Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai -3 d.

QUOTE(velnyte @ 2013 03 12, 17:29)
Ačiū visoms už greitus atsakymus. Vis tik dėl peilių tešlai tai labai įdomu.
Gera akcija. Ar tikrai jau gražino pinigus? Jei taip tai vadinasi nebloga nuolaida.
Tai va ir nežinau ar Philipsą ir boschą pirkt. Va čia dilemą turiu.
Kaip suprantu tas iš kairės pirmas (mėlynas) yra tešlai?

taip, tas pirmas teslai, tik teslos dar nebandziau daryti, jis toks plastikinis, kazkaip tures ta tesla maisyti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(realrommy @ 2013 03 12, 19:52)
taip, tas pirmas teslai, tik teslos dar nebandziau daryti, jis toks plastikinis, kazkaip tures ta tesla maisyti smile.gif

dar negrazino pinigu, vakar ivedziau saskaitos nr philips.lt puslapy, parase, kad grazins per 10 dienu, dar reikejo ceki nufotkinti

Papildyta:
QUOTE(realrommy @ 2013 03 12, 19:54)
taip, tas pirmas teslai, tik teslos dar nebandziau daryti, jis toks plastikinis, kazkaip tures ta tesla maisyti smile.gif
Papildyta:

dar negrazino pinigu, vakar ivedziau saskaitos nr philips.lt puslapy, parase, kad grazins per 10 dienu, dar reikejo ceki nufotkinti

cia kitas paveiksliukas jo
http://fast.ulmart.r...cs/302740_5.jpg
Atsakyti
Aš irgi apie platmasinį mąsčiau, bet kaip supratau Lietuvoje bus "big problem" jį surasti (arba bent jau man taip pasirodė), o siųstis iš amazonų ar pan. labai prabangus tas plastmasinis bliūdas gaunasi sad.gif

QUOTE(egllute @ 2013 03 12, 19:43)
drinks_cheers.gif man irgi ta pati bėda, tik kad pigiau mąstau apie plastmasinį antrąjį dubenį, vis tiek nebus taip dažnai naudojamas.

Atsakyti
QUOTE(Jovita 35 @ 2013 03 11, 19:35)
Mergytes gal kas turite sita?Koki atsiliepimai? 4u.gif

http://www.youtube.c...h?v=fQQnOypGOWQ

Kenwood KM 070 Cooking Chef

as tik svajoju apie ji, bet kai ilgai nepavyko suderint nuolaidu ir kad parveztu taip ir atsisakiau, liko ateiciai. O turi ji rodos rucike, tik ji cia turbut jau neuzsuka g.gif

QUOTE(Gvinevere @ 2013 03 12, 16:01)
merginos, noriu paklausti ar Jūs kombaine nepasigendate antro "blūdo".

Labai pasigendu, ypac kai buvau ipratus, kad philips turejo 2.
Atsakyti
QUOTE(norkele @ 2013 03 15, 18:40)
as tik svajoju apie ji, bet kai ilgai nepavyko suderint nuolaidu ir kad parveztu taip ir atsisakiau, liko ateiciai. O turi ji rodos rucike, tik ji cia turbut jau neuzsuka  g.gif
Labai pasigendu, ypac kai buvau ipratus, kad philips turejo 2.

O is kur norejote pirkti? 4u.gif As nusiziurejau Lietuvoje ,kiek teko dometis,tai kol kas pas mus geriausia kaina pasiule..
Tik labai pasimetusi galvoju ar man jo reikia g.gif. Renkuosi is
http://www.trade24.l...nwoodkm040major

http://www.kenwoodwo...hef-0WKM070001/
Atsakyti
Jungiuosi i Jusu buri.
Ruosiuosi pirkt virtuvini kombaina BOSH MUM56340. Kai kurios forumietes ji turite. Gal pakomentuotumete apie darzoviu pjaustyma: ar lieka daug nesusmulkintu darzoviu daleliu?
Turiu Philips HR 7625 600W galingumo. Pirkau vien del darzoviu pjaustymo. Tai beveik nenaudoju, nes tiek daug siuksliu lieka, kad daugiau darbo jas isrinkt, nei rankom sutarkuot...
Planuoju islesti kombainui apie 1000 Lt.
Dar domejausi Bosh MCM 5529. Labai patrauklus tas darzoviu pjaustymas kubeliais... Gal kas sitą turi? Kaip jis susitvarko? Tik jau cia nera to teslos maisymo atskirame dubenyje..
Padekite apsispresti
Atsakyti
QUOTE(JOLLL @ 2013 04 05, 20:22)
Jungiuosi i Jusu buri.
Ruosiuosi pirkt virtuvini kombaina BOSH MUM56340. Kai kurios forumietes ji turite. Gal pakomentuotumete apie darzoviu pjaustyma: ar lieka daug nesusmulkintu  darzoviu daleliu?
Turiu Philips HR 7625 600W galingumo. Pirkau vien del darzoviu pjaustymo. Tai beveik nenaudoju, nes tiek daug siuksliu lieka, kad daugiau darbo jas isrinkt, nei rankom sutarkuot...
Planuoju islesti kombainui apie 1000 Lt.
Dar domejausi Bosh MCM 5529. Labai patrauklus tas darzoviu pjaustymas kubeliais... Gal kas sitą turi? Kaip jis susitvarko? Tik jau cia nera to teslos maisymo atskirame dubenyje..
Padekite apsispresti

jei tešlą gaminate ir galite sau leisti manau tikrai reikia rinktis su maišymo ir plakimo f-ja. Be to mėsmalė irgi geras daiktas.
Dėl daržovių... Bosch MUM 56340 griežinėliais supjausto idealiai, tarkuojant burokine tarka lieka apie 5 mm galiukas tai geriau tarkuoti didesnes morkas, taip pat ir su dar smulkesniu peiliu. Šiaip vertinu gerai nes lyginant su sena bulviatarke ją plauti užtrunka kur kas ilgiau ir tarkiuose taip pat rasdavau šiek tiek nesutarkuotų gabaliukų, taigi man visai patinka, kad kombaine tie galiukai lieka viršuje ir jų nereikia tarkiuose ieškoti. Be to sutarkavus galima dėti kablį ir toliau kažką sudėjus maišyti, nereikia papildomų dubenų plauti smile.gif
Atsakyti
Eqllute,
Dekoju uz greita atsakyma. Palengvino apsisprendima. Pyragus megstu gaminti, todel ir mastau apie si modeli.
Sioje temoje kazkas minejo apie papildomu daliu pirkima atskirai siam kombainui. Diskai, berods tarkavimui, na ir kubeliu pjaustymui. Ar pirkote? Jei taip, tai kur ir kiek kainavo?
Dabar pigu.lt sis modelis parduodamas su disku bulviu tarkavimui.Kubeliu pjaustymui ten nera.
Ir dar toks klausimas: kartais pjauname kiaule ir tenka is karto sudoroti ja visa. Ar mesmale susitvarkytu su tokiu kiekiu?

Atsakyti
QUOTE(JOLLL @ 2013 04 06, 13:04)
Ir dar toks klausimas: kartais pjauname kiaule ir tenka is karto sudoroti ja visa. Ar mesmale susitvarkytu su tokiu kiekiu?

Iššūkis kombainui blink.gif gal geriau nelaužyti g.gif
Teko doroti po pusę kiaulės. Naudojome atskirą mėsmalę (iš galingesnių) Zelmer thumbup.gif
Atsakyti
Su visa kiaule as manau nesusitvarkitu, reikia atskirai mesmales, nors ir mesmale tai faina. As pirkau bulviu tarkavimo diska, uzsisakiaiu ten kur ir kombaina pirkau, galima visus priedus pavaizduotus ant dezes uzsisakyt, tiesiog ten kur pirksit kombaina paklauskit is kart, as taip ir dariau. As pirkau is pirktipigu, ten tada maziausia kaina buvo ir labai greitai jie reagavo i mano visus klausimus biggrin.gif bet va dabar pasiziurejau, pabrango ten kombainas, as pigiau pirkau, o uz tarkavimo diska as mokejau 40 lt.
Atsakyti
O aš "laužyčiau" mėsmalę, juk realiai visa visa mėsa nebus malama, o jei daugiau malimo tai gal tada su pertrauka tai padaryti, kad neperkaistų. Lyg ir instrukcijoje buvo parašyta kiek galima juo naudotis be perstojo g.gif
Kubelių pjaustyklė Lietuvoje kainuoja apie 350 Lt, o Lenkijoje prieš pusmetį mačiau už 160 Lt (bet nesiuntė tai ir nenusipirkau). Peilių kainos įvairios, už 40 Lt visai gera kaina.
Atsakyti
Dekoju, mergaites, uz greitus atsakymus.
Papildoma diska radau pigu.lt., bet ten nera tos kubeliu pjaustykles, o kur Lietuvoje ja galima uzsisakyti? O Lenkijoje kur? Nes pazistamas vaziuoja kartais ten, gal parveztu?
Atsakyti
QUOTE(JOLLL @ 2013 04 06, 13:10)
Dekoju, mergaites, uz greitus atsakymus.
Papildoma diska radau pigu.lt., bet ten nera tos kubeliu pjaustykles, o kur Lietuvoje ja galima uzsisakyti? O Lenkijoje kur? Nes pazistamas vaziuoja kartais ten, gal parveztu?

įveskite į google pjaustyklės kodą (Bosch MUZ 5 CC 1 kubelių) ir manau išmes kažką (aš ieškodama Lenkijoje prie paieškos dar "pl" parašiau). O kombaino irgi paieškokite Lenkijoje jei jau yra galimybė parvežti, o gal net rastumėte už kokius 850-900 Lt Bosch MUM 54251, iš kart būtų su kubelių pjaustykle smile.gif
Atsakyti