Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai -3 d.

Ar aš gerai suprantu kad kenwoodo kmx serija tai čia daugiau tešlom?

Kenwood 972 Vaizdas

Aprašymas 972
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emmy: 27 spalio 2011 - 10:35
QUOTE(Emmy @ 2011 10 26, 22:34)
suprantama  smile.gif  aš dabar faršą malu su kapokliu metaliniu.  ax.gif įdomu ar kenwoodui 972 galima mėsmalę papoldomai nupirkt  g.gif

Kad kenwoodo procesoriams mėsmalės nebūna.
Atsakyti
Jungiuosi ir aš prie norinčių kombaino
labai sudomino
Bosch MUM 56340
kaip tik ruošiamės pavažiuoti į lenkiją, praverstų "Havo" adresiukas
ir ar ten galima atsiskaityti korele ar reikia grynų

iš anksto AČIŪ
Atsakyti
o aš svaigstu prie boch'o su kūbeliais. nu fantastika kažkokia..
pagal kainą ir kokybę labai geras varijantas siemens 5540, tai praktikškai tas pats boch. ta pati gamykla ir tinka visi priedai.
šito siemenso galia ir priedai praktiškai patenkina mano poreikius.. jam tinka ir kūbelių priedas, tik va.. ar duos jį atsikirai nusipirkti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RyzaLape: 28 spalio 2011 - 09:50
Turim štai tokį KitchenAid. Nieko geresnio įsivaizduot kol kas negaliu, nebent rinktis ką nors iš pramoninių. Papildomai pirkom priedus mėsmalei, daržovėms pjaustyti. Svajoju apie priedą makaronams, gal Kalėdų Senelis atneš...
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2011 10 28, 14:10)
Turim štai tokį KitchenAid. Nieko geresnio įsivaizduot kol kas negaliu, nebent rinktis ką nors iš pramoninių. Papildomai pirkom priedus mėsmalei, daržovėms pjaustyti. Svajoju apie priedą makaronams, gal Kalėdų Senelis atneš...

As irgi toki isigijau bigsmile.gif bet jokiu priedu kol kas neturiu, nes turiu dar ir Kenwood FP 972, tai irgi liuks daiktas thumbup.gif tai galvoju nebent apie prieda makaronams, bet brangokas jis g.gif o kur Jus priedus pirkot? Siuntetes ar LT? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2011 10 28, 22:33)
As irgi toki isigijau  bigsmile.gif  bet jokiu priedu kol kas neturiu, nes turiu dar ir Kenwood FP 972, tai irgi liuks daiktas  thumbup.gif tai galvoju nebent apie prieda makaronams, bet brangokas jis  g.gif o kur Jus priedus pirkot? Siuntetes ar LT?  4u.gif

LT. Kai ką Sangaidoj, kai ką Elektromarket.
Atsakyti
KitchenAid mama turi jau 24 metus.. eina kaip bėris.. bet man truputį per griozdiškas, ypač su tais priedais.. ir, kam reikia kapoklės, tos kurią turi dauguma kombainų, tai šio atitikmens ant KitchenAid nėra. jei kokią varškę išplakt , tai mama pas mane eina...
ir nėra bulvių tarkuoklės.. ne lietuviškas visgi produktas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RyzaLape @ 2011 10 29, 13:34)
KitchenAid mama turi jau  24 metus.. eina kaip  bėris.. bet man truputį per  griozdiškas, ypač su tais priedais..  ir, kam  reikia  kapoklės,  tos kurią turi dauguma kombainų, tai šio atitikmens ant  KitchenAid nėra. jei kokią varškę išplakt , tai mama pas mane  eina...
ir nėra  bulvių tarkuoklės.. ne  lietuviškas visgi produktas smile.gif

Prie KA reikia pirkti atskirą procesorių ir bulvių tarkavimo diskas yra.
Atsakyti
http://www.prekiumie...-Food-Processor
gal visai susigundziau siuo, tik nera aprasymo, aisku , bet kaip suprantu sulciaspaudės nera?? ax.gif

bet cia jo kaina su visais tais diskais ? nu nesigaudau tuose kombainuose nieko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aitiii: 29 spalio 2011 - 15:50
QUOTE(aitiii @ 2011 10 29, 17:47)
http://www.prekiumie...-Food-Processor
gal visai susigundziau siuo, tik nera aprasymo, aisku , bet kaip suprantu sulciaspaudės nera?? ax.gif

bet cia jo kaina su visais tais diskais ? nu nesigaudau tuose kombainuose nieko.

tai kad yra sulčiaspaudė ir mėsmalė,mano supratimu jis panašus į 7766.
kaina su visais parodytais priedais tikrai.
Atsakyti
QUOTE(aitiii @ 2011 10 29, 16:47)
http://www.prekiumie...-Food-Processor
gal visai susigundziau siuo, tik nera aprasymo, aisku , bet kaip suprantu sulciaspaudės nera?? ax.gif

bet cia jo kaina su visais tais diskais ? nu nesigaudau tuose kombainuose nieko.

Sveiki!
As toki turiu, super daiktas! thumbup.gif Viska jis turi, nuotraukoje (kur jus nurodete) sulciaspaude desineje, uz disku. Kaina taip pat turi buti su visais priedais, nebent as pirkau su visais priedais uz ta pacia kaina.
Atsakyti