Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai -3 d.

QUOTE(Vanesa3 @ 2013 02 01, 21:15)
Turejau galvoje i kokius ten vatus sukimosi greicius ar kazka panasaus.
Nes tie konsultantai tai nevisada "zino geriau"

900W tikrai užtenka, viką daro labai geri, turbūt 700W irgi užtektų, bet būtų lėtesnis wink.gif šiaip tai manau, kad jei jau gamintojas nustato (geresnių firmų) tokį galingumą tai vadinasi turėtų ir veikti,je nėra svarbus greitis ti gal ir neverta rinktis galingesnio... gal, sunku pasakyti smile.gif
Manau reikėtų persiskaityti temą, tikrai pagelbėtų, yra nemažai patarimų ir atsiliepimų apie kombainus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2013 02 01, 22:22)
900W tikrai užtenka, viką daro labai geri, turbūt 700W irgi užtektų, bet būtų lėtesnis wink.gif šiaip tai manau, kad jei jau gamintojas nustato (geresnių firmų) tokį galingumą tai vadinasi turėtų ir veikti,je nėra svarbus greitis ti gal ir neverta rinktis galingesnio... gal, sunku pasakyti  smile.gif
Manau reikėtų persiskaityti temą, tikrai pagelbėtų, yra nemažai patarimų ir atsiliepimų apie kombainus mirksiukas.gif


Na 700 tai manau mažokai, jeigu nėra šluotelės plakimui o tik toks banguotas apvalus plakimui skirtas priedas. Tai jis tik kiaušinius įkaitina bet normaliai neišplaka, nes galingumo trūksta todėl pradeda kaisti kombainas ir š gaunasi.
Mano mama tokį turi, bet kaip pirktas nebrangiai, tai negaila kad negali juo plakti, nes turi galingą variklį su plakimo šluotelėm biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2013 02 01, 21:30)
Na 700 tai manau mažokai, jeigu nėra šluotelės plakimui o tik toks banguotas apvalus plakimui skirtas priedas. Tai jis tik kiaušinius įkaitina bet normaliai neišplaka, nes galingumo trūksta todėl pradeda kaisti kombainas ir š gaunasi.
Mano mama tokį turi, bet kaip pirktas nebrangiai, tai negaila kad negali juo plakti, nes turi galingą variklį su plakimo šluotelėm  biggrin.gif

koks yra pas mamą?
Atsakyti
noriu paklausti gak, kuri turite kenwood coking chef, butu idomu isgirsti atsiliepimus ir galingumas geras 1500 ir priedu yra man aktualu daryti sufle i k.t.
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2013 02 01, 22:54)
koks yra pas mamą?


Toks už lipdukus maximoj pirktas už 100 su virš lt. Bet labai naudoja peilį smulkinimui ir diskui pjaustymui, tai negaila, nes tikrai pigiai pirktas, nes plakimui tai išvis netinkamas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 02 vasario 2013 - 19:07
QUOTE(juratela @ 2013 02 02, 19:06)
Toks už lipdukus maximoj pirktas už 100 su virš lt. Bet labai naudoja peilį smulkinimui ir diskui pjaustymui, tai negaila, nes tikrai pigiai pirktas, nes plakimui tai išvis netinkamas.

o aš maniau, kad tas peilis tik plastmasinis naudojamas tam reikalui, net ir grietinėlės plakimui g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2013 02 02, 20:28)
o aš maniau, kad tas peilis tik plastmasinis naudojamas tam reikalui, net ir grietinėlės plakimui  g.gif  ax.gif


Plastmasinis naudojamas tešlos minkymui kaip kad nurodo instrukcijoje, bet ir tas nenaudojamas guli. O plakimui tas apvalus banguotas. Na, bet kai kaina perpus mažesnė nuo realios buvo, tai nieko baisaus kad ir neplaka. Bet gerai plaustyti, tarkuoti, smulkinti ir kai didelis indas tai ir ledus padarau su juo nuvažiavusi pas mamą.
Pati turiu Kenwood 760. Pirktas jau kai daugiau pasiskaičiusi apie kombainus buvau. Labai džiaugiuosi, bet dabar pirkčiau, kad būtų kur montuoti smulkinimo inda (pas mane nėra vidurinės jungties).
Atsakyti
pirkau ne nauja Binaton kombaina. aisku, nera jis is tu geriausiu tikriausiai tongue.gif . bet as nesuprantu jo veikimo prinsipo. yra tu priedu ivairiausiu, bet tarkim, as noriu kad supjaustytu man darzoves siaudeliais, niekaip nesigauna. niekaip as su siuo aparatu nesusidraugauju, todel galvoju, gal yra SM, kuri turi sios firmos, ir man gali paaiskinti, kokiu reikia greiciu, ir gal kaip deti darzoves, kad gautusi tinkamas pjaustymas?
Atsakyti
QUOTE(mamamotas @ 2013 01 24, 23:21)
Sveiki, pirkau km286, bet ant dėžės parašyta 280, bet čia nepagrindinė bėda, kaip jis garsiai dirba, siaubas kažkoks  blink.gif Ir dar paaiškinkit kas yra tas pulse režimas?Ir jis man įsijungia, bet net nesuka ir išsijungia, nesuprantu nieko...


Nusipirkau kenwood km286 prieš savaitę, jau išbandžiau bulvių tarkavimą, mėsmalę ir tešlos minkymą, viskas labai gerai gavosi thumbup.gif
900 w ir negali dirbti tyliai, čia normalu, kad aparatas nėra labai tylus.
Pulse rėžimas skirtas labai trumpam smulkinimui, pvz ledo, pasuki rankelelę ir reikia palaikyti kelias sekundes, atleisti ir vėl pasukti jei reikia. Kitaip sakant Pulse rėžimas neturi fixo. Jei tu iškart atleidi tai tau ir atrodo, kad neveikia ir išsijungia. Bet čia yra viskas tvarkoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dezavu75 @ 2013 02 02, 17:59)
noriu paklausti gak, kuri turite kenwood coking chef, butu idomu isgirsti atsiliepimus ir galingumas geras 1500 ir priedu yra man aktualu daryti sufle i k.t.

as turiu chef titanium KM013, kurio galingumas 1400W, tai jo per akis, net nieko nedarau ant maximumo, o priedus, kaip ir visiem chef'am, manau teks pirkt atskirai pagal poreiki, komplektacijoj tik visi maisymo ir minkymo priedai, kurie sufle ruosimui ir reikalingi smile.gif
Atsakyti
Labas rytas, neabejoju, kad paminėti Kenwood chef titanium KM013 ir 760 puikūs, tik man jie per branagūs. Savaitgalį pasidairiau po parduotuves, tai Philips 7762 ir 7761 pasirodė labai jau žaisliniai, nors norėjau labiau kompaktiško Naujasis Philisp 7778 lyg ir rimtesnis kaina parduotuvėse vir 700, internetinėse galima už 600 nupirkti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etunega: 04 vasario 2013 - 08:22
QUOTE(Etunega @ 2013 02 04, 08:21)
Labas rytas, neabejoju, kad paminėti Kenwood chef titanium KM013 ir 760 puikūs, tik man jie per branagūs. Savaitgalį pasidairiau po parduotuves, tai Philips 7762 ir 7761 pasirodė labai jau žaisliniai, nors norėjau labiau kompaktiško Naujasis Philisp 7778 lyg ir rimtesnis kaina parduotuvėse vir 700, internetinėse galima už 600 nupirkti.

Jei Jums tešlų ereikės minkyti tai kodėl gi ne smile.gif
Atsakyti