Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai -3 d.

QUOTE(egllute @ 2013 04 06, 14:56)
O aš "laužyčiau" mėsmalę, juk realiai visa visa mėsa nebus malama, o jei daugiau malimo tai gal tada su pertrauka tai padaryti, kad neperkaistų. Lyg ir instrukcijoje buvo parašyta kiek galima juo naudotis be perstojo...

Jei kalbate apie kombaino mėsmalę, tai labai abejočiau g.gif Nemanau, kad jos tokiems žygiams skirtos schmoll.gif Turiu gerokai rimtesnį kombainą, bet vistiek naudoju atskirą mėsmalę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2013 04 06, 13:32)
Jei kalbate apie kombaino mėsmalę, tai labai abejočiau  g.gif  Nemanau, kad jos tokiems žygiams skirtos  schmoll.gif  Turiu gerokai rimtesnį kombainą, bet vistiek naudoju atskirą mėsmalę  biggrin.gif

nesakau, kad ji dirbs taip pat gerai kaip gera mėsmalė, bet jei nėra kur skubėti tikrai imčiau ir malčiau. O kodėl ji turėtų neatlaikyti?
Atsakyti
Bosch MUM 5425
net nezinojau, kad toks yra. L-voje tokio nerodo, bet Lenkijoje taip. Dekui uz ideja...
Su mesmale, na kai turesiu, paziuresiu... Siaip, kol kas turiu sena rusiska rankine mesmale, o sunelis mano sportininkas, varikliuku pabuna... biggrin.gif thumbup.gif Tik mokytis tuoj isvaziuos, nezinau kaip be jo reiks susitvarkyt... biggrin.gif

Papildyta:
oi, vienetuko nedadejau paieskoje. Dabar radau. Yra varle.lt Tik kazkaip nesuprantu: nuotraukoje matosi priedas su geltonu toks, panasus i pjaustyma kubeliais, o aprasyme raso, kad tik pjaustymas griezineliais yra. Siaip tai pagal mane ir sisMUM54251 IR MUM56340 yra vienodi, ti dar cia tas priedas toks geltonu krastu dadetas. O kaina MUM5425 yra pigesne. Galingumas tas pats.. doh.gif Tai kuo gi jie skiriasi tada?
Atsakyti
jie tuom ir skiriasi, kad yra kubelių priedas arba ne, na dar spalva ir nežinau kaip dėl laido suvyniojimo, bet čia labai maža smulkmena wink.gif
http://www.amarket.l...-MUM-54251.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egllute: 06 balandžio 2013 - 14:14
na ir galvoju, kodel su priedu yra pigesnis. Matyt tas laidas nesusivynioja.Ir tiek Jusu nurodytame saite, tiek kituose, kiek spejau dabar paieskoti, nera sio modelio likuciuose... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLLL @ 2013 04 06, 14:21)
na ir galvoju, kodel su priedu yra pigesnis. Matyt tas laidas nesusivynioja.Ir tiek Jusu nurodytame saite, tiek kituose, kiek spejau dabar paieskoti, nera sio modelio likuciuose... verysad.gif

o gal atsiveš? Lenkijoje manau rasite, o ir priedai ten pigiau (aišku reikia paieškoti) 4u.gif
Atsakyti
suprtau,
na, va, padejote apsispresti. Dabar jau noriu sito kombaino, ir pigesnis siek tiek. Dar syki dekui uz pagalba renkantis. Dabar lauksiu to pazystamo, jis furistas. Gal parves. Kaip supratau Lenkijoje pigiau, o Vokietijoje? Ydomu kur juos gamina, siaip, tai lyg ir vokiski jie turi buti?
Atsakyti
QUOTE(JOLLL @ 2013 04 06, 14:27)
suprtau,
na, va, padejote apsispresti. Dabar jau noriu sito kombaino, ir pigesnis siek tiek. Dar syki dekui uz pagalba renkantis. Dabar lauksiu to pazystamo, jis furistas. Gal parves. Kaip supratau Lenkijoje pigiau, o Vokietijoje? Ydomu kur juos gamina, siaip, tai lyg ir vokiski jie turi buti?

jei gerai prisimenu tai gaminami Slovėnijoje g.gif O Vokietijoje kiek žiūrėjau nebuvo taip pigiai kaip Lenkijoje, gal neradau wink.gif
Atsakyti
Niu va, uzsisakiau Jusu pagalba issirinkta svajoniu kombaina: Bosch MUM54251
neostore.lt Dar papildomai ten pat korejietisku morku pjaustymo diskeli. Balandzio 15 d.turetu pristatyti.Laukiu, nesulaukiu. Nelabai kelia pasitikejima si internetine parduotuve, bet ji vienintele si modeli turi, o ir kaina dar normali: 822 Lt. O be to ir moket galima tik gavus preke. Tikiuosi, kad virtuveje suktis bus paprasciau!
Atsakyti
QUOTE(JOLLL @ 2013 04 09, 14:41)
Niu va, uzsisakiau Jusu pagalba issirinkta svajoniu kombaina: Bosch MUM54251
neostore.lt Dar papildomai ten pat korejietisku morku pjaustymo diskeli. Balandzio 15 d.turetu pristatyti.Laukiu, nesulaukiu. Nelabai kelia pasitikejima si internetine parduotuve, bet ji vienintele si modeli turi, o ir kaina dar normali: 822 Lt. O be to ir moket galima tik gavus preke. Tikiuosi, kad virtuveje suktis bus paprasciau!

thumbup.gif sveikinu. Kiek kainavo azijietiškų daržovių peilis?
O kuo bloga parduotuvė, man ji jau seniai girdėta ir matyta.
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 02 04, 22:31)
Yra toks Philips kombainas: HR7620


Na, as turiu panasu jau seniai. Maniskis 600 galingumo ir kokteiline dar turi. Naudoju tik kokteiliams plakti. Darzoves taip tarkuoja, kad galiukus nesusmulkintus isrankioti daugiau laiko uzima, nei rankom sustarkuoti. Daug palieka siuksliu.
Taip, tas banguotas priedas kiausiniu baltymu , grietineles plakimui. Kelis sykius bandziau plakti kiausiniu baltymus: Tai iki putu suplaka gerai, bet jei dedi dar cukraus ir plaki ilgiau, tai kiausiniai ikaista ir nelabai gaunasi. Bent jau man nepavyko. Grietinele plakiau taip pat nesekmingai: gavosi sviesto gabaliukai. Reiskia, per stipriai plaka. Naudoju toliau paprasta blenderi ir viskas pavyksta kuo puikiausiai.
Na, zodziu ne kokia patirtis su siuo Philipsiuku
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2013 04 09, 16:51)
thumbup.gif sveikinu. Kiek kainavo azijietiškų daržovių peilis?
O kuo bloga parduotuvė, man ji jau seniai girdėta ir matyta.


aciu, aciu biggrin.gif
Azijietisku darzoviu pjaustymo diskas kainavo 60 Lt.
Dar noreciau buviu fri disko ir smulkaus tarkavimo(jei tik nebus prie mano kombaino, nes tarkavimo lyg ir yra). Tik ten nebuvo, o ir pigiau noretusi. blush2.gif
na, o ta svetaine man negirdeta buvo, tai pagoglinau, atsiliepimai kai kurie geri, kai kurie labai peike. Aisku ir asmens kodo reikalavimas nustebino. Suvedziau ji neteisinga specialiai, tikiuosi nieko tokio g.gif
Atsakyti