Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai -3 d.

QUOTE(egllute @ 2012 10 25, 08:29)
Aš iš Šiaulių ir tikrai iš Lenkijos sakysiuosi tai galim kartu  mirksiukas.gif bet aš galvoju ir kombainą kita pasiimti nes tą kur buvau išsirinkusi tik užsisakiau, turbūt reikės atšaukti užsakymą  blush2.gif  ax.gif

o kodėl nori atsisakyti g.gif nes ir aš jau laukiu užsakymo
Atsakyti
QUOTE(gi2lux @ 2012 10 25, 12:43)
o kodėl nori atsisakyti  g.gif nes ir aš jau laukiu užsakymo

nes radau tokį variantą http://www.magicznap...-54251,id-31840
galia 900W, padėtys 7, bet priedo dar yra kubelių pjaustyklė. Tai jei nerasiu kas parveš tada pirksiu rytoj atvežamą už beveik tokią pat kainą kaip Lenkijoj didesnės komplektacijos doh.gif Blogai, kad ta parduotuvė nesiunčia į užsienį doh.gif
Atsakyti
sveikos mamos

mastau apie kenwood 925, 270 arba philips 7775. O gal kas

gal kas kokiu atsiliepimu turit.? Man pagrindines funkcijos butu universali sulciaspude, blenderis galintis smulkint leda, stambesne tarka ir toliau kiti dalykai kas ieina...
O kaip del teslos maisymo? kalbu ne apie blynu o jau apie tasesne kaip picos ir panasiai.

aciu is anksto



Atsakyti
Man irgi labai idomu, nes suabejojau ar su tokiais imanoma ismaisyti koldunams tesla g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nightmoon @ 2012 11 03, 11:06)
sveikos mamos

mastau apie kenwood 925, 270  arba philips 7775. O gal kas

gal kas kokiu atsiliepimu turit.? Man pagrindines funkcijos butu universali sulciaspude, blenderis galintis smulkint leda, stambesne tarka ir toliau kiti dalykai kas ieina...
O kaip del teslos maisymo? kalbu ne apie blynu o jau apie tasesne kaip picos ir panasiai.

aciu is anksto

Jei biudžetas nespaudžia, gal vertėtų rinktis kokį Kenwood su tešlos specializacija ir žiūrėti kokie priedai galimi.
Atsakyti
tik gaila, kad riekia ne siek tiek prideti pinigeliu.

As galvojau kombainui isleisti iki 300 Lt ir isleidau 800Lt, bet tikrai zinau, kad gera daikta turiu o ne tam kartui ax.gif tik gaila, kad i Bosch MUM 56... nesikomplektuoja sulciapaude, tik citrusiniu vaisiu, nors paskutiniu metu prsisiskaiciau, kad sulciaspaude vis delto geriau atskirai. Labai gerai, kad dar yra galimybe prideti kubeliu pjaustykle smile.gif Neatsidziaugiu, kad tesla maiso, kol kas tik kapota isbandziau. Mėsą mala labai gerai. Griežinėliais pjausto puikiai, tik galėtų dar vienas didesnis būdas būti.
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2012 11 03, 21:13)
tik gaila, kad riekia ne siek tiek prideti pinigeliu.

As galvojau kombainui isleisti iki 300 Lt ir isleidau 800Lt, bet tikrai zinau, kad gera daikta turiu o ne tam kartui  ax.gif tik gaila, kad i Bosch MUM 56... nesikomplektuoja sulciapaude, tik citrusiniu vaisiu, nors paskutiniu metu prsisiskaiciau, kad sulciaspaude vis delto geriau atskirai. Labai gerai, kad dar yra galimybe prideti kubeliu pjaustykle smile.gif Neatsidziaugiu, kad tesla maiso, kol kas tik kapota isbandziau. Mėsą mala labai gerai. Griežinėliais pjausto puikiai, tik galėtų dar vienas didesnis būdas būti.

drinks_cheers.gif ir aš jau išbandžiau savąjį thumbup.gif tik man trūksta dar vieno dubens, nes bet kokio nepakiši, kadangi neveikia kombainas kol neužfiksuoji dubens. Dar galėtų būti didesnė skylė daržovėms kišti, šiandien pjausčiau kopūstą marinavimui, teko smulkokai supjaustyti rankomis, o tada jau per kombainą paleisti. Sulčiaspaudės ir man trūksta, teks kitais metais nusipirkti atskirai.
Vienas didelis minusas Bosch MUM56340 kad visi priedai užima labai daug vietos, teko atskirą stalčių jiems skirti. Visa kita kol kas puiku bigsmile.gif Vėlaiu reikės įsigyti kūbelių ir FRI bulvyčių pjaustyklę.
Atsakyti
Jau senai svaigstu, kaip noriu virtuvinio kombaino. Vakar į akį įkrito šis variantas Bosch MCM 5529 .
Gal kas jau naudoja jį? Ar gerai tešlą pyragams minko? smile.gif (Ir šiaip jo pliusus - minusus iš patirties gal kas parašys?) 4u.gif
Ar neapsirikau pasirinkusi jį? (Skubiai užsisakiau šiandien, kol yra nuolaida, dabar nekantriai lauksiu kol pristatys.)

Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2012 11 10, 13:19)
Jau senai svaigstu, kaip noriu virtuvinio kombaino. Vakar į akį įkrito šis variantas Bosch MCM 5529 .
Gal kas jau naudoja jį? Ar gerai tešlą pyragams minko? smile.gif (Ir šiaip jo pliusus - minusus iš patirties gal kas parašys?)  4u.gif
Ar neapsirikau pasirinkusi jį? (Skubiai užsisakiau šiandien, kol yra nuolaida, dabar nekantriai lauksiu kol pristatys.)

Tikrai neapsirikai jį užsisakius, aš iki šiol juo džiaugiuosiuos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labukas, gal turite kas nors Philips HR7778 ( http://www.edoro.lt/...ilips-hr7778-00 ) ir gal galite patarti ar vertas dėmesio šis kombainas? Paklydau visai besirinkdama... g.gif Dar galvojau apie Bosch MCM5529 (pjaustantį kubeliais), bet Philips'as turi daugiau kitų funkcijų, tokių kaip sulčiaspaudė, bulvių tarka, pjaustymo funkcijų daugiau ir galingumas didesnis. Na, o kubelius ko gero peiliu susipjaustysiu kai reikės... Nors labai norėtūsi, kad komplekte būtų ir ši funkcija ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kovo @ 2012 11 10, 15:27)
Tikrai neapsirikai jį užsisakius, aš iki šiol juo džiaugiuosiuos thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Dėkui, nuraminai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Samsara* @ 2012 11 11, 00:17)
Labukas, gal turite kas nors Philips HR7778 ( http://www.edoro.lt/...ilips-hr7778-00 )  ir gal galite patarti ar vertas dėmesio šis kombainas? Paklydau visai besirinkdama...  g.gif  Dar galvojau apie Bosch MCM5529 (pjaustantį kubeliais), bet Philips'as turi daugiau kitų funkcijų, tokių kaip sulčiaspaudė, bulvių tarka, pjaustymo funkcijų daugiau ir galingumas didesnis. Na, o kubelius ko gero peiliu susipjaustysiu kai reikės...  Nors labai norėtūsi, kad komplekte būtų ir  ši funkcija  ax.gif


turiu tokį, tarnauja jau dvejus metus
kadangi tai pirmas mano kombainas, palyginti nelabai turiu su kuo,bet iš esmės aš juo patenkinta
Atsakyti