugiau renkasi apie kombainus galvojančios ar juos turinčios, gal yra kita, labiau susiduriančių su plakikliais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Linele* @ 2013 06 26, 14:06)
Sveiki, domina rankiniai mikseriai. Į ką reikia žiūrėti renkantis, kad būtų kokybė? Kokie turir būti parametrai. Net nežinau į kuriuos kritierijus pradėt žiūrėt, nes atrodo vienodi parametrai, o kainos skiriasi dvigubai. Plaku kremus, kiaušinius gan dažnai tai tam norėčiau šio daikto, kiek suprantu reiktų ne visai slabno  smile.gif


Aš rinkčiausi galingiausią (galingesnis greičiau suplaks), su bliudu besisukančiu (stacionarų mikserį, dėl patogumo), nes tokį turiu ir labai patogu, gali ką nors tuo pačiu metu daryti, patogiau kažką kitką paruošti ir iškarto supilti nestabdant plakimo arba kažką susmulkinti. Taip pat jeigu reikalinga blenderis, būna su tokiu priedu. O taip tai jie daugiau niekuo nesiskiria, visi turi greičio reguliatorius, na nebent kiti turi stovus jeigu planuojate ant stalo laikyti tai gal ir gerai stovas, bet man tai jis neaktualu buvo, kadangi laikau stalčiuje.

Aišku turiu ir kombainą plakantį, tad būna kad abu vienu metu naudoju, kai skirtingus dalykus reikia suplakti. Galėtų ir smulkintuvas būti stacionarus biggrin.gif
Papildyta:
Ai, dar žiūrėčiau, kad būtų apsauga nuo perkaitimo, nes stacionarus gali ir perdegti, jeigu sunkaus maišyti užsatysi 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
jau seniai svarstau ir vis neapsisprendžiu, ar tikrai man negaila pinigėlų tokiam prabangiam pirkiniui (nespaudžia kišenių jie man). Bet regis teks, nes mano senasis gerasis blenderis, kurį turint sąžinė neleido pirkt kombainą, pradėjo leist keistus garsus, o stipriau padirbėjęs įkaista ir pasmirsta verysad.gif .
Taigi, pagaliau su jūsų pagalba nusižiūrėjau:
Bosh MUM 54251
Ar ši kaina protinga, ar dar laukt didesnių akcijų?
Dar papildomai noriu korėjietiškų šiaudelių ir bulvių tarkos. Kokie tinka diskai šitam modeliui? Kur verta pirkti LT? (su užsieniais neturiu ryšio jokio, ir bijau turėt blush2.gif ). Kaip suprantu, bulvėms šitas tinka, o korėjietiškoms daržovėms koks?
Ir gal kas turite, galite pasakyti, koks maždaug svoris (kad žinočiau, kiek mokėt reikės už siuntimą)?
Ir dar. Paveiksliuky yra parodyti trys diskai. Viršutinis dviejų storių griežnėliams, antras burokinė tarka ir smulki burokinė, taip? O apatinis ką daro?
O ką daro tas skaidrus daiktas virš kubelių pjaustyklės su kažkuo baltu viduje?
O tešla kuo kapojama?
Ar su kokteiline įmanoma sukapoti, sumalti į miltus stiklinę-dvi riešutų, porą-trejetą šaukštų cukraus, susmulkinti ledukus? Ar tai reikėtų daryti su kažkuo kitu?
Ir dar klausimas blush2.gif : šita sulčiaspaudė skirta tik minkštiem vaisiam, ar ir morkom, obuoliam?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju': 29 birželio 2013 - 20:11
QUOTE(juratela @ 2013 06 29, 11:01)
Aš rinkčiausi galingiausią (galingesnis greičiau suplaks), su bliudu besisukančiu (stacionarų mikserį, dėl patogumo), nes tokį turiu ir labai patogu, gali ką nors tuo pačiu metu daryti, patogiau kažką kitką paruošti ir iškarto supilti nestabdant plakimo arba kažką susmulkinti. Taip pat jeigu reikalinga blenderis, būna su tokiu priedu. O taip tai jie daugiau niekuo nesiskiria, visi turi greičio reguliatorius, na nebent kiti turi stovus jeigu planuojate ant stalo laikyti tai gal ir gerai stovas, bet man tai jis neaktualu buvo, kadangi laikau stalčiuje.

Aišku turiu ir kombainą plakantį, tad būna kad abu vienu metu naudoju, kai skirtingus dalykus reikia suplakti. Galėtų ir smulkintuvas būti stacionarus  biggrin.gif
Papildyta:
Ai, dar žiūrėčiau, kad būtų apsauga nuo perkaitimo, nes stacionarus gali ir perdegti, jeigu sunkaus maišyti užsatysi  4u.gif

Dėkui už atsakymus 4u.gif
Tai dabar esu paieškose kokie galingiausi ir kokios firmos kokybiškiausios.Žiūrinėju ir užsienyje nes ten dažniausiai pigiau. Bet kol kas dar nelabai ką randu. Kol kas 400w galingiausia mačiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Linele* @ 2013 06 29, 21:38)
Dėkui už atsakymus  4u.gif
Tai dabar esu paieškose kokie galingiausi ir kokios firmos kokybiškiausios.Žiūrinėju ir užsienyje nes ten dažniausiai pigiau. Bet kol kas dar nelabai ką randu. Kol kas 400w galingiausia mačiau  g.gif


Tai nelabai galingiau ką ir rasi. Galingesnių 450W ar daugiau mačiau tik keletą, nes žiūrinėjau mamai, bet dar irgi nenusprendžiau kuri geriau.
Kelis dabar suradau, bet reikėtų plačiau panaršyti, gal dar ne vieną rasite.
Vieni iš galingenių 500w https://www.avitela....oulinex-hm-6151
Nežinomos firmos g.gif 650W: http://www.zemakaina...tristar-mx-4153 Bet jeigu tokiam rasite pinigų, tai kažkaip geriau jau gal kombainas turintis plaktuvo šluoteles g.gif

Aš pati turiu tokį https://www.avitela....lips-hr-1565-40
Tai kadangi unkioms tešloms dar turiu Kenwood kombainą, tai kaip ir gana smulkiems dabreliams nudirbti ax.gif

Sėkmės išsirinkti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2013 06 29, 21:12)
Tai nelabai galingiau ką ir rasi. Galingesnių 450W ar daugiau mačiau tik keletą, nes žiūrinėjau mamai, bet dar irgi nenusprendžiau kuri geriau.
Kelis dabar suradau, bet reikėtų plačiau panaršyti, gal dar ne vieną rasite.
Vieni iš galingenių 500w https://www.avitela....oulinex-hm-6151
Nežinomos firmos  g.gif 650W: http://www.zemakaina...tristar-mx-4153 Bet jeigu tokiam rasite pinigų, tai kažkaip geriau jau gal kombainas turintis plaktuvo šluoteles  g.gif

Aš pati turiu tokį https://www.avitela....lips-hr-1565-40
Tai kadangi unkioms tešloms dar turiu Kenwood kombainą, tai kaip ir gana smulkiems dabreliams nudirbti  ax.gif

Sėkmės išsirinkti  4u.gif

Dėkui. Gal bliūdas, stovas visai nieko g.gif Bet kainą kaip užkelia. Man reikalingiausias mikseris kremui virš ugnies plakt, tai stovas visiškai nenaudojamas tam reikalui, ir šiaip kokią smulkmę paplat irgi nebūtinas. Pagrindinius dalykus plaku su Boshiuku kombainu.
Atsakyti
QUOTE(*Linele* @ 2013 06 29, 22:23)
Dėkui. Gal bliūdas, stovas visai nieko  g.gif Bet kainą kaip užkelia. Man reikalingiausias mikseris kremui virš ugnies plakt, tai stovas visiškai nenaudojamas tam reikalui, ir šiaip kokią smulkmę paplat irgi nebūtinas. Pagrindinius dalykus plaku su Boshiuku kombainu.


Geras plaktuvas ir be bliūdo būna su didele kaina Kenwood
Bet ar philipso 350W ar Kenwoodo 400W tai nedaug ir skiriasi, tai neverta brangiau ir mokėti mirksiukas.gif
Ir šiaip jeigu nereikia bliūdo, tai pasirinkimas begalinis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 29 birželio 2013 - 21:31
Sveiki,norejau paklausti kas galt rekomenduoti gera bulviu tarkavimo masinele,man reikia tik tos funkcijos,bulvinai blynai-cepelinai.Kad nebutu labai brangi,o gal pas baltarusus kas pirko ,kaip kokybe.Aciu
Atsakyti
QUOTE(Ju' @ 2013 06 29, 21:09)
Sveiki,
jau seniai svarstau ir vis neapsisprendžiu, ar tikrai man negaila pinigėlų tokiam prabangiam pirkiniui (nespaudžia kišenių jie man). Bet regis teks, nes mano senasis gerasis blenderis, kurį turint sąžinė neleido pirkt kombainą, pradėjo leist keistus garsus, o stipriau padirbėjęs įkaista ir pasmirsta verysad.gif .
Taigi, pagaliau su jūsų pagalba nusižiūrėjau:
Bosh MUM 54251
Ar ši kaina protinga, ar dar laukt didesnių akcijų?
Dar papildomai noriu korėjietiškų šiaudelių ir bulvių tarkos. Kokie tinka diskai šitam modeliui? Kur verta pirkti LT? (su užsieniais neturiu ryšio jokio, ir bijau turėt blush2.gif ). Kaip suprantu, bulvėms šitas tinka, o korėjietiškoms daržovėms koks?
Ir gal kas turite, galite pasakyti, koks maždaug svoris (kad žinočiau, kiek mokėt reikės už siuntimą)?
Ir dar. Paveiksliuky yra parodyti trys diskai. Viršutinis dviejų storių griežnėliams, antras burokinė tarka ir smulki burokinė, taip? O apatinis ką daro?
O ką daro tas skaidrus daiktas virš kubelių pjaustyklės su kažkuo baltu viduje?
O tešla kuo kapojama?
Ar su kokteiline įmanoma sukapoti, sumalti į miltus stiklinę-dvi riešutų, porą-trejetą šaukštų cukraus, susmulkinti ledukus? Ar tai reikėtų daryti su kažkuo kitu?
Ir dar klausimas  blush2.gif : šita sulčiaspaudė skirta tik minkštiem vaisiam, ar ir morkom, obuoliam?


jei Jūs ketinat naudoti visas dalis tai manau, kad pasirinkimas tikrai geras, o tokia kaina man irgi visai gerai atrodo, nes jei tarkim be kubelių pjaustyklės kainuoja apie 800 Lt tai su ja tik 70 Lt daugiau (o šiaip tas priedas Lietuvoje kainuoja kelis kartus daugiau), manau tikrai gera kaina. O jei Jums nereikia to priedo ar pasirodys nereikalingas galite parašyti man (aš jį mielai perpirkčiau ax.gif ). O gal Jums nereikia tokio, gal labiau praverstų be didelio dubens, kad ir toks pvz. http://www.amarket.l...H-MCM-5529.html Nors jei tešlas gaminate, mėsą malate, tuomet aišku ne variantas.
Bandysiu atsakyti į kai kuriuos klausimus.
Azijietiškas peilis prie šio kombaino tinka šis Bosch MUZ 45AG1 http://www.amarket.l.....ram=bosch muz , o dėl kainos labai sunku pasakyti, įvairiai būna, nuo 30 Lt iki daug daugiau... Bet dėl tų papildomų peilių nėra ko skubėti, spėsit ir vėliau nusipirkti. Dėl bulvių peilio Jūs teisi.

Dabar nepasakysiu tiksliai svorio, bet amazon matau rašo apie 10 kg visa pakuotė svertų (pati dėžė labai didelė, kaip tokiam nedideliam kombainui).
Tie pirmi diskai kaip tik tam ir skirti, galiu pridurti, kad stambi burokinė tarka yra stambesniems tarkiams nei mes įpratę. Trečiasis peilis smulkiau sutarkuoja, bet ne taip smulkiai, kaip bulviatarkė cepelinams, tas atskiras perkamas bulvių tarkavimo peilis jau skirtas gerokai smulkesniems tarkiams.
Skaidrus indas yra peiliams kai kažką tarkuosite arba kubelių pjaustyklei (kituose modeliuose, kur nėra kubelių pjaustyklės šis priedas nepermatomas).
Riešutų neturiu tai neišmėginsiu ar sumala į miltus, bet čia turbūt ir nuo riešutų priklauso, kurie daugiau riebalų turi gali nesusikapoti o pradėti vietoje peiliukas suktis nes nešokinės (bet tikrai nežinau, tik svarstau), bet manau, kad tokiam darbui labiau tiktų kito principo kombainas (kaip jau rodžiau anksčiau) g.gif Instukcijoje nenurodyta, kad su kokteiline galima traiškyti ledą jei neklystu. Cukraus pudrą padaro.
Aš irgi kažkada klausiau sulčiaspaudžių temoje dėl to priedo uogoms spausti, tai taip niekas ir neatsakė, o iš bosch atstovybės irgi neatrašė, tai spėju, kad niekas nebandė morkų spausti. Šiaip ar taip sulčiaspaudėje turėtų būti mažiau metalo, o ši metalinė, tai gal neverta su tokia spausti sulčių.

Turbūt nelabai aiškiai parašiau, todėl klauskite jei kas neaišku wink.gif 4u.gif


Koks pas jus blenderis? Gal galima būtų tik variklio dalį pasikeisti jei garantinis pasibaigęs
Papildyta:



QUOTE(anilkaa @ 2013 06 30, 14:03)
Sveiki,norejau paklausti kas galt rekomenduoti gera bulviu tarkavimo masinele,man reikia tik tos funkcijos,bulvinai blynai-cepelinai.Kad nebutu labai brangi,o gal pas baltarusus kas pirko ,kaip kokybe.Aciu

aš nežinau pigesnės tokio principo mašinos, na nebent naudota arba pasiskolinta, nes kiek žiūrėjau akcijas tai dažniausiai nekrenta žemiau 175 Lt wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egllute: 30 birželio 2013 - 18:41