Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai -3 d.

QUOTE(egllute @ 2012 11 28, 17:17)
Bosch MUM 5 nėra priedų šioje svetainėje

Bet tai gal Mum8 priedai tinka ir Mum5 kombainams.Siaip is nuotrauku atrodo vienodi diskai
Atsakyti
QUOTE(rarasiukas @ 2012 11 28, 17:47)
Bet tai gal Mum8 priedai tinka ir Mum5 kombainams.Siaip is nuotrauku atrodo vienodi diskai

kažkuri narė jau minėjo, kad netinka, nes buvo nusipirkusi. Man irgi jei vienodai atrodo, bet MUM8 yra brangesni tai gal kazkas skiriasi g.gif
Atsakyti
http://www.onus.lt/s...echnika/Priedai
Sitie priedai manau kad turi tikti mum5 kombainams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rarasiukas @ 2012 12 07, 15:10)
http://www.onus.lt/s...echnika/Priedai
Sitie priedai manau kad turi tikti mum5 kombainams smile.gif

Tie MUZ 45 tinka, reikės kada užsisakyti, nors dar geriau būtų kubelių pjaustyklė rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2012 12 07, 17:19)
Tie MUZ 45 tinka, reikės kada užsisakyti, nors dar geriau būtų kubelių pjaustyklė rolleyes.gif

As tai uzsisakinesiu po savaites,kai grysiu i namus,nes dabar esu isvykusi biggrin.gif ,nes labai megstu salotas,o su paprasta tarka uzima laiko tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(rarasiukas @ 2012 12 07, 18:53)
As tai uzsisakinesiu po savaites,kai grysiu i namus,nes dabar esu isvykusi biggrin.gif ,nes labai megstu salotas,o su paprasta tarka uzima laiko tongue.gif

taip taip, man irgi reikalingi bulviu tarkavimo ir azijietiskas darzoviu peilis, bet vis tempiu, taip nepigiai viskas kainuoja.

O Jus turbut ne is Siauliu? ax.gif
Atsakyti
Ai, siuntimas tai nemokamas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2012 12 07, 19:58)
taip taip, man irgi reikalingi bulviu tarkavimo ir azijietiskas darzoviu peilis, bet vis tempiu, taip nepigiai viskas kainuoja.

O Jus turbut ne is Siauliu?  ax.gif


Is Klaipedos,dar maciau Pigu.lt puslapyje pardavineja bulviu tarkavimo diska,bet kaina man atrodo ta pati
Atsakyti
QUOTE(rarasiukas @ 2012 12 08, 15:15)
Is Klaipedos,dar maciau Pigu.lt puslapyje pardavineja bulviu tarkavimo diska,bet kaina man atrodo ta pati

tikrai, tik ten tas vienintelis ir yra wink.gif
Atsakyti
O sakykit, gal kuri tiksliai zino, keliems metams suteikiama garantija Kenwood titanium chef kombainams? Nu visa neta isvarciau ir niekur neuzsimenama apie garantijas g.gif
Atsakyti
QUOTE(asssttta @ 2012 12 09, 23:50)
O sakykit, gal kuri tiksliai zino, keliems metams suteikiama garantija Kenwood titanium chef kombainams? Nu visa neta isvarciau ir niekur neuzsimenama apie garantijas g.gif


Google įmečiau pavadinimą, tai keliose vietose rašo jog 24mėn.
Atsakyti
QUOTE(Ledo karalienė @ 2012 11 23, 10:13)
Na va , laukiu ir as savojo kombaino. wub.gif  Uzsisakiau KMC 010. Ziurinejuosi priedus ir reik patarimo ax.gif  Kas turit Kenwoodud  gal galit patarti kuri pjaustykles prieda geriau apsimoka rinktis. Ka jus labiausiai naudojate blush2.gif 
Galvoju apie AT 640 su AT 340 ar uztenka tik vieno AT 647. Bet, jei teisingai suprantu prie jo nera bulviu fri peilio g.gif .
dar kol kas tamsus miskas man cia doh.gif

Nieks nepasidalinsit info , kuriuos priedus turit g.gif blush2.gif
Atsakyti