Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai -3 d.

QUOTE(Eilizė @ 2013 03 08, 12:12)
sveikos:) ir aš nusprendžiau įsigyti virtuvės kombainą. perskaičiau visas temas ir nusprendžiau pirkti boschą 5-os serijos MUM:) šie kombainai man patys pirmi krito į akį (labai patiko dizainas), vėliau truputį persigalvojau, pagalvojau gal geriau kenwoodukas, tokio tipo kaip FP972, bet grįžau atgal Jūsų postus paskaičiusi prie boscho. man labai gražus vyšninis (http://bigshop.lv/img/bosch_mum_54420.jpg), tačiau neturi jis kelių priedų, sulčiaspaudės citrinukam ir kas svarbiau, neturi mėsmalės (kol kas man ji gal ir nereikalinga, bet kita vertus, jei turėčiau gal ir malčiau smile.gif), ketinu visgi pirkti bosch mum 54240, nes jis toks pats praktiškai kaip naujesnis 56340 (to laidas tik kad kažkaip susikiša įmantriai) , tik pigesnis:) turi visus priedus ir galią 900 w.
dar norėjau pridurti, kad kainos skiriasi įvairiuose tinklapiuose iki 300 LT (o kartais ir daugiau) blink.gif , taigi, kas ketina pirkti kažką panašaus, nepatingėkit, pasitikrinkit smile.gif

Aš mėsmalę naudoju ne tik mėsytei, bet ir džiuvesėliams ir šiaip jei kažką reikia susmulkinti, nors anksčiau nepasigesdavau tokio daikto namuose, dabar reikalinga mėsmalė. O citrusinių vaisių sulčiaspaudė tai man visai nepatiko, reikia spausti ir ilgokai laikyti kaip ir visose el. citrusinių sulčiaspaudėse wink.gif nusipirkom lėtaeigę sulčiaspaudę tai dabar jau nieko nebereikia iš technikos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2013 03 08, 14:00)
Aš mėsmalę naudoju ne tik mėsytei, bet ir džiuvesėliams ir šiaip jei kažką reikia susmulkinti, nors anksčiau nepasigesdavau tokio daikto namuose, dabar reikalinga mėsmalė. O citrusinių vaisių sulčiaspaudė tai man visai nepatiko, reikia spausti ir ilgokai laikyti kaip ir visose el. citrusinių sulčiaspaudėse wink.gif nusipirkom lėtaeigę sulčiaspaudę tai dabar jau nieko nebereikia iš technikos smile.gif

tai ir aš taip manau, kad atsiradus daiktui jis bus panaudotas. na galų gale juk galim susikomplektuoti, bet kaina atitinkamai didesnė jau gaunasi smile.gif draugas sakė mažiau į galvą imk kad nėra normalios sulčiaspaudės, jei norėsi, nusipirksiu smile.gif. na bet ir atrodo ta citrusinių vaisių spaudyklė, tokia pat kaip rankinė tik kad sukasi biggrin.gif, geriau tą kubelių pjaustyklę būtų įdėję arba geležtę bulvytėms ar smulkių juostelių, o čia matomai, na kad jau nėra normalios sulčiaspaudės, tai įdėsim plastmasiuką besisukantį, vis pliusiukas:D be šito, aš labai pasigendu mažo malūnėlio kavai, na kad būtų dar toks kaip kokteilinė tik mažiukas, būtinai jei atsirastų toks priedas nusipirkčiau. Beje, Jūs minėjote, kad kavą ketinate malti, ar pasisekė? ir kaip supratau Jūs esate patenkinta savo kombainu smile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Eilizė @ 2013 03 08, 14:01)
tai ir aš taip manau, kad atsiradus daiktui jis bus panaudotas. na galų gale juk galim susikomplektuoti, bet kaina atitinkamai didesnė jau gaunasi smile.gif  draugas sakė mažiau į galvą imk kad nėra normalios sulčiaspaudės, jei norėsi, nusipirksiu smile.gif. na bet ir atrodo ta citrusinių vaisių spaudyklė, tokia pat kaip rankinė tik kad sukasi  biggrin.gif, geriau tą kubelių pjaustyklę būtų įdėję arba geležtę bulvytėms ar smulkių juostelių, o čia matomai, na kad jau nėra normalios sulčiaspaudės, tai įdėsim plastmasiuką besisukantį, vis pliusiukas:D be šito, aš labai pasigendu mažo malūnėlio kavai, na kad būtų dar toks kaip kokteilinė tik mažiukas, būtinai jei atsirastų toks priedas nusipirkčiau. Beje, Jūs minėjote, kad kavą ketinate malti, ar pasisekė? ir kaip supratau Jūs esate patenkinta savo kombainu  smile.gif ?

kol kas nemėginau kavos malti, vis pupelių nenusiperku.
Komabainu labai džiaugiuosi, tikrai negaila išleistų pinigų (o jie pas mane nesimėto) smile.gif
Kubelių pjaustyklė būtų gėris, bet apsieinu ir be jos. Daug maž kažką panašaus išgaunu morkas ar bulves supjausčiusi storomis juostelėmis ir tada tarkuoju su storesniu griežinėlių peiliu, bet šiaip tai ne taip jau smarkiai jis naudojamas, nemanau, kad verta pirkti už 300 Lt kubelių, nors jei už 150 Lt būtų tada dar pagalvočiau, anksčiau maniau, kad dažniau pasigesiu.
Dar vienas dalykas dėl galios, anksčiau buvau įsitikinusi, kad 900 W dar gali būti mažokai, o dabar jau be baimės ir 600 W rinkčiausi, retai ką darau su didžiausiu greičiu (bet čia tik mano nuomonė). Bet puodas tai jau geriau metalinis nes nenorėčiau pirkti naujo jei netyčia numesčiau ir įskiltų.
Atsakyti
Mergytes gal kas turite sita?Koki atsiliepimai? 4u.gif

http://www.youtube.c...h?v=fQQnOypGOWQ

Kenwood KM 070 Cooking Chef
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jovita 35: 11 kovo 2013 - 19:36
Laba diena visoms, aš irgi susidomėjau virtuviniais kombainais, bet man iškilo klausimas: o koks turi būt geras įrankis tešlai minkyti? Bosch Mum kablys irgi keistai atrodo. Ar jos gerai išminko tešlą , pvz. duonai, koldūnams?
Atsakyti
del teslos nezinau, bet uzvakar pirkau Philips HR 7762, tai labai geras daiktas, daro viska, tik sulciu nespaudzia, labai greitai ir tyliai, teslos dar nebandziau, jam yra peilis kazkoks atskiras dar. sitame daug peiliu ir kainavo nebrangiai 329 lt, bei philips grazina i saskaita 20 proc nuo pirkinio, cia jie taip kovo menesi sugalvojo 20 mecio proga kaip supratau, tai va smile.gif
Atsakyti
QUOTE(realrommy @ 2013 03 12, 15:33)
del teslos nezinau, bet uzvakar pirkau Philips HR 7762, tai labai geras daiktas, daro viska, tik sulciu nespaudzia, labai greitai ir tyliai, teslos dar nebandziau, jam yra peilis kazkoks atskiras dar. sitame daug peiliu ir kainavo nebrangiai 329 lt, bei philips grazina i saskaita 20 proc nuo pirkinio, cia jie taip kovo menesi sugalvojo 20 mecio proga kaip supratau, tai va smile.gif

tokiuose modeliuose labai įdomu kaip tešlą ruošia, nes visa kita tai neturėtų didelių nepatogumų sukelti smile.gif Sveikinu su pirkiniu smile.gif s

Velnyte, tokio tipo kablys koldūnams tešlą paruošė gerai, duonos dar nemėginau tai ir nepasakysiu 4u.gif
Atsakyti
merginos, noriu paklausti ar Jūs kombaine nepasigendate antro "blūdo". Turiu kombaina Bosch MUM5 serijos, bet tas pats klausimas, manau galioja visiems, turintiems vieną dubenį, kad ir KitchenAid'ui. Pavyzdžiui, jei kepu biskvitą, kur reikia atskirai išplakti ir trynius, ir baltymus, man vieno dubens per maža. Nes išplakus vieną, reikia visą plakinį kažkur prekratyti ir tik tada galiu plakti kitą, o paskui sumaišyti. Ar čia tik man tokia "problema" atrodo? gal kažkas kažką gudriau sugalvojo arba žino, kur nebais brangiai būtų galima atskirai mum5 tinkantį bliūdą įsugyti?
Atsakyti
QUOTE(Gvinevere @ 2013 03 12, 17:01)
merginos, noriu paklausti ar Jūs kombaine nepasigendate antro "blūdo". Turiu kombaina Bosch MUM5 serijos, bet tas pats klausimas, manau galioja visiems, turintiems vieną dubenį, kad ir KitchenAid'ui. Pavyzdžiui, jei kepu biskvitą, kur reikia atskirai išplakti ir trynius, ir baltymus, man vieno dubens per maža. Nes išplakus vieną, reikia visą plakinį kažkur prekratyti ir tik tada galiu plakti kitą, o paskui sumaišyti. Ar čia tik man tokia "problema" atrodo? gal kažkas kažką gudriau sugalvojo arba žino, kur nebais brangiai būtų galima atskirai mum5 tinkantį bliūdą įsugyti?

Aš nusipirkau Bosch mikseri, tai jau šeštadieni išbandžiau. super daiktas ir dirba labai tyliai, modeli MQF 4080, o tai taip, man vieno dubenio per mažai.
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2013 03 12, 16:36)
tokiuose modeliuose labai įdomu kaip tešlą ruošia, nes visa kita tai neturėtų didelių nepatogumų sukelti smile.gif Sveikinu su pirkiniu  smile.gif s

Velnyte, tokio tipo kablys koldūnams tešlą paruošė gerai, duonos dar nemėginau tai ir nepasakysiu  4u.gif


aciu smile.gif

va cia visi peiliai matosi ir ka jie daro philips


Atsakyti
Ačiū visoms už greitus atsakymus. Vis tik dėl peilių tešlai tai labai įdomu.

QUOTE(realrommy @ 2013 03 12, 15:33)
del teslos nezinau, bet uzvakar pirkau Philips HR 7762, tai labai geras daiktas, daro viska, tik sulciu nespaudzia, labai greitai ir tyliai, teslos dar nebandziau, jam yra peilis kazkoks atskiras dar. sitame daug peiliu ir kainavo nebrangiai 329 lt, bei philips grazina i saskaita 20 proc nuo pirkinio, cia jie taip kovo menesi sugalvojo 20 mecio proga kaip supratau, tai va smile.gif

Gera akcija. Ar tikrai jau gražino pinigus? Jei taip tai vadinasi nebloga nuolaida.

QUOTE(egllute @ 2013 03 12, 15:36)
Velnyte, tokio tipo kablys koldūnams tešlą paruošė gerai, duonos dar nemėginau tai ir nepasakysiu  4u.gif

Tai va ir nežinau ar Philipsą ir boschą pirkt. Va čia dilemą turiu.

QUOTE(realrommy @ 2013 03 12, 16:11)
aciu smile.gif

va cia visi peiliai matosi ir ka jie daro philips

Kaip suprantu tas iš kairės pirmas (mėlynas) yra tešlai?
Atsakyti
QUOTE(Gvinevere @ 2013 03 12, 16:01)
merginos, noriu paklausti ar Jūs kombaine nepasigendate antro "blūdo". Turiu kombaina Bosch MUM5 serijos, bet tas pats klausimas, manau galioja visiems, turintiems vieną dubenį, kad ir KitchenAid'ui. Pavyzdžiui, jei kepu biskvitą, kur reikia atskirai išplakti ir trynius, ir baltymus, man vieno dubens per maža. Nes išplakus vieną, reikia visą plakinį kažkur prekratyti ir tik tada galiu plakti kitą, o paskui sumaišyti. Ar čia tik man tokia "problema" atrodo? gal kažkas kažką gudriau sugalvojo arba žino, kur nebais brangiai būtų galima atskirai mum5 tinkantį bliūdą įsugyti?

drinks_cheers.gif man irgi ta pati bėda, tik kad pigiau mąstau apie plastmasinį antrąjį dubenį, vis tiek nebus taip dažnai naudojamas.
Atsakyti