Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai -3 d.

QUOTE(kersiene @ 2012 12 17, 00:18)
o koki turit?hal galit modeli parasyt?

As tai turiu sitoki,man pilnai uztenka.Bet no kiekvieno asmeniskai priklauso kiek ir ko gamina.http://pigu.lt/buitine_technika_elektronika/virtuves_iranga/virtuviniai_kombainai/virtuvinis_kombainas_bosch_mum_56340_styline?id=1135304
Papildyta:
QUOTE(rarasiukas @ 2012 12 17, 14:57)
As tai turiu sitoki,man pilnai uztenka.Bet no kiekvieno asmeniskai priklauso kiek ir ko gamina.http://pigu.lt/buitine_technika_elektronika/virtuves_iranga/virtuviniai_kombainai/virtuvinis_kombainas_bosch_mum_56340_styline?id=1135304

Norejau ideti nuoroda,bet nezinau kodel taip isikele smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes!
Na va, jau antra savaite naudoju savo Bosh Mum 56340, na zinuokit kol kas esu patenkinta, man jis patiko daugiau negu Kenwood KM 286. Dar uzsisakiaiu bulves tarka, tai va laukiu ir gal paskui uzsisakiusiu sieteliu mesmalei, nes man norisi su didesnem skylem biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesska @ 2012 12 17, 16:02)
uzsisakiusiu sieteliu mesmalei, nes man norisi su didesnem skylem  biggrin.gif


Labas vakaras mamytes. Aš taip pat turiu Bosch Mum 56340 thumbup.gif . O mesmalei sieteliai tinka nuo baltarusiškos- tarybinės mesmalės.Pati naudoju. Ir kainuoja iki 9lt.
Pasiimkit nuo kombaino sieteli ir su juo į paieškas (nes diametrai kartais skiriasi sietelių).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo K.Kriste: 17 gruodžio 2012 - 18:45
Aha, aš irgi prisitaikiau, tik jei ieškosit reikia pasimatuoti nes jos įvairių dydžių būna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2012 12 17, 19:40)
Aha, aš irgi prisitaikiau, tik jei ieškosit reikia pasimatuoti nes jos įvairių dydžių būna  ax.gif

Ir sausainiams daryti tinka nuo paprastos mesmalės. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mergytes.
Sakykit gal kas turit Kenwood KM262 ir galit papasakot kaip jis ?
Atsakyti
O as kreipiuosi i tas, kurios turi Kenwood AT340 pjaustykle... Sakykit, kaip jus tarkuojate bulves bulviniam blynam ar bulviu plokstainiui? unsure.gif komplektacijoje nera tokio disko, o paieskose irgi tokio neradau, kad butu galima papildomai isigyti, o man jis ziauriai reikalingas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(asssttta @ 2013 01 04, 23:44)
O as kreipiuosi i tas, kurios turi Kenwood AT340 pjaustykle... Sakykit, kaip jus tarkuojate bulves bulviniam blynam ar bulviu plokstainiui? unsure.gif komplektacijoje nera tokio disko, o paieskose irgi tokio neradau, kad butu galima papildomai isigyti, o man jis ziauriai reikalingas verysad.gif


Aš kažkaip irgi pasgedau to disko, bet kai turiu bulvių tarkavimo mašiną, dar kartą bandžiau su sulčiaspaude (visai gerai gavosi), tai neieškojau ar yra toks diskas g.gif Būtų tikrai šaunu radus tokį diską tinkantį šiam priedui. Pasidomėsiu įmonėje, kur dar vieną priedą užsisakiau.
Jeigu rasite - informuokite 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos smile.gif

Ką galvojat apie tokį daiktą http://pigu.lt/buiti...p;source=scarab

Man reikia blenderio, bet kombaino neturiu, tai pagalvojau, gal pradžiai ir tokio užteks?
Gal kas turit?
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2013 01 05, 11:22)
Aš kažkaip irgi pasgedau to disko, bet kai turiu bulvių tarkavimo mašiną, dar kartą bandžiau su sulčiaspaude (visai gerai gavosi), tai neieškojau ar yra toks diskas  g.gif  Būtų tikrai šaunu radus tokį diską tinkantį šiam priedui. Pasidomėsiu įmonėje, kur dar vieną priedą užsisakiau.
Jeigu rasite - informuokite  4u.gif

Jus irgi mane informuokite, jei ka suzinosit 4u.gif o as issiunciau uzklausa i kenwood atstovybe del to disko, tai lauksiu ziniu. O Jus bandet su sulciaspaude AT641 tarkuot bulves, ar irgi turit atskira?
Atsakyti
QUOTE(asssttta @ 2013 01 06, 01:22)
Jus irgi mane informuokite, jei ka suzinosit 4u.gif  o as issiunciau uzklausa i kenwood atstovybe del to disko, tai lauksiu ziniu. O Jus bandet su sulciaspaude AT641 tarkuot bulves, ar irgi turit atskira?


Būtinai, jeigu ką sužinosiu (kad tik nepamiršus, nes daug rūpesčių kitokių šiuo metu yra) 4u.gif
Sulčiaspaudę turiu atskirą, nes apie priedą girdėjau nepatenkintų nuomonių. Priedą turiu uogoms spausti, tai viską išskyrus morkas per ją spaudžiu thumbup.gif
Atsakyti
Kiek skaičiau bosch galima nusipirkti papildomus peilius. O yra Kenwood peilių pirkti atskirai? g.gif
Atsakyti