Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai -3 d.

Sveiki, pirkau km286, bet ant dėžės parašyta 280, bet čia nepagrindinė bėda, kaip jis garsiai dirba, siaubas kažkoks blink.gif Ir dar paaiškinkit kas yra tas pulse režimas?Ir jis man įsijungia, bet net nesuka ir išsijungia, nesuprantu nieko...
Atsakyti
mamamotas, gal jusu kombainas su broku?Nes as irgi turejau ir lapkricio menesi grazinau atgal, irgi nevekdavo, dabar Boscha nupirkau, tai Bosch man daugiau patiko negu Kenwood. Pas mane su Kenwoodu buvo panasi problema. Jums i garantini reikia kreiptis, o tas kad ant dezes kiti skaiciukai parasyti, tai nieko, jie i dokumentus ziuri, pas mus irgi ant dezes buvo parasyta 280
Atsakyti
Noreciau kombaino, kad butu, mesmale, sulciaspaude (ne cirtusiniu vaisiu), bulves tarkuotu (cepelinams), kokteiline ir, kad tesla minkytu. Gal kas gali parekomenduoti koki modeli? Ar tiek daug viename tai geru nebuna?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vanesa3: 28 sausio 2013 - 19:18
QUOTE(Vanesa3 @ 2013 01 28, 19:17)
Noreciau kombaino, kad butu, mesmale, sulciaspaude (ne cirtusiniu vaisiu), bulves tarkuotu (cepelinams), kokteiline ir, kad tesla minkytu. Gal kas gali parekomenduoti koki modeli? Ar tiek daug viename tai geru nebuna?


Kokią tešlą, kad minkytų?
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2013 01 28, 20:56)
Kokią tešlą, kad minkytų?


Nu pvz duonai, bandelems, kad butu tas kablys.
Atsakyti
QUOTE(Vanesa3 @ 2013 01 29, 17:10)
Nu pvz duonai, bandelems, kad butu tas kablys.

jei su kabliu reikia tai nelabai kas ir yra iki 1000 Lt kaip suprantu g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal kas turite Philips 7762? Kaina nedidelė 260Lt, tik man neaišku ar jis tešlą pyragams maišo, nes nėra šluotelės? Yra kažkoks diskas bangelėmis, tai mačiau video kaip baltymus puikiai išplaka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etunega: 30 sausio 2013 - 14:07
QUOTE(Vanesa3 @ 2013 01 28, 19:17)
Noreciau kombaino, kad butu, mesmale, sulciaspaude (ne cirtusiniu vaisiu), bulves tarkuotu (cepelinams), kokteiline ir, kad tesla minkytu. Gal kas gali parekomenduoti koki modeli? Ar tiek daug viename tai geru nebuna?


Pas mane Bosch MUM56340. Tai yra:
Mėsmalė -LIUKS, dažnai naudoju, labai geras daiktas;
Kablys- yra bet retai naudoju;
kokteilinė- gal mažoka, bet gerai dirba plius riešutus smulkinu visus, labai gera;
Sulčiaspaudės nėra (bet aš turiu atskirai Stollar), yra citrusinių.
Bulves tarkuoti galima, nes dabar darau cepelinus kur reikalinga būtent tokia tarka mirksiukas.gif Ir cepelinai daug skanesni smile.gif ( receptas: http://skanusgyvenim...-cepelinai.html )

Nors reikėjo tik mikserio, bet pirkau visą kombainą (900 W mokėjau 879 Lt akcija buvo). Vnž. labai džiaugiuosi šiuo pirkiniu, nes visuomet skeptiškai buvau nusiteikusi prieš kombainus.
Atsakyti
Dėl tokių Philips 7762 kombainų aš visada abejoju ir niekas iki šiol neparašė, kad kietesnę tešlą jie išmaišo g.gif


Aha, kažkaip dažniausiai rekomenduoja sulčiaspaudę rinktis kaip atskirą daiktą. Wow koks receptas, o aš vis apie bulvių tarkavimo diską mąstau, reikės būtinai išmėginti tą receptuką thumbup.gif Anksčiau baisu buvo, kad nesugadinčiau, bet jei jau yra bandžiusių riešukų smulkinimą vadinasi viskas gerai bus smile.gif


Mergaitės, gal dar pasidalinkit ką gero nuveikėt su kombainais, kažką neįprasto 4u.gif


Dar noriu paklausti, gal ir ne tik Bosch savininkės pasisakys. Vakar sugalvojau kokteilinėje iš cukraus padaryti pudrą ir pavyko bigsmile.gif šiaip gal nebūčiau to dariusi, bet prisiminusi kaip puikiai kokteilinė paruošė aguonpienį iš aguonų tai ir dar klausimų iškilo ax.gif Gal kas bandėte kavos pupeles malti? g.gif Nes kai pagalvoju tai kavamalė nelabai ir skiriasi, na tik aišku jos būna metalinės wink.gif Dar planuoju kmynus pasmulkinti mėsai ar bulvėms wink.gif
Atsakyti
Va, gal kas turi toki? https://www.avitela....lips_hr_7766_13
Ka manot i kareiktu atkreipti demesi renkantis kombaina?
Atsakyti
QUOTE(Vanesa3 @ 2013 01 31, 00:28)
Va, gal kas turi toki? https://www.avitela....lips_hr_7766_13
Ka manot i kareiktu atkreipti demesi renkantis kombaina?

atkreipti dėmesį reikia į tai kam Jums jo reikia, būtent ką su juo darysite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2013 01 31, 10:51)
atkreipti dėmesį reikia į tai kam Jums jo reikia, būtent ką su juo darysite  smile.gif


Turejau galvoje i kokius ten vatus sukimosi greicius ar kazka panasaus.
Nes tie konsultantai tai nevisada "zino geriau"
Atsakyti