Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai -3 d.

QUOTE(Ledo karalienė @ 2012 12 10, 16:54)
Nieks nepasidalinsit info , kuriuos priedus turit g.gif  blush2.gif

As ir buvau apsistojusi ties siuo graziuoliu kmc010, bet kadangi kaina jo nemaza, o priedus tektu pirkti atskirai, tai vis dvejojau ir visai atsitiktinai radau jo broli dvyni kmc013, kuris jau eina su visais priedais thumbup.gif jei ne paslaptis, kiek mokejot savajam desimtukui? ax.gif as radau 013 uz manau lb gera kaina, tai lb idomu butu suzinoti uz kiek Jus radot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(asssttta @ 2012 12 10, 20:59)
As ir buvau apsistojusi ties siuo graziuoliu kmc010, bet kadangi kaina jo nemaza, o priedus tektu pirkti atskirai, tai vis dvejojau ir visai atsitiktinai radau jo broli dvyni kmc013, kuris jau eina su visais priedais thumbup.gif jei ne paslaptis, kiek mokejot  savajam desimtukui?  ax.gif  as radau 013 uz manau lb gera kaina,  tai lb idomu butu suzinoti uz kiek Jus radot blush2.gif

Promo kit su mesmale, sulciaspaude, kokteiline mokejau 1500 su keliom kapeikom.
Atsakyti
QUOTE(Ledo karalienė @ 2012 12 10, 20:24)
Promo kit su mesmale, sulciaspaude, kokteiline mokejau 1500 su keliom kapeikom.

Labai jau gera kaina pagavot 4u.gif is kur uzsakinejot?
Atsakyti
QUOTE(Ledo karalienė @ 2012 11 23, 10:13)
Na va , laukiu ir as savojo kombaino. wub.gif  Uzsisakiau KMC 010. Ziurinejuosi priedus ir reik patarimo ax.gif  Kas turit Kenwoodud  gal galit patarti kuri pjaustykles prieda geriau apsimoka rinktis. Ka jus labiausiai naudojate blush2.gif 
Galvoju apie AT 640 su AT 340 ar uztenka tik vieno AT 647. Bet, jei teisingai suprantu prie jo nera bulviu fri peilio g.gif .
dar kol kas tamsus miskas man cia doh.gif


Kai pirmiau žiūrėjau, tai pas mane kenwood, bet AT 640 priedui nėra kur dėti (per mažai apsižiūrėjau kai pirkau kombaina, kad gali taip būti jog netiks kuris nors priedas), o ir kiti priedai atrodė nematyti.
Aš rinkčiausi AT 647, nes jame ir diskai ir smulkintuvas, nes du viename gaunasi, jeigu jums užtenka indo talpos 4u.gif
Aišku, jeigu turite daug vietos laikymui ir planuojate daug vienu metu tarkuoti, tada geriau AT340 (tokį turiu), su juo tarkuosite tiek kiek reikia, nereikės užsipildžius indui atidarinėti išpylinėti ir pan., reikės tik pakeisti bliūdą po juo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 11 gruodžio 2012 - 21:51
O kaip del philips plastmasiniu indu? man jie nepatvarus atrodo, palyginus su metaliniais indais (tarkim kaip bosch mum5 serijos). ar jokio skirtumo tie indai?
Atsakyti
QUOTE(asssttta @ 2012 12 11, 19:37)
Labai jau gera kaina pagavot 4u.gif  is kur uzsakinejot?

Siunciausi is www.emarkt24.com. tik dabar ziuriu pabrango jie visu 100eur sad.gif(

QUOTE(juratela @ 2012 12 11, 22:18)
Kai pirmiau žiūrėjau, tai pas mane kenwood, bet AT 640 priedui nėra kur dėti (per mažai apsižiūrėjau kai pirkau kombaina, kad gali taip būti jog netiks kuris nors priedas), o ir kiti priedai atrodė nematyti.
Aš rinkčiausi AT 647, nes jame ir diskai ir smulkintuvas, nes du viename gaunasi, jeigu jums užtenka indo talpos  4u.gif
Aišku, jeigu turite daug vietos laikymui ir planuojate daug vienu metu tarkuoti, tada geriau AT340 (tokį turiu), su juo tarkuosite tiek kiek reikia, nereikės užsipildžius indui atidarinėti išpylinėti ir pan., reikės tik pakeisti bliūdą po juo.

Aisku, aciu 4u.gif O sakykit i ta 647bulviu fri peiliuka galima deti, nes kiek suprantu, prie jo nera? Tikiuos buna ju atskirai pirkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledo karalienė @ 2012 12 12, 21:58)
Siunciausi is www.emarkt24.com. tik dabar ziuriu pabrango jie visu 100eur sad.gif(
Aisku, aciu 4u.gif  O sakykit i ta 647bulviu fri peiliuka galima deti, nes kiek suprantu, prie jo nera? Tikiuos buna ju atskirai pirkti g.gif


Nežinau AT647, nes pas mane AT340 priedas, aš tik susiradau paieškoje kas jame yra 4u.gif
Jūs pasidomėkite priedus pardavinėjančių įmonių, tikrai atsakys (balticmarkt, buitene ir kt.) mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos,

is uk noriu uzsisakyti kombaina,bet nzn koki...noriu is kenwood,man reik daug plakti ,minkyti,pjaustyti ir mesmales noreciau,bet pasimetu ir nzn koki,ar ieskoti viena su priedais ar imt ir ieskotis priedu?patarkita,aciu!
Atsakyti
[quote=kersiene,2012 12 16, 16:37]
sveikos,

is uk noriu uzsisakyti kombaina,bet nzn koki...noriu is kenwood,man reik daug plakti ,minkyti,pjaustyti ir mesmales noreciau,bet pasimetu ir nzn koki,ar ieskoti viena su priedais ar imt ir ieskotis priedu?patarkita,aciu!
[


as tai turiu viena kombaina,bet su visais priedais.Neuzima daug vietos ir labai patogu smile.gif
Atsakyti
Aš taip pat nenorėčiau kelių aparatų schmoll.gif
Atsakyti
[quote=rarasiukas,2012 12 16, 22:26]
[quote=kersiene,2012 12 16, 16:37]
sveikos,

is uk noriu uzsisakyti kombaina,bet nzn koki...noriu is kenwood,man reik daug plakti ,minkyti,pjaustyti ir mesmales noreciau,bet pasimetu ir nzn koki,ar ieskoti viena su priedais ar imt ir ieskotis priedu?patarkita,aciu!
[
as tai turiu viena kombaina,bet su visais priedais.Neuzima daug vietos ir labai patogu smile.gif
[/quote]


o koki turit?hal galit modeli parasyt?
Atsakyti
Dar žiūrint kiek naudojami įvairūs priedai, jei šima didelė ir maisto gaminate daug, vietos užtenka ir pinigėlių netrūksta, tuomet gal ir geriau pirkti atskirus daiktus, nes dažniausiai kombainai (kaip viskas viename) nepadaro taip gerai kaip atskiri geri prietaisai. Aš džiaugiuosi, kad trijų asmenų šeimai pasirinkau kombainą, vietos pas mus nedaug, tai man per akis smile.gif Jei turėčiau 3-5 paūgėjusius sūnus gal būt rinkčiausi atskirus biggrin.gif
Su atskirais dažnai būna bėda jų išplovime, reikia ilgai terliotis kol visi tarpeliai gerai išplaunami, o kombainai būna aptakesni.
Žodžiu aš už kombainą 2-4 asmenų šeimai (o gal ir daugiau ax.gif )
Atsakyti