Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai -3 d.

QUOTE(Renata123 @ 2011 10 13, 22:06)
Sveiki!

Jei tas 7766 turi toki pat peili bulvems tarkuoti, kaip ir 7768, tai zinokite cepelinams, bulviniams blynams itt. kuo puikiausiai sutarkuoja, taip kaip priklauso  thumbup.gif  Tik aisku lieka vienetai mazu nesutarkuotu gabaliuku, bet as tai su ranka sugaudau. Tiesiog stumuoklis bulve iki pat peilio neprispaudzia  mirksiukas.gif T.y. pats tas stumuoklis peilio paliesti negali gi. Kiek esu skaicius ir klausius draugiu, tai visi kombainai taip tarkuoja.

Kuom tiksliai skiriasi nuo jusu isrinkto 100% nesu tikra, bet narsiau internete ir praeitoje temoje radau, cituoju:
"philips HR 7768/13 yra:
elektroninis greicio reguliavimas (hr 7766 yra tik 2 padetys ir pulsinis greitis)
energijos taupymo priminimas
priedu laikymo deze
lengvai valomas (cia turbut reiskia, kad viska galima plauti indaploveje, isskyrus baze)
yra granuliavimo funkcija
o visa kita tas pats"

aciu uz info, as ir kiek narsiau internete susidariau ispudi, kad 7768 ir 7766 esminiais dalykais nesiskiria, o kaina skiriasi smile.gif turbut ir pirksime 7766. kai isbandysiu - parasysiu savo nuomone apie ji mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2011 10 14, 11:46)
sveikos,
as visai domiuosi siais kombainais

http://www.imperija....inai-assistent/
gal kuri jau turit isbandziusi? nes kaip suprantu jie yra naujove LT, o mano  drauge gyvena svedijoje,tai sake labai jie ten vertinami.idomu jusu nuomone  blush2.gif


Nezinau, ar jis yra stebuklingas, bet kaina tai tikrai biggrin.gif doh.gif
Kainuoja tikrai nemazai, o priedu visai neturi g.gif Viska reiketu pirkti papildomai. Paskaiciavau, kad jei man reiketu ji pirkti su tais priedais, kuriuos dabar turi mano kombainas, tai man gautusi gerokai virs 4 tukst. Lt blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2011 10 14, 13:51)
Nezinau, ar jis yra stebuklingas, bet kaina tai tikrai  biggrin.gif  doh.gif
Kainuoja tikrai nemazai, o priedu visai neturi g.gif Viska reiketu pirkti papildomai. Paskaiciavau, kad jei man reiketu ji pirkti su tais priedais, kuriuos dabar turi mano kombainas, tai man gautusi gerokai virs 4 tukst. Lt  blink.gif

tai kad kiek suprantu,ten ieina i pradine komplektacija priedai.aisku kaina kosmosas.bet stebuklingai tikiuosi,kad tarnaus visa gyvenima lotuliukas.gif
o koki jus turit kombaina?
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2011 10 14, 14:57)
tai kad kiek suprantu,ten ieina i pradine komplektacija priedai.aisku kaina kosmosas.bet stebuklingai tikiuosi,kad tarnaus visa gyvenima  lotuliukas.gif
o koki jus turit kombaina?

Čia nemažai atsiliepimų
http://www.amazon.co...iews/B00006WNNH
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2011 10 14, 14:57)
tai kad kiek suprantu,ten ieina i pradine komplektacija priedai.aisku kaina kosmosas.bet stebuklingai tikiuosi,kad tarnaus visa gyvenima  lotuliukas.gif
o koki jus turit kombaina?

lotuliukas.gif thumbup.gif
Nieko amzino nera. Cia kartais nezinosi, kas geriau tarnaus ar brangus ar pigus daiktas. Su MB turim ne viena karcia patirti del pigiu ir brangiu daiktu tarnavimo.

Mano kombainas Philips hr 7768.
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2011 10 14, 19:17)
lotuliukas.gif  thumbup.gif
Nieko amzino nera. Cia kartais nezinosi, kas geriau tarnaus ar brangus ar pigus daiktas. Su MB turim ne viena karcia patirti del pigiu ir brangiu daiktu tarnavimo.

Mano kombainas Philips hr 7768.

Nerasit nei vieno pigaus mikserio, kuris galėtų 5 kg tešlos minkyti.
Atsakyti
QUOTE(Deiva1212 @ 2011 10 14, 21:31)
Nerasit nei vieno pigaus mikserio, kuris galėtų 5 kg tešlos minkyti.

Gali buti, as net nepriestarauju. Tiesiog sakau, kad nieko nera amzino schmoll.gif
Bet 5 kg, tai jau cia dauuug blink.gif Gal as praziurejau, bet jei anas kombainas tiek isminko, tai cia jau profesionalam yra skirtas. Na, nebent seimyna didele ir tenka daug maisto gaminti.
Atsakyti
As gana nemazai gaminu, bet man tikrai reiktu mazesnio rolleyes.gif
Atsakyti
Na va, nusipirkome Bosch MUM 56340.
Štai tokį http://www.avitela.l...osch-mum-56340/
Pirkom Lenkijoje, maždaug perpus pigiau (880 zl x 0,8= 704 Lt plius kelionė iki Bialytsoko). Bialytsoke Havo parduotuvėje.

Esu laaaaaabai patenkinta juo. Duonos kepimas trigubai palengvėjo, man belieka tik sukrauti produktus ir paskui gatavą tešlą į formas suverst. Sumaišo maišinį juodai duonai, palieku tame pačiame dubenyje pakiltų Kitą dieną po darbo kol papietavau, persirengiau anas išmaišė duonos tešlą (na, produktus teko pačiai sudėti į maišinį lotuliukas.gif ), ir man beliko tik išimt tešlą, į formas sudėt. Mėsmalė liuksusinė, galinga, greitai sumala. Daržovių pjaustyklė ir pakankamai nebloga, patogu, kad tarkuoja tiesiai į bliūdą. Turėjom senam Boschui pirkę bulvių tarką ir julien diską. Tiko viskas ir šiam Boschiukui, taigi tarkų prisipirkt nereikia, užtenka to, ką jau turim. Labai patogi sulčiaspaudė citrusiniams. Tiesiog ant viršaus ją uždedi ir spaudi, sultys bėga tiesiai į ją pačią. Jokių žaidimų su puodeliais, stiklinėm. mažai dalių plauti. Kokteilinė irgi gera, plakam lassi, vaisių kokteilius, gaminom majonezą.

Dabar ketinu pirkti priedus makaronams (lazanjai, labai mėgstam, dažnai darau, be to tikiu, kad iškočios man ir koldūnų rešlą ir kt. kietesnes tešlas), gal antgalį dešroms. Svarstau dėl to vaisių ir daržovių preso. Gal kas turit, naudojot? Ar atstotų sulčiaspaudę kelioms stiklinės sulčių išspausti? Ar neverta? Nes kaina tokia ne itin maža
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2011 10 13, 23:06)
Dabar ketinu pirkti priedus makaronams (lazanjai, labai mėgstam, dažnai darau, be to tikiu, kad iškočios man ir koldūnų rešlą ir kt. kietesnes tešlas),

o aš net nepagalvojau apie tai kad iškočios ir kt. tešlas doh.gif

Aš buvau vakar pasižmonėt tai iš Philipsų labiausiai verti 7775 ir 7766 (arba analogas 7768 kaip supratau). Klausimas ar reikia mėsmalės ir ar reikia vietą taupančio pagrindo...

Bosho patinka kubeliais pjaustymas ir daiktų saugojimas pačio aparato stalčiuje thumbup.gif bet kažkaip juo nesusigundau..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emmy: 26 spalio 2011 - 09:22
QUOTE(Emmy @ 2011 10 26, 10:20)
Aš buvau vakar pasižmonėt tai iš Philipsų labiausiai verti 7775 ir 7766 (arba analogas 7768 kaip supratau). Klausimas ar reikia mėsmalės ir ar reikia vietą taupančio pagrindo...

Manau, kad i si klausima atsakyti galite tik jus pati. Kai as pirkau kombaina, man buvo labai aktualu mesmale. Kadangi farsa darau pati ir desreles darant mesmale reikalinga, o ir kartais sausainius per mesmale padarau. O kaip jums ar ji reikalinga ar ne, as atsakyt negaliu. biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2011 10 26, 20:44)
Manau, kad i si klausima atsakyti galite tik jus pati. Kai as pirkau kombaina, man buvo labai aktualu mesmale. Kadangi farsa darau pati ir desreles darant mesmale reikalinga, o ir kartais sausainius per mesmale padarau. O kaip jums ar ji reikalinga ar ne, as atsakyt negaliu.  biggrin.gif  mirksiukas.gif

suprantama smile.gif aš dabar faršą malu su kapokliu metaliniu. ax.gif įdomu ar kenwoodui 972 galima mėsmalę papoldomai nupirkt g.gif
Atsakyti