Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai -3 d.

QUOTE(JusRuMa @ 2013 05 02, 19:03)
Nusipirkau thumbup.gif Pirkau LT, gavau 5 metų garantiją (tikiuosi, neprireiks), remontuotų čia. Belieka dabar traukt receptus ir gaminti:)

kiek kainavo Lietuvoje?
Atsakyti
Sveikos, merginos,
Reikia patarimų.
Dabar virtuvėje man reikia: mėsmalės, bulvių tarkavimo mašinos, blenderio ir mikserio.
Tai dabar ir nežinau man pirkti viską atskirai, ar ieškoti kokio vieno/dviejų komplektų.

Esmė tame, kad man nereikia jokių daržovių/vaisių smulkintuvų, tešlos minkytuvų (tą mieliau darau rankomis). Tad perkant virtuvini kombainą didelė dalis dalių net nebus naudojami g.gif

Gerai būtų koks kokteiklių plakiklis, bet juos gal galima su blenderiu ar mikseriu g.gif

Gal turite patarimų blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2013 05 04, 14:36)
Sveikos, merginos,
Reikia patarimų.
Dabar virtuvėje man reikia: mėsmalės, bulvių tarkavimo mašinos, blenderio ir mikserio.
Tai dabar ir nežinau man pirkti viską atskirai, ar ieškoti kokio vieno/dviejų komplektų.

Esmė tame, kad man nereikia jokių daržovių/vaisių smulkintuvų, tešlos minkytuvų (tą mieliau darau rankomis). Tad perkant virtuvini kombainą didelė dalis dalių net nebus naudojami  g.gif

Gerai būtų koks kokteiklių plakiklis, bet juos gal galima su blenderiu ar mikseriu  g.gif

Gal turite patarimų  blush2.gif  4u.gif

Kam Jums reikalingas mikseris ir kokiam kiekiui. Kokiam kiekiui mėsos malti reikalinga mėsmalė ir bulviatarkė?
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2013 05 04, 19:00)
Kam Jums reikalingas mikseris ir kokiam kiekiui. Kokiam kiekiui mėsos malti reikalinga mėsmalė ir bulviatarkė?

Žalios mėsos malti neketinu- virtą mėsą, virtas bulves ir pan.
Bulviatarke savaitgalio kugeliui ar cepelinams 3 asmenų šeimai.
Mikseris kartais paplakti kiausinių baltymas pyragui ar grietinėlę tortui.
Atsakyti
Po ilgų paieškų blaškausi tarp Philips HR7776 ir Bosh MUM52120. Labiausiai kombaino noriu dėl tešlos maišymo ir kokteilinės, o pjaustyti ir peiliu nematau problemos smile.gif Šiuose modeliuose maišymo principai visiškai skirtingi, gal kas galėtų patarti, kuris patogesnis?
Boshe nėra kapoklės, kuri visai praverstų, bet maišymas/minkymas iš viršaus atrodo kažkaip patogiau, gal ir plovimo mažiau g.gif
Vienžo, būčiau dėkinga, jei kas padėtų apsispręsti ax.gif
Atsakyti
Gal kas žinote kur Phillips kombainams galima rasti plakimui "šluoteles", ar kaip čia jas pavadinti user posted image
Jos turbūt tiktų 7771 kombainui pvz nuo 7772 kombaino, nes uždėjimo principas tas pats g.gif Bent jau paveiksliuke rodo abiejų kombainų numerius, tik vat kur jų ieškoti. Turbūt užakinėti bandyti kokiam elektromarkte g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 05 gegužės 2013 - 21:59
Juratela, bandykit skambinti i servisa, jie dalimis prekiauja.
http://www.support.p...userLanguage=lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aleja.lt: 05 gegužės 2013 - 22:26
QUOTE(Aleja.lt @ 2013 05 05, 23:25)
Juratela, bandykit skambinti i servisa, jie dalimis prekiauja.
http://www.support.p...userLanguage=lt


Ačiū labai už informaciją 4u.gif
Reikės bandyti užklausti ar tiks tos šluotelės mamos kombainui ar reiks ieškoti gero plaktuvo maišytuvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2013 05 02, 22:02)
kiek kainavo Lietuvoje?

su nuolaida gavosi 1550 Lt
Atsakyti
Sveiki, sakykit ar niekas neturit CUISINART FP14DCE - Maisto kombaino?
Buvau nusižiūrėjus Philips, bet visais jais nusivyliau. Kaina didelė, o viskas plastmasė. O gal čia kaltas aptarnaujantis personalas, kuris niekur nesugeba atsakyti į klausimus. Be to jie kažkokie nerimti man atrodo.
Atsakyti
Koki rinktis virtuvini kombaina gal patartumete, man reikia ivairioms tesloms minkyti, butu gerai kad kokteiline butu jei nelabai maza, pjaustytu darzoves ir mesmale galetu buti. Ar gerai maiso vadinami food processor ar vis delto geriau imti stand mixer, kitchen machine vadinama. 4u.gif dar butu gerai sulciaspaude dirbanti letaeiges principu.
Atsakyti
QUOTE(vanessa @ 2013 06 10, 11:27)
Koki rinktis virtuvini kombaina gal patartumete, man reikia ivairioms tesloms minkyti, butu gerai kad kokteiline butu jei nelabai maza, pjaustytu darzoves ir mesmale galetu buti. Ar gerai maiso vadinami food processor ar vis delto geriau imti stand mixer, kitchen machine vadinama.  4u.gif  dar butu gerai sulciaspaude dirbanti letaeiges principu.

kiek žinau kenwood turi lėtaeigės sulčiaspaudės priedą. Aš pirkau Bosch MUM 56340 ir dar papildomai lėtaeigę horizontalę Matstone sulčiaspaudę, todėl nebereikėjo dar ir bulvių peilio smulkiam tarkavimui pirkti nes buvo sulčiaspaudėje. Tešlai maišyti tikrai nebus geriau stovintis mikseris nei kombainas su tokiu pat minkymo/maišymo principu, aišku būtų pigiau, bet nebūtų jokių priedų.
Atsakyti