Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai -3 d.

QUOTE(Darsė @ 2012 11 11, 11:40)
turiu tokį, tarnauja jau dvejus metus
kadangi tai pirmas mano kombainas, palyginti nelabai turiu su kuo,bet iš esmės aš juo patenkinta

Ačiū už atsakymą 4u.gif Sakykite dar, ar tarkuojant bulves nelieka nesutarkuotų gabalėlių?
Atsakyti
QUOTE(*Samsara* @ 2012 11 11, 23:06)
Ačiū už atsakymą  4u.gif  Sakykite dar, ar tarkuojant bulves nelieka nesutarkuotų gabalėlių?


kiek suprantu, tai daugelis kombainų palieka tuos nesutarkuotus/nesupjaustytus galus doh.gif
maniškis taip pat, bet kažkaip susitaikiau su tuo, bulves plokštainiui man geriausiai tarkuoja sena gera elektrinė bulvių tarka, paveldėta iš mamos

aš juo naudojuosi daugiausiai mėsai smulkininti, tai šią užduotį jis atlieka idealiai
taip pat gerai minko tešlas
kokteilinė naudojama ir veikia puikiai
griežinėliais gerai pjausto, griežinėlių storis reguliuojamas
Atsakyti
Skaiciau skaiciau ir pagaliau , kad vis tik noriu Kenwood. Tik dabar neapsisprendziu kurio biggrin.gif . Gal kuri pasakytu kuo skiriasi KM010, KM 030 ir KMC 030(arba 010)? g.gif As kazkokio esminio skirtumo nerandu g.gif Ir kur perkate priedus : LT ar atsisiunciate?
Busiu dekinga uz komentara 4u.gif
Atsakyti
Mes jau kelios savaitės turime Philips 7766/13. Mėsmalė - puiki, tešlą minko gerai, bulves smulkiai tarkuoja irgi neblogai, bet va nesuprantu dėl bulvyčių fri pjaustymo disko. Ant dėžės pavaizduotos idealiai vienodais pagaliukais supjaustytos bulvytės, o kai realiai tarkuoji, tai gaunasi kažkokios nevienodos, kai kurias dar į košę patrina, nelabai man schmoll.gif Iš pradžių galvojau gal ne ta puse diską uždėjau, ar ką ne taip šiaip darau, bet dabar suprantu, kad matyt kitaip nebus...

Ir dar norėjau klausti - gal kas žinote, ar su tuo maišytuvo peiliu, su kuriuo skaitosi galima malti ledukus, ar su juo galima susismulkinti prieskonius, pvz. cinamono lazdeles?

Atsakyti
sveikos,
renkuosi komabaina ir as, labai noreciau jusu nuomones, nes perskaicius tema, neradau man reikiamu atsakymu, gal turintys siuos kombainus pasidalins nuomone, sustojau ties dviem:
bosch MUM 56340,
http://pigu.lt/buiti...line?id=1135304
minusas sis kombainas neturi kapokles ir bulvyciu fri pjaustymo disko, aisku galima nusipirkti, gal kas turite si prieda?
http://www.amazon.de..._pr_product_top
man aktualiausia, turintys bochiukus, kaip jus pjaustote juo svogunus, kopustus trinate sriubas, gal ir be sio priedo jis gerai atlieka sias funkcijas?
taip pat galvoju apie kenwood kombainaKENWOOD KM286
http://www.youtube.c...h?v=jrwzo_tP4Q0
jis kapokle turi, bet visi pjaustymai vyksta tam mazesniam inde, 1.4 l.kaip boche galima ta atlikti didizajame, kur maisomos teslos, na as galvoju pavyzdziui tarkuojant bulves, patogiau is karto i inda , kuris yra 4l.
klausimas, ar uztenka tarkuoti darzoves tik sio 1.4 l. dydzio indo?, juk didysis, kaip supratau, skirtas tik minkymui ir plakimui teslu?

tiesa nepaminejau, sulciaspaudes man neaktualios, man jos nereikia, nes turiu atskira ax.gif bet mesmale aktuali labai
Dekui visoms kas atsakys, 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loka: 14 lapkričio 2012 - 19:20
QUOTE(loka @ 2012 11 14, 19:17)
sveikos,
renkuosi komabaina ir as, labai noreciau jusu nuomones, nes perskaicius tema, neradau man reikiamu atsakymu, gal turintys siuos kombainus pasidalins nuomone, sustojau ties dviem:
bosch MUM 56340,
http://pigu.lt/buiti...line?id=1135304
minusas sis kombainas neturi kapokles ir bulvyciu fri pjaustymo disko, aisku galima nusipirkti, gal kas turite si prieda?
http://www.amazon.de..._pr_product_top
man aktualiausia, turintys bochiukus, kaip jus pjaustote juo svogunus, kopustus trinate sriubas, gal ir be sio priedo jis gerai atlieka sias funkcijas?
taip pat galvoju apie kenwood kombainaKENWOOD KM286
http://www.youtube.c...h?v=jrwzo_tP4Q0
jis kapokle turi, bet visi pjaustymai vyksta tam mazesniam inde, 1.4 l.kaip boche galima ta atlikti didizajame, kur maisomos teslos, na as galvoju pavyzdziui tarkuojant bulves, patogiau is karto i inda , kuris yra 4l.
klausimas, ar uztenka tarkuoti darzoves tik sio 1.4 l. dydzio indo?, juk didysis, kaip supratau, skirtas tik minkymui ir plakimui teslu?

tiesa nepaminejau, sulciaspaudes man neaktualios, man jos nereikia, nes turiu atskira ax.gif bet mesmale aktuali labai
Dekui visoms kas atsakys, 4u.gif


turiu Bosch MUM 56340
Svoguna pjaustau smulkiais griezineliais, burokine tarka arba kapoju kokteilineje, bet kokteilineje nelygus gabaliukai gaunas, tai geriau man tarkuojasi smile.gif
Kopusto dar nepjausčiau, bet manau, kad kuo puikiausiai susitvarkytu burokine arba griezineliu peilis, vis nenusiperku pameginti. Kai pjaustau triju asmenu seimai bulves griezineliais man Bosch'o indas kaip tik tektu kelis kartus kratyti jei butu mazesnis. Sriubas reiketu trinti kokteilineje (blenderyje), tik dar irgi t nedariau nes retai tenka tuo uzsiimti, dabar labai smagu darzoves tiesiog sutarkuoti kombainu ir deti isriuba smile.gif
To priedo neturiu, bet noreciau nusipirkti azijietisku darzoviu pjausstymo peili, fri bulvyciu ir smulkia bulviu peili cepelinams wink.gif
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2012 11 14, 20:29)
turiu Bosch MUM 56340
Svoguna pjaustau smulkiais griezineliais, burokine tarka arba kapoju kokteilineje, bet kokteilineje nelygus gabaliukai gaunas, tai geriau man tarkuojasi smile.gif
Kopusto dar nepjausčiau, bet manau, kad kuo puikiausiai susitvarkytu burokine arba griezineliu peilis, vis nenusiperku pameginti. Kai pjaustau triju asmenu seimai bulves griezineliais man Bosch'o indas kaip tik tektu kelis kartus kratyti jei butu mazesnis. Sriubas reiketu trinti kokteilineje (blenderyje), tik dar irgi t nedariau nes retai tenka tuo uzsiimti, dabar labai smagu darzoves tiesiog sutarkuoti kombainu ir deti isriuba  smile.gif
To priedo neturiu, bet noreciau nusipirkti azijietisku darzoviu pjausstymo peili, fri bulvyciu ir smulkia bulviu peili cepelinams wink.gif


dekui, sakykite, o mesmale esate patenkinta? o tai tas smulkus peilis esantis komplekte bulviu netarkuoja? tai kam jis tada skirtas
Atsakyti
QUOTE(loka @ 2012 11 14, 19:59)
dekui, sakykite, o mesmale esate patenkinta? o tai tas smulkus peilis esantis komplekte bulviu netarkuoja? tai kam jis tada skirtas

to pacio smulkiausio dar neisbandziau, bet jau skaiciau, kad jis tinka bulviniams blynams ir kugeliui o cepelinams ne, bandysiu gal jau rytoj vakare blynus kepti ir ziuresim kokio ssmulkumo tarkiai gaunasi.
Mesmale patiko, maliau kiaulienos kumpi su lasinuku, nedaug darbo buvo smile.gif Dar nusipirkau (neoriginalu plastmasini) tokio dydzio mesmales desru antgali tai tikiuos, kad pavyks jas padaryti, bet irgi dar nebuvo progos pabandyti.
Atsakyti
QUOTE(Ledo karalienė @ 2012 11 12, 00:43)
Skaiciau skaiciau ir pagaliau , kad vis tik noriu Kenwood. Tik dabar neapsisprendziu kurio biggrin.gif . Gal kuri pasakytu kuo skiriasi KM010, KM 030 ir KMC 030(arba 010)? g.gif As kazkokio esminio skirtumo nerandu g.gif  Ir kur perkate priedus : LT ar atsisiunciate?
Busiu dekinga uz komentara 4u.gif

Pabandykite "pagauti" komplektą KMC010+AT358+AT641 - gausite daugiau už padorią kainą biggrin.gif
Atsakyti
Turiu beda- suluzo mano KENWOOD kombaino pagrindinis indas! Gal kuri turit nenaudojama,arba sugedusi pati kombaina,o inda sveika? Tinka fp 735,fp 925.
Atsakyti
Sveikos mamytes!
O as labai nusiviliau Kenwoodu, pries pora menesiu nusipirkom Topo centre Kenwood KM286, vaziavom pirkt Bosh Mum, ju kaina buvo vienoda, bet pardaveja ikalbejo pirkt Kenwood,kad ten kokteiline stikline ir dvi sulciaspades, na i nupirkom, is pradziu tai labai patiko kaip suplake man krema, baltimus. Mesmale irgi veikdavo gerai, bet tas pritvitinimas labai man nepatogus, as vis bijojau kad nuluz kas nors, paskui isbandziau sulciaspaude ir ant trecio obolio mano kombainas mire blink.gif nuvezem i garantini, viska parodem, paaskinom,prieme, po keliu dienu skambino ir sako kad negali sutaisyt, reikia i kita vieta vezt, nuvezem, praejo kaz kur 3-4 savaites, skambino mums, atvaziuokit, jusu kombainas sutvarkytas, vyras ta pacia diena atveze, as cia torta pradejau kept is dziaugsmo biggrin.gif ijungiau, kombainas neveikia blink.gif Tai vakar nuvezem vel i garantini, parasem pretenzija ir palikom ten visa kombaina ir dabar laukiam sprendimo, noriu atgal pinigus ir dabar ziuriu vei i Bosh Mum 56340
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inesska: 15 lapkričio 2012 - 11:25
sveikos seimininkaites smile.gif ,prasau jusu pagalbos ir nuomones su vyru mastom apie virtuvini kombaina,daug ziurejom skaitem lyginom.Vienas isvaizda ir vietos prasme tinkamas,bet neturi visko ko reikia,kitas turi ka reikia,bet paskaicius atsiliepimus ir fanatzija atsoka.Norim kad butu sulciaspaude ir vaisiam ir darzovem,mesmale, blenderis it t.t. Zodziu visas virtuves arsenalas lotuliukas.gif . Kaip jus manot ar verta pirkt kombaina ar tiesiog visus prietaisus nusipirkt atskirai? Nors vietos tikrai nera daug viskam sudet lotuliukas.gif .Jei pirkt kombaina tai norim kad butu peiliai bulviu tarkavimui,nes cepelinus,bulvinius blynus ir kugeli megstam,bet jie retas svecias mus namuose su rankom labai jau jie ilgai ir skausmingai gaminas doh.gif lotuliukas.gif Tai gerai kad musu valgytoju nedaug lotuliukas.gif
Atsakyti