Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai -3 d.

Jei jau apmokėti galima tik gavus prekę tai iš vis tobula smile.gif o dar tokia kaina smile.gif
Atsakyti
Būtinai parašykit kai gausit, nes aš nuo gruodžio mėn. bandžiau užsakyt, tai ir varle, ir neostar ir pirktipigu priimdavo užsakymą...o po mėn. laukimo (kai jau laukt neįmanoma buvo) jie atsiprašydavo ir grąžindavo pinigus ar anuliuodavo užsakymą doh.gif nes tipo rodo kad pas tiekėjus yra, o kai užsakymas padarytas tempemas laikas ir...daugiau nėra doh.gif Tai aš spjoviau ir nupirkau be to priedo

QUOTE(egllute @ 2013 04 06, 12:56)
Kubelių pjaustyklė Lietuvoje kainuoja apie 350 Lt, o Lenkijoje prieš pusmetį mačiau už 160 Lt (bet nesiuntė tai ir nenusipirkau). Peilių kainos įvairios, už 40 Lt visai gera kaina.
už 160 paimčiau, manau galima net su tarpininkė pasikalbėt ar jei kas važiuos paprašyt, tik kad kur Europoj mačiau tai apie 90Eur g.gif Įmeskit nuorodą lenkų
Jau radau 4u.gif Kam įdomu http://www.ceneo.pl/17507501
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nataliuncik: 10 balandžio 2013 - 10:05
QUOTE(egllute @ 2013 04 06, 15:34)
nesakau, kad ji dirbs taip pat gerai kaip gera mėsmalė, bet jei nėra kur skubėti tikrai imčiau ir malčiau. O kodėl ji turėtų neatlaikyti?

Todėl, kad ji neskirta malti "po pusę paršo".
Kodėl ūkininkai džipais laukų nearia? Nes tam yra traktoriai! lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 10 balandžio 2013 - 12:40
QUOTE(speedy @ 2013 04 10, 12:39)
Todėl, kad ji neskirta malti "po pusę paršo".
Kodėl ūkininkai džipais laukų nearia? Nes tam yra traktoriai!  lotuliukas.gif

man atrodo Jūs turėtumėte suprasti, kad džipas tai ne arimui skirtas g.gif lyg ir nebūna arimui priedų prie džipų biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(nataliuncik @ 2013 04 10, 09:41)
Būtinai parašykit kai gausit, nes aš nuo gruodžio mėn. bandžiau užsakyt, tai ir varle, ir neostar ir pirktipigu priimdavo užsakymą...o po mėn. laukimo (kai jau laukt neįmanoma buvo) jie atsiprašydavo ir grąžindavo pinigus ar anuliuodavo užsakymą  doh.gif  nes tipo rodo kad pas tiekėjus yra, o kai užsakymas padarytas tempemas laikas ir...daugiau nėra  doh.gif  Tai aš spjoviau ir nupirkau be to priedo

už 160 paimčiau, manau galima net su tarpininkė pasikalbėt ar jei kas važiuos paprašyt, tik kad kur Europoj mačiau tai apie 90Eur  g.gif Įmeskit nuorodą lenkų
Jau radau  4u.gif Kam įdomu http://www.ceneo.pl/17507501

bigsmile.gif jei kartais kas nors tuo užsiimtų, aš labai norėčiau vieną pirkti smile.gif Įdomu kiek galėtų kaina padidėti nuo tarpininkavimo mokesčio g.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2013 04 10, 11:41)
Būtinai parašykit kai gausit, nes aš nuo gruodžio mėn. bandžiau užsakyt, tai ir varle, ir neostar ir pirktipigu priimdavo užsakymą...o po mėn. laukimo (kai jau laukt neįmanoma buvo) jie atsiprašydavo ir grąžindavo pinigus ar anuliuodavo užsakymą  doh.gif  nes tipo rodo kad pas tiekėjus yra, o kai užsakymas padarytas tempemas laikas ir...daugiau nėra  doh.gif  Tai aš spjoviau ir nupirkau be to priedo


Kaip ir minejau, uzsisakiau as ta kombaina. Turejo pristatyti pirmadieni. Siandien paskambino ir paklause ar nieko tokio jei atves anksciau, t.y.sestadieni.
Tai, manau, kad jau tikrai gausiu. thumbup.gif
Dar anksciau buvau uzklausima davusis i amarket svetaine. Tai siandien atejo pasiulymas pirkt ta kombaina, nes ji atveze tiekejai. Tik ten kaina virs 900 lt.

Tik dar noriu paklaust tu, kas toki kombaina turi: ar ta pjaustykle kubeliais kur pjausto, skirta tik virtom darzovem, ar galima ir zalias pjaustyti: pvz.bulves, burokelius, morkas? wub.gif
Atsakyti
Čia parodytas Bosch 5529 modelio priedas, bet manau, kad esmė ta pati, tai pradžiole lyg ir nevirtas daržoves pjausto g.gif http://www.youtube.c...c...8lzy3A&NR=1
Atsakyti
QUOTE(JOLLL @ 2013 04 11, 12:53)
Kaip ir minejau, uzsisakiau as ta kombaina. Turejo pristatyti pirmadieni. Siandien paskambino ir paklause ar nieko tokio jei atves anksciau, t.y.sestadieni.
Tai, manau, kad jau tikrai gausiu. thumbup.gif
Dar anksciau buvau uzklausima davusis i amarket svetaine. Tai siandien atejo pasiulymas pirkt ta kombaina, nes ji atveze tiekejai. Tik ten kaina virs 900 lt.

Tik dar noriu paklaust tu, kas toki kombaina turi: ar ta pjaustykle kubeliais kur pjausto, skirta tik virtom darzovem, ar galima ir zalias pjaustyti: pvz.bulves, burokelius, morkas? wub.gif
thumbup.gif labai džiaugiuosi
pjausto kaip žalias, taip ir virtas daržoves
Atsakyti
Na va, mergaites: gavau savo kombaina siandien, tik ka!
Pristate i darba tiesiai, tai dar neisbandziau.
Pasidziaugsiu: siandien kaip tik mano jubiliejus ir tas kombainas - mano vyro dovana! Dave pinigeliu ir liepe nusipirkt ko sirdis geidzia.
Nenuvyle ir internetine svetaine is kurios pirkau ir pats kombainas, atrodo galingai. Bus mano pagalbininkas, tikiuosi ilgam... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLLL @ 2013 04 15, 11:40)
Na va, mergaites: gavau savo kombaina siandien, tik ka!
Pristate i darba tiesiai, tai dar neisbandziau.
Pasidziaugsiu: siandien kaip tik mano jubiliejus ir tas kombainas - mano vyro dovana! Dave pinigeliu ir liepe nusipirkt ko sirdis geidzia.
Nenuvyle ir internetine svetaine is kurios pirkau ir pats kombainas, atrodo galingai. Bus mano pagalbininkas, tikiuosi ilgam...  thumbup.gif


Tik saskaita faktura israsyta latviu kalba, keista kazkaip. Nors patikino, kad garantiniam remontui tai itakos nedaro...
Atsakyti
bigsmile.gif super thumbup.gif Sveikinimai su gimtadieniu 4u.gif
Kai skambinau į garantinį sakė, kad jei yra dokumentai įrodantys pirkimą Europos Sąjungoje tuomet garantinis galioja.
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2013 04 15, 12:18)
bigsmile.gif super  thumbup.gif Sveikinimai su gimtadieniu  4u.gif
Kai skambinau į garantinį sakė, kad jei yra dokumentai įrodantys pirkimą Europos Sąjungoje tuomet garantinis galioja.


Aciu uz sveikinima, prisiprasiau... blush2.gif
Teisingai, liepe issaugoti pinigu mokejimo kvita, kad galeciau naudotis garantiniu aptarnavimu...
Atsakyti
Vakar isbandziau savo naujaji MUM54251.
Ispudziai tokie:
kadangi pats kombainas nemazas, spintelen netelpa, tai pasigedau kokio nors uzvalkalo - uzdengus ranksluosciu ant stalo pastaciau.
detales sakyciau trapios tos plastmasines: nukrito ant zemes stumoklis ir atluzo gabaliukas. Dziaugiuosi, kad ne kokia nors svarbi detale.
pats dubuo galetu buti didesnis
labai patogu, kad pjausto i dubeni,
kubeliais pjausto idealiai tiek zalias, tiek virtas darzoves, kubeliai tikrai mazi;Tik mazo kiekio pjaustyti neapsimoka(pabandziau supjaustyti 2 bulves, tai supjauste pusantros, puse liko sietelyje)
azijietisku morku diskelis pjausto nuostabiai, dziaugiuosi uzsisakius.
kopusta supjauste puikiai, tik reikia pasistengti teisingai ideti, kad lapas neatsigultu;
kitko dar neisbandziau.
galingumo tikrai uzteko;
Siaip kombainas patiko, dziaugiuosi. Tik labai gaila, kad pirmaja diena sudauziau stumokli.
Noriu dar uzsisakyti bulviu tarkavimo diska cepelinams, kugeliui. Intenete radau du variantus tam pritaikytus: MUZ45RS1 ir MUZ45KP1. Kuris geriau tam tinka? Patarkit, prasau ax.gif
Atsakyti