Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai -3 d.

Na va , laukiu ir as savojo kombaino. wub.gif Uzsisakiau KMC 010. Ziurinejuosi priedus ir reik patarimo ax.gif Kas turit Kenwoodud gal galit patarti kuri pjaustykles prieda geriau apsimoka rinktis. Ka jus labiausiai naudojate blush2.gif
Galvoju apie AT 640 su AT 340 ar uztenka tik vieno AT 647. Bet, jei teisingai suprantu prie jo nera bulviu fri peilio g.gif .
dar kol kas tamsus miskas man cia doh.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes!
Man grazino pinigelius uz Kenwooda, netikietinai greitai bigsmile.gif tai vakar jau uzsisakiau Bosch 56340, kita savaite zadejo atvezt,laukiu biggrin.gif dar papildomai uzsisakiau diska bulvems trinti, na tikiu kad sitas kombainas jau tikrai mano ir nesuluz po keliu naudojimu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesska @ 2012 11 23, 09:38)
Sveikos mamytes!
Man grazino pinigelius uz Kenwooda, netikietinai greitai  bigsmile.gif  tai vakar jau uzsisakiau Bosch 56340, kita savaite zadejo atvezt,laukiu  biggrin.gif dar papildomai uzsisakiau diska bulvems trinti, na tikiu kad sitas kombainas jau tikrai mano ir nesuluz po keliu naudojimu  rolleyes.gif

thumbup.gif
jei ne paslaptis is kur užsakėte?
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2012 11 23, 10:41)
thumbup.gif
jei ne paslaptis is kur užsakėte?

pirktipigu.lt ,jie man pasiule maziausia kaina, o parduotuves tai kainos pasikele doh.gif senukuose 1090, topocentre buvo virs 1100, o tas Kenwodas dar 100 lt brangiau, o cia isejo su papildomu disku 835 lt
Atsakyti
QUOTE(Inesska @ 2012 11 23, 11:41)
pirktipigu.lt ,jie man pasiule maziausia kaina, o parduotuves tai kainos pasikele  doh.gif senukuose 1090, topocentre buvo virs 1100, o tas Kenwodas dar 100 lt brangiau, o cia isejo su papildomu disku 835 lt

Kaip Jūs radote tą papildomą diską? Aš irgi jo norėčiau, ir dar pjaustymui šiaudeliais, ir sausaininio antgalio ax.gif Bet svetainėj šitoj nerandu.
Atsakyti
QUOTE(Ju' @ 2012 11 23, 12:18)
Kaip Jūs radote tą papildomą diską? Aš irgi jo norėčiau, ir dar pjaustymui šiaudeliais, ir sausaininio antgalio ax.gif  Bet svetainėj šitoj nerandu.

Ant dezes nuo kombaino yra nupaisyta ka galima pirkti atskirai, tai kada paskambinau del kombaino, tai ir del priedu paklausiau, tai ir pasake kad galima uzsisakyt, tas diskas kainuoja 40 lt. Tiesiog reikia skambint i firmas kuri priekiauja sitais kombainais ir jie tada uzklausa duoda savo tiekejams
Atsakyti
QUOTE(Inesska @ 2012 11 23, 10:41)
pirktipigu.lt ,jie man pasiule maziausia kaina, o parduotuves tai kainos pasikele  doh.gif senukuose 1090, topocentre buvo virs 1100, o tas Kenwodas dar 100 lt brangiau, o cia isejo su papildomu disku 835 lt

thumbup.gif man irgi reikia papildomų diskų, reikės pasiskambinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(loka @ 2012 11 14, 19:17)
sveikos,
renkuosi komabaina ir as, labai noreciau jusu nuomones, nes perskaicius tema, neradau man reikiamu atsakymu, gal turintys siuos kombainus pasidalins nuomone, sustojau ties dviem:
bosch MUM 56340,

kad dar jame butu integruota kaitlente... biggrin.gif

QUOTE(paprikutė @ 2012 11 20, 22:27)
pažiūrėjau nete šiandien MyCook, tai tikrai su Thermomixu funkcijos panašios... tai jeigu kas sugalvosit pirkt vieną arba kitą, tikrai nepasigailėsit wink.gif Iki šiol džiaugiuosi aš juo  smile.gif

taip drasiai nesakyciau biggrin.gif jau turiu ir vis galvoju, kodel emiau ne kenwooda doh.gif buvau pratus prie tradicinio kombaino tai su thermomixu dirbt neperprantu blush2.gif nors viena dalyka jo ivertinau, bulviu "tarkiai" be gabaliuku thumbup.gif ai tiesa ir mieline tesla ruost malonumas ir padazui svogunu neprisvilinu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(norkele @ 2012 11 24, 22:22)

taip drasiai nesakyciau biggrin.gif jau turiu ir vis galvoju, kodel emiau ne kenwooda  doh.gif  buvau pratus prie tradicinio kombaino tai su thermomixu dirbt neperprantu  blush2.gif  nors viena dalyka jo ivertinau, bulviu "tarkiai" be gabaliuku  thumbup.gif ai tiesa ir mieline tesla ruost malonumas ir padazui svogunu neprisvilinu  lotuliukas.gif


biggrin.gif aš tai drąsiai sakau

manau perprasit ir viskas bus ok wink.gif
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2012 11 14, 20:29)
turiu Bosch MUM 56340
Svoguna pjaustau smulkiais griezineliais, burokine tarka arba kapoju kokteilineje, bet kokteilineje nelygus gabaliukai gaunas, tai geriau man tarkuojasi smile.gif
Kopusto dar nepjausčiau, bet manau, kad kuo puikiausiai susitvarkytu burokine arba griezineliu peilis, vis nenusiperku pameginti. Kai pjaustau triju asmenu seimai bulves griezineliais man Bosch'o indas kaip tik tektu kelis kartus kratyti jei butu mazesnis. Sriubas reiketu trinti kokteilineje (blenderyje), tik dar irgi t nedariau nes retai tenka tuo uzsiimti, dabar labai smagu darzoves tiesiog sutarkuoti kombainu ir deti isriuba  smile.gif
To priedo neturiu, bet noreciau nusipirkti azijietisku darzoviu pjausstymo peili, fri bulvyciu ir smulkia bulviu peili cepelinams wink.gif


Sveiki,
As ir turiu toki kombaina smile.gif tik noreciau paklausti gal jau radot kur isigyti pjaustymo priedu?
Atsakyti
http://www.myliunamu...ndex.php?id=688
cia galima uzsisakyti virtuviniams kombainams priedus.
Atsakyti
QUOTE(rarasiukas @ 2012 11 28, 15:21)
http://www.myliunamu...ndex.php?id=688
cia galima uzsisakyti virtuviniams kombainams priedus.

Bosch MUM 5 nėra priedų šioje svetainėje
Atsakyti